Ilustrācija var atšķirties
Samsung 43" Neo QLED 4K QN90D QE43QN90DAT
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Mini-LED TV
- Ekrāna diagonāle: 108 cm (43)
- Izšķirtspēja: 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi
- HDR: Jā
- Attēla atsvaidzināšanas frekvence: 100 Hz
- Tuneru veids: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
- Skaļruņu izejas jauda: 20 W
- WiFi iespējots: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung 43" Neo QLED 4K QN90D QE43QN90DAT
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

LG 65" 4K QNED evo AI 65QNED93A6A
no 762,66€

Hisense 65" U8Q ULED MiniLED Smart TV 65U8Q
no 1 051,73€

TCL 75" TV C9K Premium QD-MiniLED 75C9K
no 1 699,00€

LG 55\" 4K QNED evo AI 55QNED93A6A
no 605,00€

Hisense 75" U8Q ULED MiniLED Smart TV 75U8Q
no 1 321,08€

LG 86\" QNED AI 4K Smart TV 86QNED80A6A
no 1 495,00€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung QE43QN90DATXXH

720,00€
720,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung 43" Neo QLED QN90D 4K Smart TV QE43QN90DATXXH Melns
43" Neo QLED QN90D 4K Smart TV QE43QN90DATXXH Melns

839,00€
839,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Ekrāna formāts: | 16:9 |
|---|---|
| Ekrāna diagonāle: | 108 cm (43) |
| Izšķirtspēja: | 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi |
| 4K (UHD): | Jā |
| HDR: | Jā |
| HDR: | HDR, HDR10, HDR10+, HLG |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 100 Hz |
| Divkāršais uztvērējs integrēts: | Jā |
| Trīskāršs uztvērējs integrēts: | Jā |
| Tuneru veids: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Skaņa: | Dolby Atmos, Dolby Digital, Dolby Digital Plus |
|---|---|
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
| Skaļruņu izejas jauda: | 20 W |
| EPREL: | 1862192 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase SDR: | F (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase HDR: | G (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 51 kWh/1000h |
| HDR enerģijas patēriņš: | 106 kWh/1000h |
| Elektroniskais programmu ceļvedis (EPG): | Jā |
|---|---|
| HbbTV (SmartTV): | Jā |
| WiFi iespējots: | Jā |
| Interneta TV: | Jā |
| Tīmekļa kamera: | Neobligāts |
| Balss vadība: | Jā |
| Videoteksts: | Jā |
| Miega taimeris: | Jā |
| Integrēts USB multivides atskaņotājs: | Jā |
| Savienojumi: | AirPlay, CI Plus, HDMI ieeja, S/PDIF optiskā, USB-A, Ethernet RJ45 (10/100 Mbit) |
| HDMI standarts: | 2.1 |
| HDMI ieeju skaits: | 4 |
| Bluetooth: | Jā |
| Miracast: | Jā |
| Ekrāna spoguļošana: | Jā |
| DLNA klients: | Jā |
| Izmēri: | P96,10 cm x A55,90 cm x D2,70 cm |
|---|---|
| Izmēri ar statīvu: | P96,10 cm x A62 cm x D22 cm |
| Svars: | 9,40 kg |
| Svars ar statīvu: | 13,40 kg |
| QE43QN90DAT |
| Sienas stiprinājums: | Neobligāts |
|---|---|
| Stends: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung 43" Neo QLED 4K QN90D QE43QN90DAT
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung 43" Smart TVSamsung 43AU7172Samsung 43QN90Samsung 44Samsung 45 WSamsung 46Samsung 48 Smart TVSamsung 4K OLED TVSamsung 55 Q60Samsung 75Q80Samsung QLED 43 4KNeo QLED 4KSamsung Neo QLED 65 4KSamsung TV Neo QLED 4KSamsung Neo QLEDNeo QLED 4K 65Neo QLED 4K 85Samsung 43 4KTCL 43 QLED 4KSamsung QLED 43

























