Ilustrācija var atšķirties
Samsung 55" QLED Q7F 4K Vision AI Smart TV (2025) QE55Q7FAAU
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Ekrāna diagonāle: 138 cm (55")
- Izšķirtspēja: 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi
- HDR: Jā
- Attēla atsvaidzināšanas frekvence: 50 Hz
- Tuneru veids: DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
- Skaļruņu izejas jauda: 20 W
- WiFi iespējots: Jā
- Energoefektivitātes klase SDR: G (Skala A-G)
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung 55" QLED Q7F 4K Vision AI Smart TV (2025) QE55Q7FAAU
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Hisense 55" QLED Smart TV 55E7Q PRO
no 383,18€

Hisense 43\" QLED Smart TV 43E7Q PRO
no 379,99€
23 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung QE55Q7FAAUXXH 4K QLED ART#1382748

313,49€
313,49€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung QE55Q7FAAUXXH

320,00€
320,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Q7F QE55Q7FAAU 139,7 cm (55") 4K Ultra HD Viedtelevizors Wi-Fi Melns QE55Q7FAAUXXH

321,44€
321,44€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
SAMSUNG TV QLED 55in QE55Q7FAAUXXH 8806097118565 ( QE55Q7FAAUXXH 251090368 8806097118565 ) LED Televizors

335,00€
335,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Q7F QE55Q7FAAU 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black QE55Q7FAAUXXH

348,40€
353,39€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Samsung QE55Q7FAAUXXH televizors

359,47€
359,47€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Televizors Samsung QE55Q7FAAUXXH 55"(139cm) QLED 4K UHD (3840x2160) Melns

359,98€
359,98€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
TV Set|SAMSUNG|55"|4K/Smart|QLED|3840x2160|Wireless LAN|Bluetooth|Tizen|Black|QE55Q7FAAUXXH QE55Q7FAAUXXH

361,55€
361,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung 55" 4K QLED Q7F Smart TV QE55Q7FAAUXXH Melns
55" 4K QLED Q7F Smart TV QE55Q7FAAUXXH Melns

369,00€
369,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung QE55Q7FAAUXXH, 55" QLED WiFi 2025 / 2291863

374,00€
374,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
SAMSUNG QLED TV QE55Q7FAAUXXH, 55", 140 cm, 4K Ultra HD, AI, Black EU | QE55Q7FAAUXXH | 8806097118565

374,85€
374,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung QE55Q7FAAUXXH televizors QE55Q7FAAUXXH

379,00€
379,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung QE55Q7FAAUXXH | QE55Q7FAAUXXH | 8806097118565 | TVASA1LCD0722

380,05€
380,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
55" Samsung QE55Q7F TV CCF8A464ECDE06500A0F122ECDC1568044BD1B2A

388,26€
388,26€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Q7F QE55Q7FAAU 139,7 cm (55") 4K Ultra HD viedtālrunis ar Wi-Fi, melns TVASA1LCD0722

396,12€
396,12€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
55" Samsung QE55Q7F Televizors TVASA1LCD0758

408,50€
408,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
55 QLED Q7F 4K Samsung Vision AI Smart TV (2025)

448,99€
448,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung QE55Q7FAAU

459,00€
459,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
SAMSUNG TV QLED 55in QE55Q7FAAUXXH|QE55Q7FAAUXXH

512,19€
512,19€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vairāk piedāvājumu
Samsung QLED Televizorius Samsung QE55Q7FAAUXXH SAMS00136

349,84€
349,84€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Samsung 4K QLED TV QE55Q7FAAU ART#1388655

405,62€
405,62€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Q7F QE55Q7FAAU 139,7 cm (55") 4K Ultra HD viedtālrunis ar Wi-Fi, melns TVASA1LCD0722

422,75€
422,75€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
55" Samsung QE55Q7F Televizors TVASA1LCD0758

436,62€
436,62€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Ekrāna formāts: | 16:9 |
|---|---|
| Ekrāna diagonāle: | 138 cm (55") |
| Izšķirtspēja: | 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi |
| 4K (UHD): | Jā |
| HDR: | Jā |
| HDR: | HDR, HDR10+ |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 50 Hz |
| Trīskāršs uztvērējs integrēts: | Jā |
| Tuneru veids: | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
|---|---|
| Skaļruņu izejas jauda: | 20 W |
| EPREL: | 2204776 |
|---|---|
| MPN: | QE55Q7FAAU |
| Energoefektivitātes klase SDR: | G (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase HDR: | G (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 79 kWh/1000h |
| HDR enerģijas patēriņš: | 118 kWh/1000h |
| Elektroenerģijas patēriņš: | Gaidīšanas režīmā 0,50 W |
| Elektroniskais programmu ceļvedis (EPG): | Jā |
|---|---|
| HbbTV (SmartTV): | Jā |
| WiFi iespējots: | Jā |
| Interneta TV: | Jā |
| Tīmekļa kamera: | Neobligāts |
| Balss vadība: | Jā |
| Videoteksts: | Jā |
| Personīgais video ierakstītājs (PVR): | Jā |
| Laika nobīde: | Jā |
| Miega taimeris: | Jā |
| Ekrāna izvēlne: | Jā |
| Integrēts USB multivides atskaņotājs: | Jā |
| Savienojumi: | AirPlay, CI Plus, HDMI ieeja, HDMI-eARC, USB, Ethernet RJ45 (10/100 Mbit) |
| HDMI ieeju skaits: | 3 |
| Bluetooth: | Jā |
| Miracast: | Jā |
| Ekrāna spoguļošana: | Jā |
| DLNA klients: | Jā |
| Izmēri: | P123,40 cm x A71,10 cm x D6 cm |
|---|---|
| Izmēri ar statīvu: | P123,40 cm x A75,80 cm x D23,70 cm |
| Svars: | 11,30 kg |
| Svars ar statīvu: | 11,60 kg |
| Vadāms ar viedtālruni: | Jā |
|---|---|
| Sienas stiprinājums: | Neobligāts |
| Stends: | Jā |
| Piederumi: | Tālvadības pults |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung 55" QLED Q7F 4K Vision AI Smart TV (2025) QE55Q7FAAU
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Populāri produkti no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung 55" Smart TVSamsung 55QSamsung 55QN95Samsung 58Samsung 60Samsung 60 4K LED TVSamsung 65 LEDSamsung 7 Series 50Samsung 80 cm Smart TVSamsung A50 AizsargstiklsSamsung QLED 55 Q7FSamsung QLED Q7FSamsung TV 55 QLED 4KSamsung Q7F 55QLED 4K Smart TVQLED Q7FSamsung QLED 65 4K Smart TVSamsung QLED 4K 55Samsung 55 4K SmartSamsung QE55Q7F










































