Ilustrācija var atšķirties
Samsung 55" Neo QLED QN80F 4K Vision AI Smart TV (2025) GQ55QN80FAU
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Mini-LED televizors
- Ekrāna diagonāle: 138 cm (55")
- Izšķirtspēja: 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi
- HDR: Jā
- Attēla atsvaidzināšanas frekvence: 144 Hz
- Tuneru veids: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
- Skaļruņu izejas jauda: 30 W
- WiFi iespējots: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung 55" Neo QLED QN80F 4K Vision AI Smart TV (2025) GQ55QN80FAU
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Hisense 65" U8Q ULED MiniLED Smart TV 65U8Q
no 1 049,00€

TCL 75" TV C9K Premium QD-MiniLED 75C9K
no 1 699,00€

LG 86\" QNED AI 4K Smart TV 86QNED80A6A
no 1 605,00€
5 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
SAMSUNG GQ55QN80FAUXZG, QLED-Fernseher 138 cm (55 Zoll), schwarz, UltraHD/4K, Neo-QLED, Mini-LED, PVR, 100Hz Panel

717,10€
722,09€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
SAMSUNG GQ55QN80FAUXZG QLED TV - 55 - black UltraHD/4K Neo-QLED Mini-LED PVR 100Hz panel GQ55QN80FAUXZG (8806095971414) ( JOINEDIT87349518 ) LED Televizors

735,00€
735,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung GQ55QN80FAUXZG (138 cm (55 Zoll), Black, UltraHD/4K, Neo-QLED, Mini-LED, PVR, 100Hz Panel) | GQ55QN80FAUXZG | 8806095971414

761,50€
761,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung QN80F Neo QLED Vision AI Smart TV 139 7 cm (55") GQ55QN80FAUXZG (8806095971414) ( JOINEDIT87344299 )

850,00€
850,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
SAMSUNG GQ55QN80FAUXZG, QLED TV - 55 - black, UltraHD/4K, Neo-QLED, Mini-LED, PVR, 100Hz panel GQ55QN80FAUXZG

946,10€
946,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Ekrāna formāts: | 16:9 |
|---|---|
| Ekrāna diagonāle: | 138 cm (55") |
| Izšķirtspēja: | 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi |
| 4K (UHD): | Jā |
| HDR: | Jā |
| HDR: | HDR, HDR10, HDR10+, HLG |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 144 Hz |
| Skata leņķis: | 178° / 178° |
| Trīskāršs uztvērējs integrēts: | Jā |
| Tuneru veids: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Skaņa: | Dolby Atmos, Dolby Digital, Dolby Digital Plus |
|---|---|
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
| Skaļruņu izejas jauda: | 30 W |
| EPREL: | 2204967 |
|---|---|
| MPN: | GQ55QN80FAU |
| Energoefektivitātes klase SDR: | F (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase HDR: | G (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 76 kWh/1000h |
| HDR enerģijas patēriņš: | 217 kWh/1000h |
| Elektroniskais programmu ceļvedis (EPG): | Jā |
|---|---|
| HbbTV (SmartTV): | Jā |
| WiFi iespējots: | Jā |
| Interneta TV: | Jā |
| Balss vadība: | Jā |
| Videoteksts: | Jā |
| Personīgais video ierakstītājs (PVR): | Jā |
| Laika nobīde: | Jā |
| Miega taimeris: | Jā |
| Integrēts USB multivides atskaņotājs: | Jā |
| Savienojumi: | AirPlay, CI Plus, HDMI ieeja, HDMI-eARC, S/PDIF optiskā, USB-A, Ethernet RJ45 (10/100 Mbit) |
| HDMI standarts: | 2.1 |
| HDMI ieeju skaits: | 4 |
| Bluetooth: | Jā |
| Miracast: | Jā |
| Ekrāna spoguļošana: | Jā |
| Izmēri: | P122,70 cm x A70,60 cm x D4,70 cm |
|---|---|
| Izmēri ar statīvu: | P122,70 cm x A76,40 cm x D24,70 cm |
| Svars: | 16,40 kg |
| Svars ar statīvu: | 17,20 kg |
| Sienas stiprinājums: | Neobligāts |
|---|---|
| Stends: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung 55" Neo QLED QN80F 4K Vision AI Smart TV (2025) GQ55QN80FAU
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Populāri produkti no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung 55" Smart TVSamsung 55QSamsung 55QN95Samsung 58Samsung 60Samsung 60 4K LED TVSamsung 65 LEDSamsung 7 Series 50Samsung 80 cm Smart TVSamsung A50 AizsargstiklsSamsung TV Neo QLED 4KSamsung TV 55 Neo QLEDNeo QLED Smart TVSamsung TV 55 QLED 4KQLED 4K Smart TVSamsung 55 Neo QLEDSamsung Neo QLED TVSamsung QLED 65 4K Smart TVSamsung QLED 4K 55Samsung 55 4K Smart






























