Ilustrācija var atšķirties
Samsung 55" Neo QLED QN70F 4K Vision AI Smart TV (2025) QE55QN70FAU
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Ekrāna diagonāle: 138 cm (55")
- Izšķirtspēja: 3 840 Pikseļi x 2 160 pikseļi
- HDR: Jā
- Attēla atsvaidzināšanas frekvence: 100 Hz
- Tuneru veids: DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
- Skaļruņu izejas jauda: 20 W
- WiFi iespējots: Jā
- Ekrāna formāts: 16:9
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung 55" Neo QLED QN70F 4K Vision AI Smart TV (2025) QE55QN70FAU
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

LG 65" 4K QNED evo AI 65QNED93A6A
no 762,66€

Hisense 65" U8Q ULED MiniLED Smart TV 65U8Q
no 1 051,73€

TCL 75" TV C9K Premium QD-MiniLED 75C9K
no 1 699,00€

TCL 55\" C8L SQD-Mini LED TV 55C8L
no 895,00€

LG 55\" 4K QNED evo AI 55QNED93A6A
no 605,00€

Hisense 75" U8Q ULED MiniLED Smart TV 75U8Q
no 1 321,08€

LG 86\" QNED AI 4K Smart TV 86QNED80A6A
no 1 210,00€
21 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lētākā Kopējā Cena
Samsung QE55QN70FAUXXH

450,00€
450,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung QE55QN70FAUXXH 4K Neo QLED Mini LED ART#1382744

506,00€
506,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung QE55QN70FAUXXH 55" 4K UHD Neo QLED Mini LED TV 144Hz QE55QN70FAUXXH

511,80€
511,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung QE55QN70FAU 139,7 cm (55") 4K Ultra HD Viedtelevizors Wi-Fi Melns QE55QN70FAUXXH

529,45€
529,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung QE55QN70FAUXXH, 55" NeoQLED WiFi 2025 / 2291880

540,00€
540,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Televizors Samsung QE55QN70FAUXXH 55"(139cm) Neo QLED 4K UHD (3840x2160) Melns

542,98€
542,98€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
TV Set|SAMSUNG|55"|4K/Smart|QLED|3840x2160|Wireless LAN|Bluetooth|Black|QE55QN70FAUXXH QE55QN70FAUXXH

545,71€
545,71€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
SAMSUNG TV NeoQLED 55in QE55QN70FAUXXH ( QE55QN70FAUXXH 251090291 ) LED Televizors

549,00€
549,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung QE55QN70FAU 139.7 cm (55") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 3D984D08CF57FCD9B91D74A3156B4690DB3D39FA

561,62€
561,62€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung QE55QN70FAUXXH | QE55QN70FAUXXH | 8806095916934 | TVASA1LCD0729

567,35€
567,35€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung QE55QN70FAU 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black QE55QN70FAUXXH

570,71€
575,70€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Samsung QE55QN70FAUXXH|QE55QN70FAUXXH
Samsung QE55QN70FAUXXH

578,86€
578,86€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung 55" 4K NeoQLED N70F Smart TV QE55QN70FAUXXH Melns
55" 4K NeoQLED N70F Smart TV QE55QN70FAUXXH Melns

589,00€
589,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung QE55QN70FAUXXH televizors

589,99€
589,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
55 Neo QLED QN70F 4K Samsung Vision AI Smart TV (2025) QE55QN70FAUXXH

599,00€
599,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
SAMSUNG TV 55 QN70F Neo QLED 4K AI Smart QE55QN70FAUXXH

618,41€
620,91€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
TV Samsung 55"

679,00€
679,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung QE55QN70FAUXXH televizors QE55QN70FAUXXH

689,99€
689,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
SAMSUNG TV NeoQLED 55in QE55QN70FAUXXH QE55QN70FAUXXH (8806095916934) ( JOINEDIT88444732 )

740,00€
740,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Televizors Samsung Neo QLED QE55QN70FAUXXH, 55 ", 4K UHD

813,43€
815,33€
Piegāde: 1,90€
ar piegādi: 1,90€
Vairāk piedāvājumu
Samsung QE55QN70H 139.7 cm (55") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 22BA7964F4D03F1925B361144B133A5B723E3BFA

678,41€
678,41€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Ekrāna formāts: | 16:9 |
|---|---|
| Ekrāna diagonāle: | 138 cm (55") |
| Izšķirtspēja: | 3 840 Pikseļi x 2 160 pikseļi |
| 4K (UHD): | Jā |
| HDR: | Jā |
| HDR: | HDR, HDR10+, HLG |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 100 Hz |
| Skata leņķis: | 178° / 178° |
| Trīskāršs uztvērējs integrēts: | Jā |
| Tuneru veids: | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
|---|---|
| Skaļruņu izejas jauda: | 20 W |
| EPREL: | 2 204 899 |
|---|---|
| MPN: | QE55QN70FAU |
| Energoefektivitātes klase SDR: | E (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase HDR: | G (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 63 kWh/1000h |
| HDR enerģijas patēriņš: | 181 kWh/1000h |
| Elektroenerģijas patēriņš: | Gaidīšanas režīmā 0,5 W |
| Elektroniskais programmu ceļvedis (EPG): | Jā |
|---|---|
| HbbTV (SmartTV): | Jā |
| WiFi iespējots: | Jā |
| Interneta TV: | Jā |
| Balss vadība: | Jā |
| Videoteksts: | Jā |
| Personīgais video ierakstītājs (PVR): | Jā |
| Laika nobīde: | Jā |
| Miega taimeris: | Jā |
| Ekrāna izvēlne: | Jā |
| Integrēts USB multivides atskaņotājs: | Jā |
| Savienojumi: | CI Plus, HDMI ieeja, HDMI-eARC, S/PDIF optiskā, USB, Ethernet RJ45 (10/100 Mbit) |
| HDMI ieeju skaits: | 4 |
| Bluetooth: | Jā |
| Miracast: | Jā |
| Ekrāna spoguļošana: | Jā |
| DLNA klients: | Jā |
| Izmēri: | P123,9 cm x A70,9 cm x D2,6 cm |
|---|---|
| Izmēri ar statīvu: | P123,9 cm x A76,6 cm x D24,7 cm |
| Svars: | 14,2 kg |
| Svars ar statīvu: | 15 kg |
| Vadāms ar viedtālruni: | Jā |
|---|---|
| Sienas stiprinājums: | Neobligāts |
| Stends: | Jā |
| Piederumi: | Baterijas, Tālvadības pults |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung 55" Neo QLED QN70F 4K Vision AI Smart TV (2025) QE55QN70FAU
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung 55" Smart TVSamsung 55QSamsung 55QN95Samsung 58Samsung 60Samsung 60 4K LED TVSamsung 65 LEDSamsung 7 Series 50Samsung 80 cm Smart TVSamsung A50 AizsargstiklsSamsung TV Neo QLED 4KSamsung TV 55 Neo QLEDNeo QLED Smart TVSamsung TV 55 QLED 4KQLED 4K Smart TVSamsung 55 Neo QLEDSamsung Neo QLED TVSamsung QLED 65 4K Smart TVSamsung QLED 4K 55Samsung 55 4K Smart






































