Ilustrācija var atšķirties
Samsung 50\" Crystal UHD U7099F 4K Smart TV (2025) GU50U7099FU
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- LED televizors
- Ekrāna diagonāle: 125 cm (50")
- Izšķirtspēja: 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi
- 4K (UHD): Jā
- HDR: Jā
- Attēla atsvaidzināšanas frekvence: 50 Hz
- Tuneru veids: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
- Skaļruņu izejas jauda: 20 W
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung 50\" Crystal UHD U7099F 4K Smart TV (2025) GU50U7099FU
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Panasonic TV-40S55AEZ
no 391,49€

TCL 55" V6C 4K HDR TV 55V6C
no 268,72€

Reflexion LDDX24IBT
no 365,00€

LG 75" 4K UHD AI Smart TV 75UA75006LA
no 507,05€

LG 55" 4K UHD Smart TV 55UR781C
no 299,00€

Sony Bravia KD-55X85L
no 940,24€

Hisense 65E6NT
no 429,64€

LG 43" UHD UR78 43UR78006LK
no 271,47€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung GU50U7099F 125cm 50" 4K UHD 50Hz Smart TV Fernseher [Energieklasse G] (GU50U7099FUXZG) 8806097241430 ( GU50U7099FUXZG ) monitors

425,00€
425,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
125cm/50 (3840x2160) Samsung GU50U7099FUXZG 16:9 LCD/LED 50Hz 3x HDMI USB WLAN Triple-Tuner HDR10+ Smart TV Black

435,12€
440,11€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
SAMSUNG GU50U7099FUXZG, LED TV - 50 - black, UltraHD/4K, HDR, triple tuner GU50U7099FUXZG

514,70€
514,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Ekrāna formāts: | 16:9 |
|---|---|
| Ekrāna diagonāle: | 125 cm (50") |
| Izšķirtspēja: | 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi |
| 4K (UHD): | Jā |
| HDR: | Jā |
| HDR: | HDR, HDR10+, HLG |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 50 Hz |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Trīskāršs uztvērējs integrēts: | Jā |
| Tuneru veids: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Skaņa: | Dolby Digital, Dolby Surround |
|---|---|
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
| Skaļruņu izejas jauda: | 20 W |
| EPREL: | 2257066 |
|---|---|
| MPN: | GU50U7099FU |
| Energoefektivitātes klase SDR: | G (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase HDR: | G (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 69 kWh/1000h |
| HDR enerģijas patēriņš: | 112 kWh/1000h |
| Elektroniskais programmu ceļvedis (EPG): | Jā |
|---|---|
| HbbTV (SmartTV): | Jā |
| WiFi iespējots: | Jā |
| Interneta TV: | Jā |
| Balss vadība: | Jā |
| Videoteksts: | Jā |
| Miega taimeris: | Jā |
| Ekrāna izvēlne: | Jā |
| Integrēts USB multivides atskaņotājs: | Jā |
| Savienojumi: | AirPlay, CI Plus, HDMI ieeja, HDMI-eARC, S/PDIF optiskā, USB, Ethernet RJ45 (10/100 Mbit) |
| HDMI standarts: | 2.1 |
| HDMI ieeju skaits: | 3 |
| Bluetooth: | Jā |
| Miracast: | Jā |
| Ekrāna spoguļošana: | Jā |
| DLNA klients: | Jā |
| Izmēri: | P111,10 cm x A64,40 cm x D7,60 cm |
|---|---|
| Izmēri ar statīvu: | P111,10 cm x A69,50 cm x D19,90 cm |
| Svars: | 8,30 kg |
| Svars ar statīvu: | 8,60 kg |
| Vadāms ar viedtālruni: | Jā |
|---|---|
| Sienas stiprinājums: | Neobligāts |
| Stends: | Jā |
| Piederumi: | Baterijas, Tālvadības pults |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung 50\" Crystal UHD U7099F 4K Smart TV (2025) GU50U7099FU
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung 50AU7172Samsung 50QSamsung 55 4KSamsung 55 4K SmartSamsung 55 CrystalSamsung 55 Mini LEDSamsung 55 OLED TVSamsung 58Samsung 7172Samsung A15 128GbSamsung 50" 4K Smart TVSamsung 50" Smart TVSamsung TV UHDLG Smart TV 4K 50Samsung 55 UHD LED Smart TVSamsung 43 Smart TV 4KSamsung 65" 4K Smart TVSamsung 50 4KSamsung Smart 50Samsung TV 55 UHD
























