Ilustrācija var atšķirties
Samsung 43\" QLED Q8F 4K Vision AI Smart TV (2025) QE43Q8FAAU
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- QLED televizors
- Ekrāna diagonāle: 108 cm (43")
- Izšķirtspēja: 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi
- HDR: Jā
- Attēla atsvaidzināšanas frekvence: 50 Hz
- Tuneru veids: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
- Skaļruņu izejas jauda: 20 W
- WiFi iespējots: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung 43\" QLED Q8F 4K Vision AI Smart TV (2025) QE43Q8FAAU
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Hisense 55" QLED Smart TV 55E7Q PRO
no 383,18€

Hisense 43\" QLED Smart TV 43E7Q PRO
no 379,99€
28 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung QE43Q8FAAUXXH

300,00€
300,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
TV Set SAMSUNG 43" 4K/Smart QLED 3840x2160 Wireless LAN Bluetooth Tizen Black QE43Q8FAAUXXH

305,40€
305,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Q8F QE43Q8FAAU 109,2 cm (43") 4K Ultra HD Viedtelevizors Wi-Fi Pelēks, Titāns QE43Q8FAAUXXH

307,45€
307,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung QLED TV QE43Q8FAAU|QE43Q8FAAUXXH
Samsung QLED TV QE43Q8FAAU

308,42€
308,42€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
TV Set|SAMSUNG|43"|4K/Smart|QLED|3840x2160|Wireless LAN|Bluetooth|Tizen|Black|QE43Q8FAAUXXH | QE43Q8FAAUXXH | 8806097120193

313,85€
313,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
TV Set|SAMSUNG|43"|4K/Smart|QLED|3840x2160|Wireless LAN|Bluetooth|Tizen|Black|QE43Q8FAAUXXH

314,87€
321,87€
Piegāde: 7,00€
ar piegādi: 7,00€
Samsung TV Set|SAMSUNG|43"|4K/Smart|QLED|3840x2160|Wireless LAN|Bluetooth|Tizen|Black|QE43Q8FAAUXXH

317,50€
317,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Q8F QE43Q8FAAU 109.2 cm (43") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Grey, Titanium QE43Q8FAAUX

318,10€
318,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
TV Set|SAMSUNG|43"|4K/Smart|QLED|3840x2160|Wireless LAN|Bluetooth|Tizen|Black|QE43Q8FAAUXXH

318,72€
318,72€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung TV Set|SAMSUNG|43"|4K/Smart|QLED|3840x2160|Wireless LAN|Bluetooth|Tizen|Black|QE43Q8FAAUXXH

319,92€
322,92€
Piegāde: 3,00€
ar piegādi: 3,00€
Samsung 43" Q8F - 4K QLED TV ( QE43Q8FAAUXXH 251090701 ) LED Televizors

320,00€
320,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Televizors Samsung QE43Q8FAAUXXH 43"(109cm) QLED 4K UHD (3840x2160) Melns

327,98€
327,98€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung QE43Q8FAAUXXH 4K QLED ART#1382756

330,77€
330,77€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
TV Set|SAMSUNG|43"|4K/Smart|QLED|3840x2160|Wireless LAN|Bluetooth|Tizen|Black|QE43Q8FAAUXXH QE43Q8FAAUXXH

335,04€
335,04€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Q8F QE43Q8FAAU 109.2 cm (43) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Grey, Titanium QE43Q8FAAUXXH

336,18€
341,17€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Samsung Q8F QE43Q8FAAU 109.2 cm (43") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Grey, Titanium ECB54AB1A6FFEDAD89F53DFB2D6B65828C42B9B3

341,95€
341,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
TV Set|SAMSUNG|43"|4K/Smart|QLED|3840x2160|Wireless LAN|Bluetooth|Tizen|Black|QE43Q8FAAUXXH

352,85€
355,35€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Samsung TV QE43Q8 QLED 4K (QE43Q8FAAUXXH) QE43Q8FAAUXXH (8806097120193) ( JOINEDIT86828617 )

