Ilustrācija var atšķirties
Samsung 50" Neo QLED 4K QN90D QE50QN90DAT
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Mini-LED TV
- Ekrāna diagonāle: 125 cm (50)
- Izšķirtspēja: 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi
- HDR: Jā
- Attēla atsvaidzināšanas frekvence: 100 Hz
- Tuneru veids: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
- Skaļruņu izejas jauda: 40 W
- WiFi iespējots: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung 50" Neo QLED 4K QN90D QE50QN90DAT
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Hisense 65" U8Q ULED MiniLED Smart TV 65U8Q
no 1 049,00€

TCL 75" TV C9K Premium QD-MiniLED 75C9K
no 1 699,00€

LG 86\" QNED AI 4K Smart TV 86QNED80A6A
no 1 605,00€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung QE50QN90DATXXH

700,00€
700,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung 50" Neo QLED QN90D 4K Smart TV QE50QN90DATXXH Melns
50" Neo QLED QN90D 4K Smart TV QE50QN90DATXXH Melns

999,00€
999,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Ekrāna formāts: | 16:9 |
|---|---|
| Ekrāna diagonāle: | 125 cm (50) |
| Izšķirtspēja: | 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi |
| 4K (UHD): | Jā |
| HDR: | Jā |
| HDR: | HDR, HDR10, HDR10+, HLG |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 100 Hz |
| Divkāršais uztvērējs integrēts: | Jā |
| Trīskāršs uztvērējs integrēts: | Jā |
| Tuneru veids: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Skaņa: | Dolby Atmos, Dolby Digital, Dolby Digital Plus |
|---|---|
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
| Skaļruņu izejas jauda: | 40 W |
| EPREL: | 1862216 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase SDR: | F (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase HDR: | G (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 61 kWh/1000h |
| HDR enerģijas patēriņš: | 133 kWh/1000h |
| Elektroniskais programmu ceļvedis (EPG): | Jā |
|---|---|
| HbbTV (SmartTV): | Jā |
| WiFi iespējots: | Jā |
| Interneta TV: | Jā |
| Tīmekļa kamera: | Neobligāts |
| Balss vadība: | Jā |
| Videoteksts: | Jā |
| Miega taimeris: | Jā |
| Integrēts USB multivides atskaņotājs: | Jā |
| Savienojumi: | AirPlay, CI Plus, HDMI ieeja, S/PDIF optiskā, USB-A, Ethernet RJ45 (10/100 Mbit) |
| HDMI standarts: | 2.1 |
| HDMI ieeju skaits: | 4 |
| Bluetooth: | Jā |
| Miracast: | Jā |
| Ekrāna spoguļošana: | Jā |
| DLNA klients: | Jā |
| Izmēri: | P111,40 cm x A64,40 cm x D2,70 cm |
|---|---|
| Izmēri ar statīvu: | P111,40 cm x A70,50 cm x D22 cm |
| Svars: | 13,50 kg |
| Svars ar statīvu: | 17,60 kg |
| QE50QN90DAT |
| Sienas stiprinājums: | Neobligāts |
|---|---|
| Stends: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung 50" Neo QLED 4K QN90D QE50QN90DAT
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Populāri produkti no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung 50" Smart TVSamsung 50AU7172Samsung 50QSamsung 55 4KSamsung 55 4K SmartSamsung 55 CrystalSamsung 55 Neo QLEDSamsung 55QN95Samsung 7100Samsung A13 MaciņšSamsung Neo QLED 50Samsung 50 QLED 4KNeo QLED 4KSamsung Neo QLED 65 4KSamsung TV Neo QLED 4KSamsung Neo QLEDNeo QLED 4K 65Neo QLED 4K 85Samsung 50 4KSamsung Neo QLED 75




























