Ilustrācija var atšķirties
Philips 75" LED 4K televizors 75PUS7000/12
Ražotājs: Philips
Ilustrācija var atšķirties
- LED TV
- Ekrāna diagonāle: 189 cm (75")
- Izšķirtspēja: 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi
- 4K (UHD): Jā
- HDR: Jā
- Attēla atsvaidzināšanas frekvence: 60 Hz
- Tuneru veids: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2, DVB-T2 HD
- Skaļruņu izejas jauda: 20 W
Cenas vēsture
1M 3M
Philips 75" LED 4K televizors 75PUS7000/12
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Philips
Populāri produkti

Panasonic TV-40S55AEZ
no 391,49€

Reflexion LDDX24IBT
no 378,64€

LG 55" 4K UHD Smart TV 55UR781C
no 323,10€
17 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Philips 75PUS7000 UHD Smart Ambilight TV 75PUS7000 ( JOINEDIT84969641 ) LED Televizors

510,00€
510,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Philips 75PUS7000 UHD Smart Ambilight TV

524,83€
529,82€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Philips 7000 series 75PUS7000/12 TV 190.5 cm (75") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 75PUS7000/12

525,20€
525,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Philips 75PUS7000/12

533,38€
533,38€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Philips LED 4K TV | 75PUS7000/12 | 75 | Smart TV | TITAN OS | UHD | Black

545,56€
552,56€
Piegāde: 7,00€
ar piegādi: 7,00€
Philips LED 4K TV | 75PUS7000/12 | 75 | Smart TV | TITAN OS | UHD | Black|75PUS7000/12

546,58€
546,58€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
TV Set|PHILIPS|75 "|4K Ultra HD|3840 x 2160 pixels|Flat|16:9|LED|75PUS7000/12

549,00€
549,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Philips ( 75PUS7000/12 ) LED Televizors

550,00€
550,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Philips 75PUS7000/ 12 televizors 75PUS7000/12

560,08€
560,08€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Philips LED 4K televizors | 75PUS7000 / 12 | 75 | Smart TV | TITAN OS | UHD | Melns

562,51€
562,51€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Philips LED 4K TV 75PUS700/12 75PUS7000/12

570,35€
570,35€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Philips LED 4K TV | 75PUS7000/12 | 75 | Smart TV | TITAN OS | UHD | Black 481422

575,63€
575,63€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Philips 75PUS7000/12 75PUS7000/12

595,10€
595,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Philips 75PUS7000/12 Smart TV 75" 4K Ultra HD LED HDR

605,00€
605,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Philips 7000 series 75PUS7000/12 TV 190.5 cm (75) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black

627,39€
632,38€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Philips 7000 series 75PUS7000/12 televizors 190,5 cm (75") 4K Ultra HD Viedtelevizors Wi-Fi Melns

719,70€
719,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Televizors Philips 75PUS7000/12 LED 75'' 4K Ultra HD Titan OS | 75PUS7000/12 | 8718863046203

774,40€
774,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Ekrāna formāts: | 16:9 |
|---|---|
| Ekrāna diagonāle: | 189 cm (75") |
| Izšķirtspēja: | 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi |
| 4K (UHD): | Jā |
| HDR: | Jā |
| HDR: | HDR10, HDR10+, HLG |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 60 Hz |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Trīskāršs uztvērējs integrēts: | Jā |
| Tuneru veids: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2, DVB-T2 HD |
| Skaņa: | Dolby Atmos, Dolby Digital, DTS, DTS:X |
|---|---|
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
| Skaļruņu izejas jauda: | 20 W |
| EPREL: | 2274006 |
|---|---|
| MPN: | 75PUS7000/12 |
| Energoefektivitātes klase SDR: | E (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase HDR: | G (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 105 kWh/1000h |
| HDR enerģijas patēriņš: | 169 kWh/1000h |
| Elektroniskais programmu ceļvedis (EPG): | Jā |
|---|---|
| HbbTV (SmartTV): | Jā |
| WiFi iespējots: | Jā |
| Interneta TV: | Jā |
| Balss vadība: | Jā |
| Videoteksts: | Jā |
| Miega taimeris: | Jā |
| Integrēts USB multivides atskaņotājs: | Jā |
| Savienojumi: | AirPlay, Austiņas (3,5 mm), CI Plus, HDMI ieeja, HDMI-eARC, S/PDIF optiskā, USB-A, Ethernet RJ45 (10/100 Mbit) |
| HDMI standarts: | 2.1 |
| HDMI ieeju skaits: | 3 |
| Bluetooth: | Jā |
| Miracast: | Jā |
| Ekrāna spoguļošana: | Jā |
| Izmēri: | P166,90 cm x A96 cm x D9,30 cm |
|---|---|
| Izmēri ar statīvu: | P166,90 cm x A98,70 cm x D34,80 cm |
| Svars: | 21,80 kg |
| Svars ar statīvu: | 22,50 kg |
| Sienas stiprinājums: | Neobligāts |
|---|---|
| Stends: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M
Philips 75" LED 4K televizors 75PUS7000/12
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Philips
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Philips 8505Philips 8506Philips 903Philips Aerogrilsphilips airfryerphilips airfryer xxlPhilips Ambilight 120HzPhilips Avent TvaicētājsPhilips kafijas automātu apkopeLED Televizors 75Philips 754K HDR TelevizorsSharp 4K TelevizorsOLED 4K televizorsSamsung Televizors 7575 Collu TelevizorsSamsung 75 4KLG 75 4KPhilips Televizors HDMI









































