Ilustrācija var atšķirties
Philips 77" OLED 4K Ambilight televizors 77OLED760/12
Ražotājs: Philips
Ilustrācija var atšķirties
- Ekrāna diagonāle: 194 cm (77")
- Izšķirtspēja: 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi
- HDR: Jā
- Attēla atsvaidzināšanas frekvence: 120 Hz
- Tuneru veids: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
- Skaļruņu izejas jauda: 20 W
- WiFi iespējots: Jā
- Elektroenerģijas patēriņš SDR: 124 kWh/1000h
Cenas vēsture
1M 3M
Philips 77" OLED 4K Ambilight televizors 77OLED760/12
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Philips
Populāri produkti

LG 48\" OLED AI B5 4K OLED48B59LA
no 760,00€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Philips 77OLED760/12 8718863046890 ( 77OLED760/12 ) LED Televizors

1 700,00€
1 700,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Philips 77OLED760/ 12 televizors 77OLED760/12

1 754,99€
1 754,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
194cm/77 (3840x2160) Philips 77OLED760/12 16:9 OLED 120Hz 4x HDMI 2.1 3x USB 3-seitiges Ambilight P5 AI Engine Wi-Fi Bluetooth Anthracite Grey

1 982,15€
1 987,14€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Ekrāna formāts: | 16:9 |
|---|---|
| Ekrāna diagonāle: | 194 cm (77") |
| Izšķirtspēja: | 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi |
| 4K (UHD): | Jā |
| HDR: | Jā |
| HDR: | Dolby Vision, HDR10+, HLG |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Trīskāršs uztvērējs integrēts: | Jā |
| Tuneru veids: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Skaņa: | Dolby Atmos, Dolby Digital, DTS, DTS:X |
|---|---|
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
| Skaļruņu izejas jauda: | 20 W |
| EPREL: | 2262802 |
|---|---|
| MPN: | 77OLED760/12 |
| Energoefektivitātes klase SDR: | F (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase HDR: | E (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 124 kWh/1000h |
| HDR enerģijas patēriņš: | 105 kWh/1000h |
| Elektroenerģijas patēriņš: | Gaidīšanas režīmā 0,30 W |
| Elektroniskais programmu ceļvedis (EPG): | Jā |
|---|---|
| HbbTV (SmartTV): | Jā |
| WiFi iespējots: | Jā |
| Interneta TV: | Jā |
| Tīmekļa kamera: | Neobligāts |
| Balss vadība: | Jā |
| Videoteksts: | Jā |
| Personīgais video ierakstītājs (PVR): | Nē |
| Laika nobīde: | Nē |
| Miega taimeris: | Jā |
| Ekrāna izvēlne: | Jā |
| Integrēts USB multivides atskaņotājs: | Jā |
| Savienojumi: | 3,5 mm ligzdas savienojums, AirPlay, Austiņas (3,5 mm), CI Plus, HDMI ieeja, HDMI-eARC, S/PDIF optiskā, USB, Ethernet RJ45 (10/100 Mbit) |
| HDMI standarts: | 2.0 |
| HDMI ieeju skaits: | 4 |
| Bluetooth: | Jā |
| Miracast: | Jā |
| Ekrāna spoguļošana: | Jā |
| DLNA klients: | Jā |
| Izmēri: | P177,30 cm x A99,10 cm x D7,90 cm |
|---|---|
| Izmēri ar statīvu: | P177,30 cm x A101,30 cm x D31 cm |
| Svars: | 35,50 kg |
| Svars ar statīvu: | 36 kg |
| Vadāms ar viedtālruni: | Jā |
|---|---|
| Sienas stiprinājums: | Neobligāts |
| Stends: | Jā |
| Piederumi: | Baterijas, Tālvadības pults |
Cenas vēsture
1M 3M
Philips 77" OLED 4K Ambilight televizors 77OLED760/12
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Philips
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Philips 8505Philips 8506Philips 903Philips Aerogrilsphilips airfryerphilips airfryer xxlPhilips Ambilight 120HzPhilips Avent TvaicētājsPhilips kafijas automātu apkopePhilips Televizors HDMIPhilips Ambilight 4KPhilips Ambilight OLEDOLED 4K televizorsPhilips Ambilight OLED 55Philips OLED Ambilight 65Philips AmbilightOLED 77Philips 4K OLED TV4K 120Hz OLED televizorsPhilips 43 Ambilight































