Ilustrācija var atšķirties
Samsung 65" OLED 4K S85D Viedtelevizors (2024) QE65S85DAE
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Ekrāna diagonāle: 163 cm (65)
- Izšķirtspēja: 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi
- HDR: Jā
- Attēla atsvaidzināšanas frekvence: 120 Hz
- Tuneru veids: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
- Skaļruņu izejas jauda: 20 W
- WiFi iespējots: Jā
- Elektroenerģijas patēriņš SDR: 101 kWh/1000h
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Philips 65" OLED+ 4K Ambilight TV 65OLED950/12
no 2 809,26€

LG 55" OLED evo AI G5 4K Smart TV OLED55G59LS
no 1 314,80€

Philips 77" OLED+ 4K Ambilight TV 77OLED950/12
no 4 214,61€

LG 65" OLED evo AI C5 4K Smart TV OLED65C58LA
no 1 556,75€

LG 83" OLED AI B5 4K OLED83B59LA
no 2 481,09€
4 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
SAMSUNG 65" S85D - 4K OLED TV (QE65S85DAEXXH)

1 078,85€
1 078,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
TV SetSAMSUNG65"OLED/4K/Smart3840x2160Wireless LANBluetoothTizenBlackQE65S85DAEXXH ( QE65S85DAEXXH ) LED Televizors

1 100,00€
1 100,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung QE65S85DATXXH televizors QE65S85DAEXXH

1 132,99€
1 132,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
TV Set SAMSUNG 65" OLED/4K/Smart 3840x2160 Wireless LAN Bluetooth Tizen Black QE65S85DAEXXH QE65S85DAEXXH

1 263,80€
1 263,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Ekrāna diagonāle: | 163 cm (65) |
|---|---|
| Izšķirtspēja: | 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi |
| HDR: | Jā |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Tuneru veids: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Skaļruņu izejas jauda: | 20 W |
|---|
| EPREL: | 1947256 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase SDR: | F (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase HDR: | G (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 101 kWh/1000h |
| HDR enerģijas patēriņš: | 148 kWh/1000h |
| WiFi iespējots: | Jā |
|---|
| QE65S85DAE |
Populāri produkti




























