Ilustrācija var atšķirties
Philips Hue White Ambiance E27 3-er Sākuma komplekts ar iekļautu aptumšošanas slēdzi (8719514291232)
Ražotājs: Philips
Ilustrācija var atšķirties
- Viedā LED spuldžu komplekts
- Lietošana: Apgaismojums
- Vadāms ar: Amazon Alexa, Amazon Echo, Apple HomeKit, Google Assistant, Google Home, IFTTT, Microsoft Cortana, Philips Hue
- Energoefektivitātes klase (jaunā): F (Skala A-G)
- Bezvadu standarts: WLAN, ZigBee
- Komplekts sastāv no: Hue-Bridge un Dimmschalter, 3 x Hue-spuldze
- Tālvadības pults: Jā
- Vadāms ar viedtālruni: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Philips Hue White Ambiance E27 3-er Sākuma komplekts ar iekļautu aptumšošanas slēdzi (8719514291232)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Philips
Populāri produkti

Shelly Pro 3EM
no 75,10€

FRITZ! Fritz Dect 302
no 60,10€

Shelly Plus Plug S
no 30,30€

Amazon Echo Show 21
no 413,55€

Nuki Smart Lock 5.0 Pro
no 242,55€

Amazon Echo Show 8 (3. paaudze, 2023)
no 121,28€

Shelly Pro 3EM 3CT 63
no 89,62€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lētākā Kopējā Cena
Philips Hue Zestaw startowy mostek + 3 x żarówka E27 8.5W WA BT + przełącznik 929002468403

109,04€
109,04€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Philips Hue baltie toņi 8W A60 E27 gudrā spuldze 3komplekts sw EU 929002468403 8719514291232

128,25€
130,75€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Izmēri: | A110 mm x P60 mm x G60 mm |
|---|
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | F (Skala A-G) |
|---|---|
| Lietošana: | Apgaismojums |
| Vadāms ar: | Amazon Alexa, Amazon Echo, Apple HomeKit, Google Assistant, Google Home, IFTTT, Microsoft Cortana, Philips Hue |
| Bezvadu standarts: | WLAN, ZigBee |
| Komplekts sastāv no: | Hue-Bridge un Dimmschalter, 3 x Hue-spuldze |
| Tālvadības pults: | Jā |
| Vadāms ar viedtālruni: | Jā |
| Regulējama spilgtuma funkcija: | Jā |
| Lampas cokols: | E27 |
| Lampas jauda: | 8 W |
| Spilgtums: | 1.100 lm |
| Krāsas temperatūra: | 2.200 K - 6.500 K |
| Krāsu temperatūras vadība: | Jā |
| RGB krāsu vadība: | Nē |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Philips Hue White Ambiance E27 3-er Sākuma komplekts ar iekļautu aptumšošanas slēdzi (8719514291232)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Philips
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Philips Kafijas AparātsPhilips kafijas automāta atkaļķošanaPhilips Kafijas Automāta FiltrsPhilips Kafijas Automāta TīrīšanaPhilips kafijas automātu apkopePhilips KombainsPhilips Matu MašīnaPhilips OLED TV 65Philips Sonicare Electric ToothbrushPidžama KombinezonsRozete Ar SlēdziKontaktligzda Ar SlēdziVads ar slēdziSienas Lampa Ar SlēdziHP E27MacBook WhiteE27 G4HP E27MHP E27QG95 E27
























