Ilustrācija var atšķirties
Samsung 65" QLED 4K Q60D Viedais TV (2024) QE65Q60DAU
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- QLED-TV
- Ekrāna diagonāle: 163 cm (65)
- Izšķirtspēja: 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi
- HDR: Jā
- Attēla atsvaidzināšanas frekvence: 50 Hz
- Tuneru veids: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
- Skaļruņu izejas jauda: 20 W
- WiFi iespējots: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung 65" QLED 4K Q60D Viedais TV (2024) QE65Q60DAU
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Hisense 55" QLED Smart TV 55E7Q
no 294,97€

Hisense 55" QLED Smart TV 55E7Q PRO
no 383,18€

Hisense 43\" QLED Smart TV 43E7Q PRO
no 379,99€

TCL 55" NXTFrame QLED televizors 55A300W
no 620,00€

Xiaomi TV A Pro 65 2026 L65MB-APEU
no 486,98€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung QE65Q60DAUXXH

590,00€
590,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung 65" QLED Q60D 4K Smart TV QE65Q60DAUXXH Melns
65" QLED Q60D 4K Smart TV QE65Q60DAUXXH Melns

719,00€
719,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Ekrāna formāts: | 16:9 |
|---|---|
| Ekrāna diagonāle: | 163 cm (65) |
| Izšķirtspēja: | 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi |
| 4K (UHD): | Jā |
| HDR: | Jā |
| HDR: | HDR, HDR10+, HLG |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 50 Hz |
| Reakcijas laiks: | 8 ms |
| Trīskāršs uztvērējs integrēts: | Jā |
| Tuneru veids: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Skaņa: | Dolby Digital |
|---|---|
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
| Skaļruņu izejas jauda: | 20 W |
| EPREL: | 1862005 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase SDR: | E (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase HDR: | G (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 69 kWh/1000h |
| HDR enerģijas patēriņš: | 160 kWh/1000h |
| Elektroniskais programmu ceļvedis (EPG): | Jā |
|---|---|
| HbbTV (SmartTV): | Jā |
| WiFi iespējots: | Jā |
| Interneta TV: | Jā |
| Balss vadība: | Jā |
| Videoteksts: | Jā |
| Personīgais video ierakstītājs (PVR): | Jā |
| Laika nobīde: | Jā |
| Miega taimeris: | Jā |
| Integrēts USB multivides atskaņotājs: | Jā |
| Savienojumi: | CI Plus, HDMI ieeja, S/PDIF optiskā, USB, Ethernet RJ45 (10/100 Mbit) |
| HDMI ieeju skaits: | 3 |
| Bluetooth: | Jā |
| Miracast: | Jā |
| Ekrāna spoguļošana: | Jā |
| DLNA klients: | Jā |
| Izmēri: | P145,10 cm x A83,10 cm x D2,60 cm |
|---|---|
| Izmēri ar statīvu: | P145,10 cm x A87,20 cm x D27,40 cm |
| Svars: | 20,90 kg |
| Svars ar statīvu: | 21,30 kg |
| QE65Q60DAU |
| Sienas stiprinājums: | Neobligāts |
|---|---|
| Stends: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung 65" QLED 4K Q60D Viedais TV (2024) QE65Q60DAU
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung 65QSamsung 65Q70Samsung 7 Series 50Samsung 7 TVSamsung 7092Samsung 7100Samsung 7172 65Samsung 75Q80Samsung 90TSamsung A82Samsung QLED 65 4KSamsung QLED 65 4K Smart TVSamsung TV 4K 65QLED 65 4KSamsung Neo QLED 65 4KSamsung TV Neo QLED 4KSamsung TV 55 QLED 4KSamsung 65" 4K Smart TVSamsung 4K 65Neo QLED 4K 65


























