Ilustrācija var atšķirties
Realme 16 Pro+ 5G 512GB
Ražotājs: Realme
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Iekšējā atmiņa: 512 GB
- Displeja izmērs: 17,27 cm (6,8")
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Jā
- Procesors: Qualcomm
- Procesora modeļa numurs: Snapdragon7 Gen 4
- Kodolu skaits: 8
- Operatīvā atmiņa (RAM): 12 GB
Cenas vēsture
1M 3M
Realme 16 Pro+ 5G 512GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Realme
Populāri produkti

Realme 14 Pro 5G 512GB
no 444,15€

Apple iPhone 17 256GB
no 819,00€

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 166,75€

Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB
no 1 041,54€

Samsung Galaxy S26 256GB
no 644,56€

Samsung Galaxy A57 5G 256GB
no 369,14€

Apple iPhone 17e 256GB
no 627,49€

Samsung Galaxy S25 FE 256GB
no 521,20€

Samsung Galaxy S25 256GB
no 554,92€

Samsung Galaxy A56 5G 256GB
no 340,00€
39 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
REALME 16 PRO PLUS 12+512GB DS 5G MASTER GREY OEM | 6941764482890

440,30€
440,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Viedtālrunis Realme 16 Pro+ 5G 12/512GB Gold (TKORALSZA0173) | RM125GP | 6941764482906

445,20€
445,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
REALME 16 PRO PLUS 12+512GB DS 5G MASTER GOLD OEM | TKORALSZA0173 | 6941764482906 | TKORALSZA0173

446,30€
446,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Viedtālrunis Realme 16 Pro+ 5G 12/512GB Gray (TKORALSZA0172) | REA11007393 | 6941764482890

448,95€
448,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
realme 16 Pro+ 5G 12/512GB Master Grey RLME_16PRO+

480,50€
485,49€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Realme 16 Pro 5G Viedtālrunis 8GB / 256GB Master Gold | TKORALSZA0173 | 6941764482906 | TKORALSZA0173

491,96€
491,96€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Realme 16 Pro+ 5G Viedtālrunis NFC / 12GB / 512GB Master Gray | TKORALSZA0172 | 6941764482890 | TKORALSZA0172

495,12€
495,12€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Realme 16 Pro 5G Viedtālrunis 8GB / 256GB Master Gold | RM125GP-256 | 6941764482906

499,00€
505,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Realme 16 Pro+ 5G 17,27 cm (6.8") Dual SIM Android 16 USB Type-C 12 GB 512 GB 7000 mAh Gold 8C0F8DD6A4234F5EDE4E738B74BA795000DDCEB0

499,88€
499,88€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Realme 16 Pro+ 5G 17,27 cm (6.8") Dual SIM Android 16 USB Type-C 12 GB 512 GB 7000 mAh Grey 6C691DCA300413E7C8BFED3F17362526B1CE9123

503,07€
503,07€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Realme 16 Pro+ 5G 17,27 cm (6.8") Dual SIM Android 16 USB Type-C 12 GB 512 GB 7000 mAh Gold ART#1398770

505,60€
505,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Realme 16 Pro+ 5G 17,27 cm (6.8") Dual SIM Android 16 USB Type-C 12 GB 512 GB 7000 mAh Grey ART#1398765

505,60€
505,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Realme 16 Pro+ 5G Viedtālrunis NFC / 12GB / 512GB Master Gray (6941764482890)

515,95€
515,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Realme 16 Pro+ 5G Viedtālrunis NFC / 12GB / 512GB Master Gray | 631011007393 | 6941764482890

526,00€
532,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Realme 16 Pro 5G Viedtālrunis 8GB / 256GB Master Gold 6941764482906

540,20€
540,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
REALME 16 PRO+ RMX5131(EU) 512GB 12GB MASTER GREY 631011007393

542,86€
547,85€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Realme 16 Pro+ 5G 17,27 cm (6.8") Dual SIM Android 16 USB Type-C 12 GB 512 GB 7000 mAh Grey 6941764482890

557,90€
557,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
RLM REALME 16 PRO+ RMX5131(EU) 512GB 12GB MASTER GREY 631011007393 (6941764482890) ( JOINEDIT87456819 )

