Ilustrācija var atšķirties
Philips Hue White Ambiance Being griestu lampa
Ražotājs: Philips
Ilustrācija var atšķirties
- Lampa
- Lietošana: Apgaismojums
- Vadāms ar: Philips Hue
- Nominālais spriegums: 24 V
- Iekļauts Hue slēdzis
- Aizsardzības klase: IP 20
- Regulējama spilgtuma funkcija: Jā
- Lampas jauda: 32 W
Cenas vēsture
1M 3M6M
Philips Hue White Ambiance Being griestu lampa
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Philips
Populāri produkti

Philips Hue Outdoor Sensor
no 42,60€

Philips Hue Signe galda lampa
no 168,14€

Shelly Pro 3EM
no 89,00€

FRITZ! Fritz Dect 302
no 60,11€

Shelly Plus Plug S
no 30,30€

Amazon Echo Show 21
no 475,00€
4 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Philips Hue Being white ambiance -alykattovalaisin musta 929003055101 (8719514341135) ( JOINEDIT80680720 )

195,00€
195,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Philips Hue Being Hue griestu lampa alumīnija 929003055201 8719514341111

208,11€
210,61€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Philips Hue Being Hue griestu lampa melns 929003055101 8719514341135

208,11€
210,61€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Vairāk piedāvājumu
Philips Hue Being Hue griestu lampa balts 929003055001 8719514341159

208,11€
210,61€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Izmēri: | A5,10 cm x P34,80 cm x G34,80 cm |
|---|---|
| Svars: | 1,79 kg |
| Lietošana: | Apgaismojums |
|---|---|
| Vadāms ar: | Philips Hue |
| Nominālais spriegums: | 24 V |
| Iekļauts Hue slēdzis | |
| Aizsardzības klase: | IP 20 |
| Regulējama spilgtuma funkcija: | Jā |
| Lampas jauda: | 32 W |
| Spilgtums: | 2.400 lm |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Philips Hue White Ambiance Being griestu lampa
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Populāri produkti no Philips
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Philips Kafijas AparātsPhilips kafijas automāta atkaļķošanaPhilips Kafijas Automāta FiltrsPhilips Kafijas Automāta TīrīšanaPhilips kafijas automātu apkopePhilips KombainsPhilips Matu MašīnaPhilips OLED TV 65Philips Sonicare Electric ToothbrushPidžama KombinezonsGriestu Lampa VentilatorsMacBook WhiteGriestu SlīpmašīnaGriestu PaneļiGriestu VentilatorsGriestu KarnīzesGriestu LīstesGriestu KondicionieriMēness LampaKvarca Lampa

























