Ilustrācija var atšķirties
Sony 65" Bravia 5 MiniLED K65XR55B
Ražotājs: Sony
Ilustrācija var atšķirties
- Ekrāna diagonāle: 163,90 cm (65)
- Izšķirtspēja: 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi
- HDR: Jā
- Attēla atsvaidzināšanas frekvence: 120 Hz
- Tuneru veids: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T2 HD
- Skaļruņu izejas jauda: 30 W
- WiFi iespējots: Jā
- 4K (UHD): Jā
Cenas vēsture
1M 3M
Sony 65" Bravia 5 MiniLED K65XR55B
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Sony
Populāri produkti

Sony BRAVIA 9 K-75XR90
no 2 999,00€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
SONY 65" BRAVIA 5 XR Mini LED Google TV televizors (2025) (K-65XR5 4K K65XR55B.CEI)

1 379,00€
1 379,00€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Sony 65" 4K UHD Bravia 5 Smart TV K65XR55B Melns
65" 4K UHD Bravia 5 Smart TV K65XR55B Melns

1 551,60€
1 551,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
SONY Bravia 5 XR55-K65XR55B 4K XR Mini K65XR55B.CEI

1 825,87€
1 830,86€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Ekrāna diagonāle: | 163,90 cm (65) |
|---|---|
| Izšķirtspēja: | 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi |
| 4K (UHD): | Jā |
| HDR: | Jā |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Tuneru veids: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T2 HD |
| Skaļruņu izejas jauda: | 30 W |
|---|
| EPREL: | 2145089 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase SDR: | D (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase HDR: | F (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 66 kWh/1000h |
| HDR enerģijas patēriņš: | 90 kWh/1000h |
| WiFi iespējots: | Jā |
|---|
| K-65XR5 |
Cenas vēsture
1M 3M
Sony 65" Bravia 5 MiniLED K65XR55B
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti































