Ilustrācija var atšķirties
Philips LED lampa A60 11 W E27
Ražotājs: Philips
Ilustrācija var atšķirties
- Lampa
- Energoefektivitātes klase: A+
- Nominālais spriegums: 220 V - 240 V
- Lampu skaits: 1
- Lampas kalpošanas laiks: 15.000 h
- Lampas cokols: E27
- Spilgtums: 806 lm
- Diametrs: 56 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Philips LED lampa A60 11 W E27
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Philips
Populāri produkti

Steinel L 625 LED
no 268,62€

Artemide Tolomeo Lettura
no 414,80€

Steinel XLED home 2
no 115,00€

Steinel L830 SC sienas lampa
no 142,90€

Osram Halopin 66733 ES 33 W G9
no 2,99€

Steinel L 910 LED
no 91,90€

Makita DEADML805
no 109,00€

Artemide Tolomeo Micro Tavolo
no 243,90€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
PHILIPS LED stikla 11W A60 E27 smoky spuldze RETRO vintage 8718699759636 929002380501

7,47€
9,97€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Diametrs: | 56 mm |
|---|---|
| Izmēri: | G103 cm |
| Energoefektivitātes klase: | A+ |
|---|---|
| Nominālais spriegums: | 220 V - 240 V |
| Lampu skaits: | 1 |
| Lampas kalpošanas laiks: | 15.000 h |
| Lampas cokols: | E27 |
| Spilgtums: | 806 lm |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Philips LED lampa A60 11 W E27
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Philips
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Philips LumeaPhilips Matu MašīnaPhilips Matu Taisnotājs ĶemmePhilips Matu TrimmerisPhilips Mini LED TVPhilips MomentumPhilips Oled 65Philips PUSPhilips The One 43piedziņas siksnasLed Lampa 24WLed Lampa 48WLampa Lupa LedLed H11120W LedHP E27Samsung A 60Osram Dulux 11WLed Uv Lampa Gēla NagiemLed Lampa 60X60





















