Philips TL-Mini 13 W/830
Ražotājs: Philips
- Lampa
- Lampas veids: Luminiscences spuldze
- Energoefektivitātes klase: A
- Lampas jauda: 13 W
- Lampas kalpošanas laiks: 8.000 h
- Krāsas temperatūra: 3.000 K
- Spilgtums: 1.000 lm
- Diametrs: 1,60 cm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Philips TL-Mini 13 W/830
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Philips
Populāri produkti

Steinel L 625 LED
no 268,62€

Artemide Tolomeo Lettura
no 414,80€

Steinel XLED home 2
no 115,00€

Steinel L830 SC sienas lampa
no 142,90€

Osram Halopin 66733 ES 33 W G9
no 2,99€

Steinel L 910 LED
no 91,90€

Makita DEADML805
no 109,00€

Artemide Tolomeo Micro Tavolo
no 243,90€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Philips MST TL Mini 13W/830 FAM/10X25BOX spuldze

10,10€
12,60€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Diametrs: | 1,60 cm |
|---|---|
| Izmēri: | G53,11 mm |
| Lampas veids: | Luminiscences spuldze |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase: | A |
| Lampas jauda: | 13 W |
| Lampas kalpošanas laiks: | 8.000 h |
| Krāsas temperatūra: | 3.000 K |
| Spilgtums: | 1.000 lm |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Philips TL-Mini 13 W/830
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Philips
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Philips TV 32Philips TV 43Philips TV 4K Ultra HDPhilips TV 50Philips TV 55Philips TV 55 AmbilightPhilips TV 65Philips Tvaicētājs BlenderisPiedzīvojumi dabāPiena Putošanas TrauksPhilips 75Philips PUSPhilips 43"Philips PultsPhilips BluetoothPhilips KombainsPhilips 6800Philips 903Philips MomentumPhilips 8506





















