Philips Master 15 W
Ražotājs: Philips
- Spuldze
- Lampas veids: Spoguļa lampa
- Energoefektivitātes klase: A
- Lampas jauda: 15 W
- Nominālais spriegums: 230 V - 240 V
- Lampas kalpošanas laiks: 15.000 h
- Lampas cokols: E27
- Krāsas temperatūra: 2.700 K
Cenas vēsture
1M 3M6M
Philips Master 15 W
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Philips
Populāri produkti

Steinel L 625 LED
no 268,62€

Artemide Tolomeo Lettura
no 414,80€

Steinel XLED home 2
no 115,00€

Steinel L830 SC sienas lampa
no 142,90€

Osram Halopin 66733 ES 33 W G9
no 2,99€

Steinel L 910 LED
no 91,90€

Makita DEADML805
no 109,00€

Artemide Tolomeo Micro Tavolo
no 243,90€
4 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
PHILIPS MASTER TL-D Super 80 15W/865 1SL/25 8727900917314 927922286514 (PĒDĒJIE ATLIKUMI)

10,68€
13,18€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
PHILIPS spuldze MASTER Actinic BL TL-D 15W/10 1SL/25 928022601003 8727900926965

11,58€
14,08€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Vairāk piedāvājumu
PHILIPS 15W/840 Master TL-D Super 80 dienasgaismas spuldze (PĒDĒJIE ATLIKUMI)

11,66€
14,16€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Philips MASTER TL-D Super 80 15W/865 1SL/25 spuldze 927922286514 8727900917314

14,17€
16,67€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Diametrs: | 3,96 cm |
|---|---|
| Izmēri: | G12,62 mm |
| Lampas veids: | Spoguļa lampa |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase: | A |
| Lampas jauda: | 15 W |
| Nominālais spriegums: | 230 V - 240 V |
| Lampas kalpošanas laiks: | 15.000 h |
| Lampas cokols: | E27 |
| Krāsas temperatūra: | 2.700 K |
| Spilgtums: | 875 lm |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Philips Master 15 W
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Philips
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Philips Matu MašīnaPhilips Matu Taisnotājs ĶemmePhilips Matu TrimmerisPhilips Mini LED TVPhilips MomentumPhilips OLED 55Philips OLED Ambilight 65Philips Putekļu SūcējiPhilips The One 75Piedzīvojumi dabāPoker MasterLogitech MasterAMD MasterLEGO MasterRyzen MasterLogitech Master 3Logitech Master 2Logitech MX MasterAMD Ryzen MasterSpin Master Perplexus





















