Ilustrācija var atšķirties
Samsung 55\" Neo QLED QN90F 4K Vision AI Smart TV (2025) GQ55QN90FAT
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Mini-LED televizors
- Ekrāna diagonāle: 138 cm (55")
- Izšķirtspēja: 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi
- HDR: Jā
- Attēla atsvaidzināšanas frekvence: 120 Hz
- Tuneru veids: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
- Skaļruņu izejas jauda: 60 W
- WiFi iespējots: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung 55\" Neo QLED QN90F 4K Vision AI Smart TV (2025) GQ55QN90FAT
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

LG 65" 4K QNED evo AI 65QNED93A6A
no 762,66€

Hisense 65" U8Q ULED MiniLED Smart TV 65U8Q
no 1 051,73€

TCL 75" TV C9K Premium QD-MiniLED 75C9K
no 1 699,00€

TCL 55\" C8L SQD-Mini LED TV 55C8L
no 855,00€

LG 55\" 4K QNED evo AI 55QNED93A6A
no 605,00€

Hisense 75" U8Q ULED MiniLED Smart TV 75U8Q
no 1 321,08€

LG 86\" QNED AI 4K Smart TV 86QNED80A6A
no 1 380,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung GQ55QN90FATXZG, QLED-Fernseher - 138 cm (55 Zoll), schwarz, UltraHD/4K, Neo-QLED, Mini-LED, PVR, Tripple-Twin-Tuner, 120Hz Panel [Energieklasse F] (GQ55QN90FATXZG)

1 643,76€
1 648,75€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Ekrāna formāts: | 16:9 |
|---|---|
| Ekrāna diagonāle: | 138 cm (55") |
| Izšķirtspēja: | 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi |
| 4K (UHD): | Jā |
| HDR: | Jā |
| HDR: | HDR, HDR10+, HLG |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Divkāršais uztvērējs integrēts: | Jā |
| Trīskāršs uztvērējs integrēts: | Jā |
| Tuneru veids: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Skaņa: | Dolby Atmos, Dolby Digital |
|---|---|
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
| Skaļruņu izejas jauda: | 60 W |
| EPREL: | 2205058 |
|---|---|
| MPN: | GQ55QN90FAT |
| Energoefektivitātes klase SDR: | F (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase HDR: | G (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 76 kWh/1000h |
| HDR enerģijas patēriņš: | 209 kWh/1000h |
| Elektroniskais programmu ceļvedis (EPG): | Jā |
|---|---|
| HbbTV (SmartTV): | Jā |
| WiFi iespējots: | Jā |
| Interneta TV: | Jā |
| Balss vadība: | Jā |
| Videoteksts: | Jā |
| Personīgais video ierakstītājs (PVR): | Jā |
| Miega taimeris: | Jā |
| Integrēts USB multivides atskaņotājs: | Jā |
| Savienojumi: | AirPlay, CI Plus, HDMI ieeja, HDMI-eARC, S/PDIF optiskā, USB-A, Ethernet RJ45 (10/100 Mbit) |
| HDMI standarts: | 2.1 |
| HDMI ieeju skaits: | 4 |
| Bluetooth: | Jā |
| Miracast: | Jā |
| Ekrāna spoguļošana: | Jā |
| DLNA klients: | Jā |
| Izmēri: | P122,70 cm x A70,60 cm x D2,70 cm |
|---|---|
| Izmēri ar statīvu: | P122,70 cm x A76,80 cm x D23,70 cm |
| Svars: | 17,70 kg |
| Svars ar statīvu: | 20,60 kg |
| Sienas stiprinājums: | Neobligāts |
|---|---|
| Stends: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung 55\" Neo QLED QN90F 4K Vision AI Smart TV (2025) GQ55QN90FAT
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung 55QSamsung 55QN95Samsung 58Samsung 60Samsung 60 4K LED TVSamsung 6400Samsung 65 Neo QLED 8KSamsung 7 TVSamsung 8072Samsung A51 MaciņšSamsung TV Neo QLED 4KSamsung TV 55 Neo QLEDNeo QLED Smart TVSamsung TV 55 QLED 4KQLED 4K Smart TVSamsung 55 Neo QLEDSamsung Neo QLED TVSamsung QLED 65 4K Smart TVSamsung QLED 4K 55Samsung 55 4K Smart























