Ilustrācija var atšķirties
Samsung 55" Neo QLED 8K QN700B QE55QN700BT
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Mini-LED TV
- Ekrāna diagonāle: 138 cm (55)
- Izšķirtspēja: 7.680 Pikseļi x 4.320 pikseļi
- HDR: Jā
- Attēla atsvaidzināšanas frekvence: 60 Hz
- Tuneru veids: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
- Skaļruņu izejas jauda: 60 W
- WiFi iespējots: Jā
Cenas vēsture
1M 3M
Samsung 55" Neo QLED 8K QN700B QE55QN700BT
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

LG 65" 4K QNED evo AI 65QNED93A6A
no 762,66€

Hisense 65" U8Q ULED MiniLED Smart TV 65U8Q
no 1 051,73€

TCL 75" TV C9K Premium QD-MiniLED 75C9K
no 1 599,99€

LG 55\" 4K QNED evo AI 55QNED93A6A
no 605,00€

Hisense 75" U8Q ULED MiniLED Smart TV 75U8Q
no 1 321,08€

LG 86\" QNED AI 4K Smart TV 86QNED80A6A
no 1 590,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung QE55QN700BT - 138 cm (55) Diagonalklasse QN700B Series LCD-TV mit LED-Hintergrundbeleuchtung - Neo QLED - Smart TV - Tizen OS - 8K (4320p) QE55QN700BTXXC

2 586,24€
2 591,23€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Ekrāna formāts: | 16:9 |
|---|---|
| Ekrāna diagonāle: | 138 cm (55) |
| Izšķirtspēja: | 7.680 Pikseļi x 4.320 pikseļi |
| 8K (UHD): | Jā |
| HDR: | Jā |
| HDR: | HDR, HDR10, HDR10+, HLG |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 60 Hz |
| Divkāršais uztvērējs integrēts: | Jā |
| Trīskāršs uztvērējs integrēts: | Jā |
| Tuneru veids: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Skaņa: | Dolby Atmos, Dolby Digital, Dolby Digital Plus |
|---|---|
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
| Skaļruņu izejas jauda: | 60 W |
| EPREL: | 1113888 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase SDR: | G (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase HDR: | G (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 193 kWh/1000h |
| HDR enerģijas patēriņš: | 269 kWh/1000h |
| Elektroniskais programmu ceļvedis (EPG): | Jā |
|---|---|
| HbbTV (SmartTV): | Jā |
| WiFi iespējots: | Jā |
| Interneta TV: | Jā |
| Balss vadība: | Jā |
| Videoteksts: | Jā |
| Personīgais video ierakstītājs (PVR): | Jā |
| Laika nobīde: | Jā |
| Miega taimeris: | Jā |
| Integrēts USB multivides atskaņotājs: | Jā |
| Savienojumi: | CI Plus, HDMI ieeja, S/PDIF optiskā, USB, Ethernet RJ45 (10/100 Mbit) |
| HDMI standarts: | 2.1 |
| HDMI ieeju skaits: | 4 |
| Bluetooth: | Jā |
| Miracast: | Jā |
| Ekrāna spoguļošana: | Jā |
| DLNA klients: | Jā |
| Izmēri: | P122,50 cm x A70,50 cm x D1,80 cm |
|---|---|
| Izmēri ar statīvu: | P122,50 cm x A77,60 cm x D29,80 cm |
| Svars: | 16,60 kg |
| Svars ar statīvu: | 24,40 kg |
| QE55QN700BT |
| Vadāms ar viedtālruni: | Jā |
|---|---|
| Sienas stiprinājums: | Neobligāts |
| Stends: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M
Samsung 55" Neo QLED 8K QN700B QE55QN700BT
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung 55" Smart TVSamsung 55QSamsung 55QN95Samsung 58Samsung 60Samsung 60 4K LED TVSamsung 65 LEDSamsung 7 Series 50Samsung 80 cm Smart TVSamsung A50 AizsargstiklsSamsung 8K Neo QLEDNeo QLED 8KSamsung 55 Neo QLEDSamsung 75 Neo QLED 8KSamsung 65 Neo QLED 8KSamsung Neo QLED 85 8K55 Neo QLEDSamsung Neo 8KNeo QLED 8K TVNeo QLED 85 8K
























