Ilustrācija var atšķirties
Samsung 48" OLED S90F 4K Vision AI viedtelevizors (2025) GQ48S90FAE
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Ekrāna diagonāle: 120 cm (48")
- Izšķirtspēja: 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi
- HDR: Jā
- Attēla atsvaidzināšanas frekvence: 100 Hz
- Tuneru veids: DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
- Skaļruņu izejas jauda: 40 W
- WiFi iespējots: Jā
- Elektroenerģijas patēriņš SDR: 65 kWh/1000h
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung 48" OLED S90F 4K Vision AI viedtelevizors (2025) GQ48S90FAE
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Philips 55" OLED 4K Ambilight TV 55OLED810/12
no 1 035,00€

LG 48\" OLED AI B5 4K OLED48B59LA
no 820,00€

Philips 77" OLED+ 4K Ambilight TV 77OLED950/12
no 4 224,48€

Philips 55" OLED+ 4K Ambilight TV 55OLED910/12
no 1 821,26€

LG 55" OLED AI B5 4K OLED55B59LA
no 950,00€

Sony XR-48A90K
no 1 109,00€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung GQ48S90FAEXZG, OLED-Fernseher 121 cm (48 Zoll), schwarz/silber, UltraHD/4K, Vision AI, PVR, Twin-Tuner, 100Hz Panel (GQ48S90FAEXZG)

1 124,98€
1 129,97€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
SAMSUNG GQ48S90FAEXZG OLED TV - 48 - black/silver UltraHD/4K Vision AI PVR twin tuner 100Hz panel ( GQ48S90FAEXZG ) LED Televizors

1 215,00€
1 215,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
SAMSUNG GQ48S90FAEXZG, OLED TV - 48 - black/silver, UltraHD/4K, Vision AI, PVR, twin tuner, 100Hz panel GQ48S90FAEXZG

1 407,50€
1 407,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Ekrāna formāts: | 16:9 |
|---|---|
| Ekrāna diagonāle: | 120 cm (48") |
| Izšķirtspēja: | 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi |
| 4K (UHD): | Jā |
| HDR: | Jā |
| HDR: | HDR, HDR10+, HLG |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 100 Hz |
| Skata leņķis: | 178° / 178° |
| Divkāršais uztvērējs integrēts: | Jā |
| Trīskāršs uztvērējs integrēts: | Jā |
| Tuneru veids: | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| Skaņa: | Dolby Atmos, Dolby Digital Plus |
|---|---|
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
| Iebūvēts zemfrekvences skaļrunis: | Jā |
| Skaļruņu izejas jauda: | 40 W |
| EPREL: | 2205147 |
|---|---|
| MPN: | GQ48S90FAE |
| Energoefektivitātes klase SDR: | G (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase HDR: | G (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 65 kWh/1000h |
| HDR enerģijas patēriņš: | 132 kWh/1000h |
| Elektroenerģijas patēriņš: | Gaidīšanas režīmā 0,50 W |
| Elektroniskais programmu ceļvedis (EPG): | Jā |
|---|---|
| HbbTV (SmartTV): | Jā |
| WiFi iespējots: | Jā |
| Interneta TV: | Jā |
| Balss vadība: | Jā |
| Videoteksts: | Jā |
| Personīgais video ierakstītājs (PVR): | Jā |
| Laika nobīde: | Jā |
| Miega taimeris: | Jā |
| Ekrāna izvēlne: | Jā |
| Integrēts USB multivides atskaņotājs: | Jā |
| Savienojumi: | AirPlay, CI Plus, HDMI ieeja, HDMI-eARC, S/PDIF optiskā, USB, Ethernet RJ45 (10/100 Mbit) |
| HDMI standarts: | 2.1 |
| HDMI ieeju skaits: | 4 |
| Bluetooth: | Jā |
| Miracast: | Jā |
| Ekrāna spoguļošana: | Jā |
| DLNA klients: | Jā |
| Operētājsistēma: | Tizen |
| Izmēri: | P106,90 cm x A62 cm x D4 cm |
|---|---|
| Izmēri ar statīvu: | P106,90 cm x A68,60 cm x D26,50 cm |
| Svars: | 10,60 kg |
| Svars ar statīvu: | 11,90 kg |
| Vadāms ar viedtālruni: | Jā |
|---|---|
| Sienas stiprinājums: | Neobligāts |
| Stends: | Jā |
| Piederumi: | Baterijas, Tālvadības pults |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung 48" OLED S90F 4K Vision AI viedtelevizors (2025) GQ48S90FAE
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti


























