Ilustrācija var atšķirties
Samsung 55" QLED 4K HDR Viedtelevizors Q60C QE55Q60CAU
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- QLED-TV
- Ekrāna diagonāle: 138 cm (55)
- Izšķirtspēja: 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi
- HDR: Jā
- Attēla atsvaidzināšanas frekvence: 50 Hz
- Tuneru veids: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
- Skaļruņu izejas jauda: 20 W
- WiFi iespējots: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung 55" QLED 4K HDR Viedtelevizors Q60C QE55Q60CAU
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Hisense 55" QLED Smart TV 55E7Q
no 294,97€

Hisense 55" QLED Smart TV 55E7Q PRO
no 383,18€

Hisense 43\" QLED Smart TV 43E7Q PRO
no 379,99€

TCL 55" NXTFrame QLED televizors 55A300W
no 620,00€

Xiaomi TV A Pro 65 2026 L65MB-APEU
no 486,98€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung 55" QE55Q60CAUXXH | Izpakota ierīce
55" QE55Q60CAUXXH | Izpakota ierīce

539,10€
539,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung 55" QE55Q60CAUXXH
55" QE55Q60CAUXXH

599,00€
599,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Ekrāna formāts: | 16:9 |
|---|---|
| Ekrāna diagonāle: | 138 cm (55) |
| Izšķirtspēja: | 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi |
| 4K (UHD): | Jā |
| HDR: | Jā |
| HDR: | HDR, HDR10+, HLG |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 50 Hz |
| Trīskāršs uztvērējs integrēts: | Jā |
| Tuneru veids: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
|---|---|
| Skaļruņu izejas jauda: | 20 W |
| EPREL: | 1430036 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase SDR: | F (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase HDR: | G (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 71 kWh/1000h |
| HDR enerģijas patēriņš: | 130 kWh/1000h |
| Elektroniskais programmu ceļvedis (EPG): | Jā |
|---|---|
| HbbTV (SmartTV): | Jā |
| WiFi iespējots: | Jā |
| Interneta TV: | Jā |
| Balss vadība: | Jā |
| Videoteksts: | Jā |
| Personīgais video ierakstītājs (PVR): | Jā |
| Laika nobīde: | Jā |
| Miega taimeris: | Jā |
| Integrēts USB multivides atskaņotājs: | Jā |
| Savienojumi: | CI Plus, HDMI ieeja, S/PDIF optiskā, USB, Ethernet RJ45 (10/100 Mbit) |
| HDMI ieeju skaits: | 3 |
| Bluetooth: | Jā |
| Ekrāna spoguļošana: | Jā |
| Izmēri: | P123,20 cm x A70,80 cm x D2,60 cm |
|---|---|
| Izmēri ar statīvu: | P123,20 cm x A74,50 cm x D22,40 cm |
| Svars: | 15,50 kg |
| Svars ar statīvu: | 15,80 kg |
| QE55Q60CAU |
| Sienas stiprinājums: | Neobligāts |
|---|---|
| Stends: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung 55" QLED 4K HDR Viedtelevizors Q60C QE55Q60CAU
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung 55" Smart TVSamsung 55QSamsung 55QN95Samsung 58Samsung 60Samsung 60 4K LED TVSamsung 65 LEDSamsung 7 Series 50Samsung 80 cm Smart TVSamsung A50 AizsargstiklsSamsung QLED 4K 55Samsung 4K HDR55 QLED 4KSamsung TV 55 QLED 4KSamsung 4K HDR TVSamsung 55 4KTCL 55 QLED 4K4K HDR TelevizorsSamsung QLED 43 4KSamsung 50 QLED 4K

























