Ilustrācija var atšķirties
Samsung 55" Neo QLED 4K QN85D (2024) QE55QN85DBT
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Mini-LED TV
- Ekrāna diagonāle: 138 cm (55")
- Izšķirtspēja: 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi
- HDR: Jā
- Attēla atsvaidzināšanas frekvence: 100 Hz
- Tuneru veids: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2, DVB-T2 HD
- Skaļruņu izejas jauda: 40 W
- WiFi iespējots: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung 55" Neo QLED 4K QN85D (2024) QE55QN85DBT
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

LG 65" 4K QNED evo AI 65QNED93A6A
no 762,66€

Hisense 65" U8Q ULED MiniLED Smart TV 65U8Q
no 1 051,73€

TCL 75" TV C9K Premium QD-MiniLED 75C9K
no 1 699,00€

LG 55\" 4K QNED evo AI 55QNED93A6A
no 605,00€

Hisense 75" U8Q ULED MiniLED Smart TV 75U8Q
no 1 321,08€

LG 86\" QNED AI 4K Smart TV 86QNED80A6A
no 1 590,00€
4 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung 55" Neo QLED QN85D 4K Smart TV QE55QN85DBTXXH Sudrabs
55" Neo QLED QN85D 4K Smart TV QE55QN85DBTXXH Sudrabs

669,00€
669,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung QN85D QE55QN85DBT 139.7 cm (55") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Carbon Silver ( QE55QN85DBTXXH OTQE55QN85DBTXXH ) LED Televizors

705,00€
705,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
SAMSUNG QE55QN85DBTXXH 3840x2160 Wireless Bluetooth Tizen 100Hz QE55QN85DBTXXH

794,00€
794,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung QE55QN85DBTXXH 4K QLED WiFi 2024 / 22914092

799,00€
799,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Ekrāna formāts: | 16:9 |
|---|---|
| Ekrāna diagonāle: | 138 cm (55") |
| Izšķirtspēja: | 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi |
| 4K (UHD): | Jā |
| HDR: | Jā |
| HDR: | HDR, HDR10+, HLG |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 100 Hz |
| Skata leņķis: | 178° / 178° |
| Divkāršais uztvērējs integrēts: | Jā |
| Trīskāršs uztvērējs integrēts: | Jā |
| Tuneru veids: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2, DVB-T2 HD |
| Skaņa: | Dolby Atmos, Dolby Digital, Dolby Digital Plus |
|---|---|
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
| Iebūvēts zemfrekvences skaļrunis: | Jā |
| Skaļruņu izejas jauda: | 40 W |
| EPREL: | 1875282 |
|---|---|
| MPN: | QE55QN85DBT |
| Energoefektivitātes klase SDR: | G (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase HDR: | G (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 80 kWh/1000h |
| HDR enerģijas patēriņš: | 183 kWh/1000h |
| Elektroniskais programmu ceļvedis (EPG): | Jā |
|---|---|
| HbbTV (SmartTV): | Jā |
| WiFi iespējots: | Jā |
| Interneta TV: | Jā |
| Tīmekļa kamera: | Neobligāts |
| Balss vadība: | Jā |
| Videoteksts: | Jā |
| Personīgais video ierakstītājs (PVR): | Jā |
| Laika nobīde: | Jā |
| Miega taimeris: | Jā |
| Integrēts USB multivides atskaņotājs: | Jā |
| Savienojumi: | CI Plus, HDMI ieeja, S/PDIF optiskā, USB, Ethernet RJ45 (10/100 Mbit) |
| HDMI standarts: | 2.1 |
| HDMI ieeju skaits: | 4 |
| Bluetooth: | Jā |
| Miracast: | Jā |
| Ekrāna spoguļošana: | Jā |
| DLNA klients: | Jā |
| Izmēri: | P122,80 cm x A70,60 cm x D4,60 cm |
|---|---|
| Izmēri ar statīvu: | P122,80 cm x A76,60 cm x D24,40 cm |
| Svars: | 17,10 kg |
| Svars ar statīvu: | 20,10 kg |
| Sienas stiprinājums: | Neobligāts |
|---|---|
| Stends: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung 55" Neo QLED 4K QN85D (2024) QE55QN85DBT
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung 55" Smart TVSamsung 55QSamsung 55QN95Samsung 58Samsung 60Samsung 60 4K LED TVSamsung 65 LEDSamsung 7 Series 50Samsung 80 cm Smart TVSamsung A50 AizsargstiklsSamsung 55 Neo QLEDSamsung QLED 4K 55Neo QLED 4K55 Neo QLEDSamsung Neo QLED 65 4KSamsung TV Neo QLED 4KSamsung TV 55 Neo QLED55 QLED 4KSamsung TV 55 QLED 4KSamsung Neo QLED



