560,00€
560,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
RLM REALME 16 PRO+ RMX5131(EU) 512GB 12GB MASTER GOLD 631011007394 (6941764482906) ( JOINEDIT87456820 )

560,00€
560,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Realme 16 Pro+ 512 GB Pelēks
16 Pro+ 512 GB Pelēks

599,00€
599,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Realme 16 Pro+ 512 GB Zelts
16 Pro+ 512 GB Zelts

599,00€
599,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Realme 16 Pro+ 5G 17,27 cm (6.8") Dual SIM Android 16 USB Type-C 12 GB 512 GB 7000 mAh Gold

646,50€
649,00€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Realme 16 Pro 5G Viedtālrunis 8GB / 256GB Master Gold

666,38€
668,88€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Vairāk piedāvājumu
Realme 16 Pro+ 5G 12/512GB Master Gold RLME_16PRO+

517,25€
517,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Smartfon Realme 16 Pro+ 5G 12/512GB Zoty (TKORALSZA0173) TKORALSZA0173

528,35€
528,35€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Realme 16 Pro+ 5G 12/512GB Master Gold TKORALSZA0173

535,36€
535,36€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Realme 16 Pro+ 17,3 cm (6.8'') 5G USB Type-C 12 GB 512 GB 7000 mAh Szary TKORALSZA0172

535,36€
535,36€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
REALME 16 PRO+ RMX5131(EU) 512GB 12GB MASTER GOLD 631011007394

542,86€
547,85€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Realme 16 Pro+ 5G Smartphone NFC / 12GB / 512GB Master Gray 6941764482890

548,03€
548,03€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Realme 16 Pro+ 5G 12/512GB Master Grey RLME_16PRO+

557,47€
557,47€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Operatīvā atmiņa (RAM): | 12 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | DDR5X |
| Iekšējā atmiņa: | 512 GB |
| Mobilais sakaru standarts: | 5G |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
| Saskarnes TK: | Bezvadu LAN, Bluetooth, USB-C |
| Bluetooth versija: | 5.4 |
| Atrašanās vietas noteikšana: | Beidou, Galileo, Glonass, GPS, QZSS |
| Sejas atpazīšana: | Jā |
| Akumulatora kapacitāte: | 7 000 mAh |
| Uzlādes jauda: | 80 W |
| Izmēri: | P76,3 mm x A162,5 mm x D8,5 mm |
|---|---|
| Svars: | 203 g |
| Galvenā kamera 1: | 200 MP |
|---|---|
| Galvenā kamera 2: | 50 MP |
| Galvenā kamera 3: | 8 MP |
| Video izšķirtspēja: | 3 840 pikseļi x 2 160 Pikseļi |
| Priekšējā kamera 1: | 50 MP |
| Priekšējās kameras video izšķirtspēja: | 3 840 pikseļi x 2 160 pikseļi |
| Procesors: | Qualcomm |
|---|---|
| Procesora modeļa numurs: | Snapdragon7 Gen 4 |
| Kodolu skaits: | 8 |
| Displeja izmērs: | 17,27 cm (6,8") |
|---|---|
| Displeja tips: | AMOLED, Gorilla Glass 7i |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 144 Hz |
| Izšķirtspēja: | 1 280 Pikseļi x 2 800 pikseļi |
| Pikseļu blīvums: | 453 ppi |
| SIM tehnoloģija: | Nano-SIM |
|---|---|
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M
Realme 16 Pro+ 5G 512GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Realme
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Realme C11Rebir UrbjmašīnaRecepcijas GaldsRechargeable Nimh AaRecirkulācijas Tvaika NosūcējsRed DVDRedmi Airdots 2Regent BoilerisRetro Spēļu KonsoleRealme 10 5GMacBook Pro 16 512GBMacBook Pro 16GB 512GBRealme 11 ProMacBook Pro 512GBMacBook Pro 14 16GB 512GBMacBook Pro 13 16GB 512GBMacBook 16GB 512GBRealme Gt 5 ProM2 MacBook Pro 16GB 512GB































