Ilustrācija var atšķirties
Xiaomi TV S Mini LED 55 2025 L55MA-SPLEU
Ražotājs: Xiaomi
Ilustrācija var atšķirties
- Mini-LED televizors
- Ekrāna diagonāle: 138 cm (55")
- Izšķirtspēja: 3 840 Pikseļi x 2 160 pikseļi
- HDR: Jā
- Attēla atsvaidzināšanas frekvence: 144 Hz
- Tuneru veids: DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
- Skaļruņu izejas jauda: 25 W
- WiFi iespējots: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Xiaomi TV S Mini LED 55 2025 L55MA-SPLEU
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Xiaomi
Populāri produkti

LG 65" 4K QNED evo AI 65QNED93A6A
no 762,66€
6 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Xiaomi Telewizor Xiaomi S Mini LED 55'' 4K Ultra HD Google TV ELA5666EU

501,11€
501,11€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Smart TV S 2025 55 140 cm 4K UHD (2160p) Google TV 6941948703667 ( ELA5666EU 59274 6941948703667 ) LED Televizors

530,00€
530,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi | TV | S Mini LED 2025 | 55 | Smart TV | Google TV | UHD | Black | 32 GB|ELA5666EU

550,90€
550,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi TV S Mini LED 2025 55 Smart TV Google TV UHD Black 32 GB 6941948703667 (6941948703667) ( JOINEDIT88696707 )

555,00€
555,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi | TV | S Mini LED 2025 | 55 | Smart TV | Google TV | UHD | Melns | 32 GB

561,38€
561,38€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi TV S Mini 55 inches ELA5666EU

581,25€
586,24€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Ekrāna formāts: | 16:9 |
|---|---|
| Ekrāna diagonāle: | 138 cm (55") |
| Izšķirtspēja: | 3 840 Pikseļi x 2 160 pikseļi |
| 4K (UHD): | Jā |
| HDR: | Jā |
| HDR: | Dolby Vision, Dolby Vision IQ, HDR10+, HLG |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 144 Hz |
| Kontrasts: | 12 000 000:1 |
| Kontrasts: | Dinamiskais |
| Gaismas intensitāte (Spilgtums): | 1 200 cd/m² |
| Skata leņķis: | 178° / 178° |
| Trīskāršs uztvērējs integrēts: | Jā |
| Tuneru veids: | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| Skaņa: | Dolby Atmos |
|---|---|
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
| Skaļruņu izejas jauda: | 25 W |
| Iekšējā atmiņa: | 32 GB |
|---|
| EPREL: | 2 082 788 |
|---|---|
| MPN: | L55MA-SPLEU |
| Energoefektivitātes klase SDR: | G (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase HDR: | G (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 83 kWh/1000h |
| HDR enerģijas patēriņš: | 83 kWh/1000h |
| Elektroenerģijas patēriņš: | Gaidīšanas režīmā 0,5 W |
| Elektroniskais programmu ceļvedis (EPG): | Jā |
|---|---|
| HbbTV (SmartTV): | Jā |
| WiFi iespējots: | Jā |
| Interneta TV: | Jā |
| Balss vadība: | Jā |
| Videoteksts: | Jā |
| Miega taimeris: | Jā |
| Ekrāna izvēlne: | Jā |
| Integrēts USB multivides atskaņotājs: | Jā |
| Savienojumi: | 3,5 mm ligzdas savienojums, AirPlay, Austiņas (3,5 mm), Chromecast, CI Plus, HDMI ieeja, S/PDIF optiskā, USB 2.0, USB 3.0, Ethernet RJ45 (10/100 Mbit) |
| HDMI standarts: | 2.1 |
| HDMI ieeju skaits: | 3 |
| Bluetooth: | Jā |
| Miracast: | Jā |
| Ekrāna spoguļošana: | Jā |
| DLNA klients: | Jā |
| Izmēri: | P122,6 cm x A71,6 cm x D8,5 cm |
|---|---|
| Izmēri ar statīvu: | P122,6 cm x A76,7 cm x D28 cm |
| Svars: | 12,7 kg |
| Svars ar statīvu: | 12,8 kg |
| Vadāms ar viedtālruni: | Jā |
|---|---|
| Sienas stiprinājums: | Neobligāts |
| Stends: | Jā |
| Piederumi: | Baterijas, Tālvadības pults |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Xiaomi TV S Mini LED 55 2025 L55MA-SPLEU
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti

































