Ilustrācija var atšķirties
Samsung 55" The Frame 4K Vision AI viedtelevizors (2025) GQ55LS03FAU
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- QLED TV
- Ekrāna diagonāle: 138 cm (55")
- Izšķirtspēja: 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi
- HDR: Jā
- Attēla atsvaidzināšanas frekvence: 50 Hz
- Tuneru veids: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
- Skaļruņu izejas jauda: 40 W
- WiFi iespējots: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung 55" The Frame 4K Vision AI viedtelevizors (2025) GQ55LS03FAU
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Hisense 55" QLED Smart TV 55E7Q
no 294,97€

Hisense 55" QLED Smart TV 55E7Q PRO
no 383,18€

Hisense 43\" QLED Smart TV 43E7Q PRO
no 379,99€

TCL 55" NXTFrame QLED televizors 55A300W
no 620,00€

Xiaomi TV A Pro 65 2026 L65MB-APEU
no 486,98€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
SAMSUNG GQ55LS03FAUXZG The Frame QLED TV - 55 - black UltraHD/4K Vision AI interchangeable frames One Connect Box 100Hz panel ( GQ55LS03FAUXZG ) LED Televizors

1 255,00€
1 255,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
SAMSUNG GQ55LS03FAUXZG The Frame, QLED-Fernseher 138 cm (55 Zoll), schwarz, UltraHD/4K, Vision AI, Austauschbare Rahmen, One Connect Box, 100Hz Panel

1 306,04€
1 311,03€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
SAMSUNG GQ55LS03FAUXZG The Frame, QLED TV - 55 - black, UltraHD/4K, Vision AI, interchangeable frames, One Connect Box, 100Hz panel GQ55LS03FAUXZG

1 469,50€
1 469,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Ekrāna formāts: | 16:9 |
|---|---|
| Ekrāna diagonāle: | 138 cm (55") |
| Izšķirtspēja: | 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi |
| 4K (UHD): | Jā |
| HDR: | Jā |
| HDR: | HDR, HDR10, HDR10+, HLG |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 50 Hz |
| Attēla atjaunošanas frekvence (aprēķināta): | 144 Hz |
| Skata leņķis: | 89° / 89° |
| Trīskāršs uztvērējs integrēts: | Jā |
| Tuneru veids: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Skaņa: | Dolby Atmos, Dolby Digital, Dolby Digital Plus |
|---|---|
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
| Skaļruņu izejas jauda: | 40 W |
| EPREL: | 2204828 |
|---|---|
| MPN: | GQ55LS03FAU |
| Energoefektivitātes klase SDR: | G (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase HDR: | G (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 82 kWh/1000h |
| HDR enerģijas patēriņš: | 175 kWh/1000h |
| Elektroniskais programmu ceļvedis (EPG): | Jā |
|---|---|
| HbbTV (SmartTV): | Jā |
| WiFi iespējots: | Jā |
| Interneta TV: | Jā |
| Balss vadība: | Jā |
| Videoteksts: | Jā |
| Miega taimeris: | Jā |
| Integrēts USB multivides atskaņotājs: | Jā |
| Savienojumi: | AirPlay, CI Plus, HDMI ieeja, HDMI-eARC, S/PDIF optiskā, USB-A, USB-C, Ethernet RJ45 (10/100 Mbit) |
| HDMI ieeju skaits: | 4 |
| Bluetooth: | Jā |
| Miracast: | Jā |
| Ekrāna spoguļošana: | Jā |
| DLNA klients: | Jā |
| Izmēri: | P123,80 cm x A70,80 cm x D2,50 cm |
|---|---|
| Izmēri ar statīvu: | P123,80 cm x A74,30 cm x D22,80 cm |
| Svars: | 16,90 kg |
| Svars ar statīvu: | 17,30 kg |
| Sienas stiprinājums: | Neobligāts |
|---|---|
| Stends: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung 55" The Frame 4K Vision AI viedtelevizors (2025) GQ55LS03FAU
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung 55QSamsung 55QN95Samsung 58Samsung 60Samsung 60 4K LED TVSamsung 6400Samsung 65 Neo QLED 8KSamsung 7 TVSamsung 8072Samsung A51 MaciņšSamsung The Frame 55The Frame 55Samsung TV The Frame 55Samsung The Frame QLED 55Samsung The Frame 75Samsung The Frame 43Samsung The Frame 50Samsung The Frame 32Samsung The Frame TelevizorsSamsung The Frame 85



























