Ilustrācija var atšķirties
Samsung 55\" Crystal UHD U7099F 4K Smart TV (2025) GU55U7099FU
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- LED TV
- Ekrāna diagonāle: 138 cm (55")
- Izšķirtspēja: 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi
- 4K (UHD): Jā
- HDR: Jā
- Attēla atsvaidzināšanas frekvence: 60 Hz
- Tuneru veids: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
- Skaļruņu izejas jauda: 20 W
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung 55\" Crystal UHD U7099F 4K Smart TV (2025) GU55U7099FU
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Panasonic TV-40S55AEZ
no 391,49€

TCL 55" V6C 4K HDR TV 55V6C
no 268,72€

Reflexion LDDX24IBT
no 365,00€

LG 75" 4K UHD AI Smart TV 75UA75006LA
no 509,82€

LG 55" 4K UHD Smart TV 55UR781C
no 299,00€

Sony Bravia KD-55X85L
no 940,24€

Hisense 65E6NT
no 429,64€

LG 43" UHD UR78 43UR78006LK
no 271,47€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
138cm/55 (3840x2160) Samsung GU55U7099FUXZG 16:9 LCD/LED 50Hz 3x HDMI USB WLAN Triple-Tuner HDR10+ Smart TV Black

468,17€
473,16€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Ekrāna formāts: | 16:9 |
|---|---|
| Ekrāna diagonāle: | 138 cm (55") |
| Izšķirtspēja: | 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi |
| 4K (UHD): | Jā |
| HDR: | Jā |
| HDR: | HDR, HDR10, HDR10+, HLG |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 60 Hz |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Trīskāršs uztvērējs integrēts: | Jā |
| Tuneru veids: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
|---|---|
| Skaļruņu izejas jauda: | 20 W |
| EPREL: | 2257068 |
|---|---|
| MPN: | GU55U7099FU |
| Energoefektivitātes klase SDR: | G (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase HDR: | G (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 79 kWh/1000h |
| HDR enerģijas patēriņš: | 118 kWh/1000h |
| Elektroniskais programmu ceļvedis (EPG): | Jā |
|---|---|
| HbbTV (SmartTV): | Jā |
| WiFi iespējots: | Jā |
| NFC: | Jā |
| Interneta TV: | Jā |
| Balss vadība: | Jā |
| Videoteksts: | Jā |
| Miega taimeris: | Jā |
| Integrēts USB multivides atskaņotājs: | Jā |
| Savienojumi: | CI Plus, HDMI ieeja, HDMI-eARC, Kompozītmateriāla ieeja, USB-A, USB-C, Ethernet RJ45 (10/100 Mbit) |
| HDMI ieeju skaits: | 3 |
| Bluetooth: | Jā |
| Ekrāna spoguļošana: | Jā |
| DLNA klients: | Jā |
| Izmēri: | P122,50 cm x A70,80 cm x D7,70 cm |
|---|---|
| Izmēri ar statīvu: | P122,50 cm x A75,90 cm x D19,90 cm |
| Svars: | 9,60 kg |
| Svars ar statīvu: | 9,90 kg |
| Sienas stiprinājums: | Neobligāts |
|---|---|
| Stends: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung 55\" Crystal UHD U7099F 4K Smart TV (2025) GU55U7099FU
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung 55QSamsung 55QN95Samsung 58Samsung 60Samsung 60 4K LED TVSamsung 6400Samsung 65 Neo QLED 8KSamsung 7 TVSamsung 8072Samsung A51 MaciņšSamsung 55 UHD LED Smart TVSamsung TV 55 UHDSamsung Crystal TV 55Samsung 55 4K SmartSamsung 55 CrystalSamsung TV UHDSamsung TV 4K 55Samsung 55" Smart TVLG Smart TV 4K 55LG UHD TV 55






