370,00€
370,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
43" 109.2cm QLED Q8F 4K Samsung Vision AI Smart TV (2025)

388,99€
388,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Q8F QE43Q8FAAU 109,2 cm (43") 4K Ultra HD viedtālrunis ar Wi-Fi, pelēks, titāna TVASA1LCD0734

392,03€
392,03€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung 43" 4K QLED Q8F Smart TV QE43Q8FAAUXXH Pelēks
43" 4K QLED Q8F Smart TV QE43Q8FAAUXXH Pelēks

399,00€
399,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung QE43Q8FAAUXXH televizors

399,99€
399,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
43 QLED Q8F 4K Samsung Vision AI Smart TV (2025)

429,01€
429,01€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung QE43Q8FAAUXXH televizors QE43Q8FAAUXXH

439,99€
439,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
SAMSUNG TV 43 Q8F QLED 4K AI Smart 2025 QE43Q8FAAUXXH

478,46€
480,96€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Televizors Samsung QE43Q8FAAUXXH, 43 ", 4K QLED

518,70€
520,60€
Piegāde: 1,90€
ar piegādi: 1,90€
Vairāk piedāvājumu
Samsung TV Set||43"|4K/Smart|QLED|3840x2160|Wireless LAN|Bluetooth|Tizen|Black|QE43Q8FAAUXXH

340,27€
340,27€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Samsung QLED TV QE43Q8FAAU ART#1388675

385,08€
385,08€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Ekrāna formāts: | 16:9 |
|---|---|
| Ekrāna diagonāle: | 108 cm (43") |
| Izšķirtspēja: | 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi |
| 4K (UHD): | Jā |
| HDR: | Jā |
| HDR: | HDR, HDR10+ |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 50 Hz |
| Trīskāršs uztvērējs integrēts: | Jā |
| Tuneru veids: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
|---|---|
| Skaļruņu izejas jauda: | 20 W |
| EPREL: | 2204815 |
|---|---|
| MPN: | QE43Q8FAAU |
| Energoefektivitātes klase SDR: | F (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase HDR: | G (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 51 kWh/1000h |
| HDR enerģijas patēriņš: | 113 kWh/1000h |
| Elektroniskais programmu ceļvedis (EPG): | Jā |
|---|---|
| HbbTV (SmartTV): | Jā |
| WiFi iespējots: | Jā |
| Interneta TV: | Jā |
| Tīmekļa kamera: | Neobligāts |
| Balss vadība: | Jā |
| Videoteksts: | Jā |
| Personīgais video ierakstītājs (PVR): | Jā |
| Miega taimeris: | Jā |
| Integrēts USB multivides atskaņotājs: | Jā |
| Savienojumi: | AirPlay, CI Plus, HDMI ieeja, HDMI-eARC, S/PDIF optiskā, USB-A, Ethernet RJ45 (10/100 Mbit) |
| HDMI ieeju skaits: | 3 |
| Bluetooth: | Jā |
| Miracast: | Jā |
| Ekrāna spoguļošana: | Jā |
| Izmēri: | P96,60 cm x A55,90 cm x D2,60 cm |
|---|---|
| Izmēri ar statīvu: | P96,60 cm x A61,50 cm x D19,80 cm |
| Svars: | 7,90 kg |
| Svars ar statīvu: | 8,20 kg |
| Sienas stiprinājums: | Neobligāts |
|---|---|
| Stends: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung 43\" QLED Q8F 4K Vision AI Smart TV (2025) QE43Q8FAAU
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Populāri produkti no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung 43AU7172Samsung 43QN90Samsung 44Samsung 45 WSamsung 46Samsung 48Samsung 49Samsung 4K Ultra HDSamsung 55 Series 6Samsung 77Samsung 43 Smart TV 4KQLED 4K Smart TVSamsung QLED 43 4KSamsung 43 4K SmartSamsung QLED 65 4K Smart TVSamsung 43" Smart TVLG Smart TV 4K 43Samsung Q8FSamsung 43 4K Ultra HD Smart TV43 TV Smart















































