Ilustrācija var atšķirties
Philips Essential Airfryer Compact HD9255/90
Ražotājs: Philips
Ilustrācija var atšķirties
- Karstā gaisa fritieris
- Jauda: 1.400 W
- Tvertnes ietilpība litros: 4,10 l
- Temperatūras izvēle: Elektroniski
- Siltumizolēts rokturis: Jā
- Tvertnes ietilpība gramos: 800 g
- Programmas: 13x
- Karstais gaiss: Jā
Cenas vēsture
1M 3M
Philips Essential Airfryer Compact HD9255/90
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Philips
Populāri produkti

Cosori Turbo Tower Pro
no 313,57€

Ninja Foodi MAX Dual Zone AF400EU
no 147,74€

Ninja Crispi FN101EU
no 121,95€

Cosori TurboBlaze 6 Litri
no 115,05€

Ninja Double Stack XL SL400EU
no 154,31€

Cosori Turbo Tower Pro Smart
no 255,14€

Ninja Max Pro 6,2 L AF180EU
no 98,47€

Ninja Foodi Dual Zone AF300EU
no 132,30€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Philips Airfryer 4.1 L, WLAN, 13-in-1, veselīgi ēdieni HD9255/90

141,99€
141,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Programmas: | 13x |
|---|---|
| Karstais gaiss: | Jā |
| Cepšanas funkcija: | Jā |
| Grila funkcija: | Nē |
| Atkausēšanas funkcija: | Jā |
| Automātiskā izslēgšanās: | Jā |
| Uzturēšanas funkcija: | Jā |
| Taimeris: | Jā |
| Temperatūras izvēle: | Elektroniski |
| Pretpiedeguma pārklājums: | Jā |
| Piemērots trauku mazgājamai mašīnai: | Jā |
| Izmēri: | P26,40 cm x A29,50 cm x D36 cm |
|---|---|
| Svars: | 4,55 kg |
| Tvertnes ietilpība gramos: | 800 g |
|---|---|
| Tvertnes ietilpība litros: | 4,10 l |
| Jauda: | 1.400 W |
|---|
| Siltumizolēts rokturis: | Jā |
|---|---|
| Siltumizolēts korpuss: | Jā |
| Displejs: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M
Philips Essential Airfryer Compact HD9255/90
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Philips
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Philips Gaisa Attīrītājs un MitrinātājsPhilips Hd9270Philips HDMI 2.1 TVPhilips Hr1889 70Philips Kafijas AparātsPhilips kafijas automāta atkaļķošanaPhilips Kafijas Automāta TīrīšanaPhilips MomentumPhilips Series 2000Picas Akmensphilips airfryerphilips airfryer xxlAirfryer xxlVega CompactHarvia CompactJBL EssentialCompact Food ProcessorJBL Encore EssentialJBL Essential 2JBL Essential Flip






















