Ilustrācija var atšķirties
Philips Hue White & Color Ambiance Lightstrip Plus (70342400)
Ražotājs: Philips
Ilustrācija var atšķirties
- LED lente
- Lampas veids: LED-lente
- Lampu tehnoloģija: LED
- Energoefektivitātes klase: A
- Lampas jauda: 20 W
- Krāsu temperatūras vadība: Jā
- Spilgtums: 1.600 lm
- Strāvas padeve: Barošanas bloks
Cenas vēsture
1M 3M6M
Philips Hue White & Color Ambiance Lightstrip Plus (70342400)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Philips
Populāri produkti

Steinel L 625 LED
no 268,62€

Artemide Tolomeo Lettura
no 414,80€

Steinel XLED home 2
no 115,00€

Steinel L830 SC sienas lampa
no 142,90€

Osram Halopin 66733 ES 33 W G9
no 2,99€

Steinel L 910 LED
no 91,90€

Makita DEADML805
no 109,00€

Artemide Tolomeo Micro Tavolo
no 243,90€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Philips Hue Lightstrip Plus V4 EMEA 2m base kit | 929002269101 | 8718699703424 | ELE-LED-PHI-0304

53,50€
53,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Aizsardzības klase: | IP 20 |
|---|
| Izmēri: | P1,45 cm x G2 m |
|---|
| Lampas veids: | LED-lente |
|---|---|
| Lampu tehnoloģija: | LED |
| Energoefektivitātes klase: | A |
| Lampas jauda: | 20 W |
| Krāsu temperatūras vadība: | Jā |
| Spilgtums: | 1.600 lm |
| Strāvas padeve: | Barošanas bloks |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Philips Hue White & Color Ambiance Lightstrip Plus (70342400)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Philips
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Philips Kafijas AparātsPhilips kafijas automāta atkaļķošanaPhilips Kafijas Automāta FiltrsPhilips Kafijas Automāta TīrīšanaPhilips kafijas automātu apkopePhilips KombainsPhilips Matu MašīnaPhilips OLED TV 65Philips Sonicare Electric ToothbrushPidžama KombinezonsMacBook WhiteNutri Color FiltersColor 600 FilmWella Color TouchPolaroid 600 ColorNivea Black & WhiteFlat white kafijaV Color ddr5Color I-Type FilmCrane Plus





















