Philips 85\" QD MiniLED 4K Ambilight TV 85MLED910/12
Ilustrācija var atšķirties
Ražotājs: Philips
Ilustrācija var atšķirties
no 1 635,80līdz 2 451,575 PiedāvājumiRažotājs: Philips
  • Mini-LED televizors
  • Ekrāna diagonāle: 215 cm (85")
  • Izšķirtspēja: 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi
  • HDR: Jā
  • Attēla atsvaidzināšanas frekvence: 144 Hz
  • Tuneru veids: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2, DVB-T2 HD
  • Skaļruņu izejas jauda: 40 W
  • WiFi iespējots: Jā
Rādīt visus produkta datus
Cenas vēsture
1M 3M6M
Preisalarm
guenstiger.de-Preis
5 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
ar piegādi
TV Philips 85MLED910/12 Mini LED 85'' 4K Ultra HD Titan OS Ambilight 85MLED910/12
prodImage
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Philips Televizors 85 collas MiniLED 85MLED910/12 | 85MLED910/12 | 8718863048535 | TVPHI85LPML9010
prodImage
Philips Telewizor 85 cali MiniLED 85MLED910/12 ( 85MLED910/12 ) LED Televizors
PHILIPS Telewizor 85 cali MiniLED 85MLED910/12 85MLED910/12
Philips Telewizor 85 cali MiniLED 85MLED910/12
Piegāde: 4,99
ar piegādi: 4,99
Produkta dati
Attēls
Ekrāna diagonāle:215 cm (85")
4K (UHD):
HDR:
HDR:Dolby Vision, HDR10+, HLG
Trīskāršs uztvērējs integrēts:
Audio
Skaņa:Dolby Atmos, Dolby Digital, DTS:X
Iebūvēti skaļruņi:
Skaļruņu izejas jauda:40 W
Enerģija
EPREL:2349942
MPN:85MLED910/12
Energoefektivitātes klase SDR:F (Skala A-G)
Energoefektivitātes klase HDR:G (Skala A-G)
Elektroenerģijas patēriņš SDR:155 kWh/1000h
HDR enerģijas patēriņš:434 kWh/1000h
Elektroenerģijas patēriņš:Gaidīšanas režīmā 0,50 W
Funkcijas
Elektroniskais programmu ceļvedis (EPG):
HbbTV (SmartTV):
WiFi iespējots:
Interneta TV:
Balss vadība:
Videoteksts:
Miega taimeris:
Ekrāna izvēlne:
Integrēts USB multivides atskaņotājs:
Savienojumi:3,5 mm ligzdas savienojums, Antena, Austiņas (3,5 mm), CI Plus, Digitālā izeja opt., HDMI ieeja, HDMI-ARC, HDMI-eARC, USB, Ethernet RJ45 (10/100 Mbit)