Ilustrācija var atšķirties
Philips 85\" QD MiniLED 4K Ambilight TV 85MLED910/12
Ražotājs: Philips
Ilustrācija var atšķirties
- Mini-LED televizors
- Ekrāna diagonāle: 215 cm (85")
- Izšķirtspēja: 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi
- HDR: Jā
- Attēla atsvaidzināšanas frekvence: 144 Hz
- Tuneru veids: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2, DVB-T2 HD
- Skaļruņu izejas jauda: 40 W
- WiFi iespējots: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Philips 85\" QD MiniLED 4K Ambilight TV 85MLED910/12
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Philips
Populāri produkti

LG 65" 4K QNED evo AI 65QNED93A6A
no 762,66€
5 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
TV Philips 85MLED910/12 Mini LED 85'' 4K Ultra HD Titan OS Ambilight 85MLED910/12

1 635,80€
1 635,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Philips Televizors 85 collas MiniLED 85MLED910/12 | 85MLED910/12 | 8718863048535 | TVPHI85LPML9010

1 757,85€
1 757,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Philips Telewizor 85 cali MiniLED 85MLED910/12 ( 85MLED910/12 ) LED Televizors

1 770,00€
1 770,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
PHILIPS Telewizor 85 cali MiniLED 85MLED910/12 85MLED910/12

1 830,13€
1 830,13€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Philips Telewizor 85 cali MiniLED 85MLED910/12

2 451,57€
2 456,56€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Ekrāna diagonāle: | 215 cm (85") |
|---|---|
| Izšķirtspēja: | 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi |
| 4K (UHD): | Jā |
| HDR: | Jā |
| HDR: | Dolby Vision, HDR10+, HLG |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 144 Hz |
| Trīskāršs uztvērējs integrēts: | Jā |
| Tuneru veids: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2, DVB-T2 HD |
| Skaņa: | Dolby Atmos, Dolby Digital, DTS:X |
|---|---|
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
| Skaļruņu izejas jauda: | 40 W |
| EPREL: | 2349942 |
|---|---|
| MPN: | 85MLED910/12 |
| Energoefektivitātes klase SDR: | F (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase HDR: | G (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 155 kWh/1000h |
| HDR enerģijas patēriņš: | 434 kWh/1000h |
| Elektroenerģijas patēriņš: | Gaidīšanas režīmā 0,50 W |
| Elektroniskais programmu ceļvedis (EPG): | Jā |
|---|---|
| HbbTV (SmartTV): | Jā |
| WiFi iespējots: | Jā |
| Interneta TV: | Jā |
| Balss vadība: | Jā |
| Videoteksts: | Jā |
| Miega taimeris: | Jā |
| Ekrāna izvēlne: | Jā |
| Integrēts USB multivides atskaņotājs: | Jā |
| Savienojumi: | 3,5 mm ligzdas savienojums, Antena, Austiņas (3,5 mm), CI Plus, Digitālā izeja opt., HDMI ieeja, HDMI-ARC, HDMI-eARC, USB, Ethernet RJ45 (10/100 Mbit) |
| HDMI ieeju skaits: | 4 |
| Bluetooth: | Jā |
| Miracast: | Jā |
| Gaismas sensora automātika: | Jā |
| Izmēri: | P189,40 cm x A109,90 cm x D9,60 cm |
|---|---|
| Izmēri ar statīvu: | P189,40 cm x A116 cm x D39,30 cm |
| Svars: | 44,90 kg |
| Svars ar statīvu: | 45,90 kg |
| Vadāms ar viedtālruni: | Jā |
|---|---|
| Sienas stiprinājums: | Neobligāts |
| Stends: | Jā |
| Piederumi: | Baterijas, Tālvadības pults |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Philips 85\" QD MiniLED 4K Ambilight TV 85MLED910/12
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Philips
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Philips 903Philips Aerogrilsphilips airfryerphilips airfryer xxlPhilips Ambilight 120HzPhilips Azur GludeklisPhilips LumeaPhilips The One 75Philips Ambilight 4KPhilips Ambilight Smart TVPhilips TV 55 AmbilightPhilips TV Ambilight 65Philips AmbilightPhilips 4K OLED TVPhilips 43 AmbilightPhilips Ambilight 65Philips Ambilight 55Philips 50" Ambilight

































