Ilustrācija var atšķirties
Philips Hue White Ambiance E27 Viena iepakojuma Globe G93 (8719514301481)
Ražotājs: Philips
Ilustrācija var atšķirties
- Viedā LED spuldze
- Lietošana: Apgaismojums
- Vadāms ar: Amazon Alexa, Apple HomeKit, Google Assistant, Microsoft Cortana, Philips Hue
- EPREL: 400277
- Energoefektivitātes klase (jaunā): G (Skala A-G)
- Bezvadu standarts: Bluetooth, WLAN, ZigBee
- Komplekts sastāv no: 1 x LED spuldze
- Vadāms ar viedtālruni: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Philips Hue White Ambiance E27 Viena iepakojuma Globe G93 (8719514301481)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Philips
Populāri produkti

Shelly Pro 3EM
no 75,10€

FRITZ! Fritz Dect 302
no 60,10€

Shelly Plus Plug S
no 30,30€

Amazon Echo Show 21
no 413,55€

Nuki Smart Lock 5.0 Pro
no 242,20€

Amazon Echo Show 8 (3. paaudze, 2023)
no 121,28€

Shelly Pro 3EM 3CT 63
no 89,62€
7 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Philips Hue Philips G93 globe – E27 smart bulb 8719514301481

42,20€
47,19€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Philips G93 kupolveida spuldze – viedā spuldze E27 929002477801

42,88€
42,88€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Smart Light BulbPHILIPSPower consumption 7 WattsLuminous flux 550 Lumen4500 K220V-240VBluetooth/ZigBee929002477801 ( 929002477801 ) apgaismes ķermenis

44,00€
44,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Philips Hue baltie toņi 7W G93 EUR E27 gudrā spuldze 929002477801 8719514301481

48,87€
51,37€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
LED spuldze Philips Hue Hue WA 7W Filament G93 globe E27 | E27 | 7 W | Warm to cool white 2200-4500K | Bluetooth and Zigbee 8719514301481

53,59€
56,09€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Elektriskā spuldze Philips E27, 550 lm, 2200-6500K, 1 gab.

70,00€
70,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Izmēri: | A95 mm x P95 mm x G150 mm |
|---|
| 9290024778 |
| EPREL: | 400277 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | G (Skala A-G) |
| Lietošana: | Apgaismojums |
| Vadāms ar: | Amazon Alexa, Apple HomeKit, Google Assistant, Microsoft Cortana, Philips Hue |
| Bezvadu standarts: | Bluetooth, WLAN, ZigBee |
| Komplekts sastāv no: | 1 x LED spuldze |
| Vadāms ar viedtālruni: | Jā |
| Regulējama spilgtuma funkcija: | Jā |
| Lampas cokols: | E27 |
| Lampas jauda: | 7 W |
| Spilgtums: | 550 lm |
| Krāsas temperatūra: | 2.200 K - 4.500 K |
| Krāsu temperatūras vadība: | Jā |
| RGB krāsu vadība: | Nē |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Philips Hue White Ambiance E27 Viena iepakojuma Globe G93 (8719514301481)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Philips
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Philips Kafijas AparātsPhilips kafijas automāta atkaļķošanaPhilips Kafijas Automāta FiltrsPhilips Kafijas Automāta TīrīšanaPhilips kafijas automātu apkopePhilips KombainsPhilips Matu MašīnaPhilips OLED TV 65Philips Sonicare Electric ToothbrushPidžama KombinezonsViena PiekabeHP E27MacBook WhiteVakuuma Iepakojuma IekārtaIepakojuma papīrs ruļļosE27 G4HP E27MHP E27QG95 E27E27 R63



























