Ilustrācija var atšķirties
Samsung 75" Neo QLED 8K QN800D QE75QN800DT
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Mini-LED TV
- Ekrāna diagonāle: 189 cm (75")
- Izšķirtspēja: 7.680 Pikseļi x 4.320 pikseļi
- HDR: Jā
- Attēla atsvaidzināšanas frekvence: 100 Hz
- Tuneru veids: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2, DVB-T2 HD
- Skaļruņu izejas jauda: 70 W
- WiFi iespējots: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung 75" Neo QLED 8K QN800D QE75QN800DT
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

LG 65" 4K QNED evo AI 65QNED93A6A
no 762,66€

Hisense 65" U8Q ULED MiniLED Smart TV 65U8Q
no 1 051,73€

TCL 75" TV C9K Premium QD-MiniLED 75C9K
no 1 599,99€

LG 55\" 4K QNED evo AI 55QNED93A6A
no 605,00€

Hisense 75" U8Q ULED MiniLED Smart TV 75U8Q
no 1 321,08€

LG 86\" QNED AI 4K Smart TV 86QNED80A6A
no 1 590,00€
9 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung QE75QN800DTXXH televizors QE75QN800DTXXH

1 799,99€
1 799,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Telewizor Samsung QE75QN800DTXXH QLED 75'' 8K Ultra HD Tizen

1 942,18€
1 942,18€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Telewizor Samsung QE75QN800DTXXH QLED 75'' 8K Ultra HD Tizen | QE75QN800DTXXH | 8806095477435

2 019,05€
2 019,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung QE75QN800DTXXH

2 050,00€
2 050,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung QE75QN800DTXXH TV 190.5 cm (75") 8K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black QE75QN800DTXXH

2 079,00€
2 079,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Televizors Samsung QE75QN800DTXXH QLED 75'' 8K Ultra HD Tizen | QE75QN800DTXXH | 8806095477435

2 092,30€
2 092,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Telewizor Samsung QE75QN800DTXXH QLED 75'' 8K Ultra HD Tizen QE75QN800DTXXH

2 195,67€
2 195,67€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung QN800D 75'' 8K Neo QLED melna - Televizors ( QE75QN800DTXXH )

2 215,00€
2 215,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung 75" Neo QLED 8K QN800D Smart TV QE75QN800DTXXH Melns
75" Neo QLED 8K QN800D Smart TV QE75QN800DTXXH Melns

3 349,00€
3 349,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Ekrāna formāts: | 16:9 |
|---|---|
| Ekrāna diagonāle: | 189 cm (75") |
| Izšķirtspēja: | 7.680 Pikseļi x 4.320 pikseļi |
| 8K (UHD): | Jā |
| HDR: | Jā |
| HDR: | HDR, HDR10+, HLG |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 100 Hz |
| Divkāršais uztvērējs integrēts: | Jā |
| Trīskāršs uztvērējs integrēts: | Jā |
| Tuneru veids: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2, DVB-T2 HD |
| Skaņa: | Dolby Atmos, Dolby Digital |
|---|---|
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
| Skaļruņu izejas jauda: | 70 W |
| EPREL: | 1865189 |
|---|---|
| MPN: | QE75QN800DT |
| Energoefektivitātes klase SDR: | G (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase HDR: | G (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 138 kWh/1000h |
| HDR enerģijas patēriņš: | 398 kWh/1000h |
| Elektroniskais programmu ceļvedis (EPG): | Jā |
|---|---|
| HbbTV (SmartTV): | Jā |
| WiFi iespējots: | Jā |
| Interneta TV: | Jā |
| Balss vadība: | Jā |
| Videoteksts: | Jā |
| Personīgais video ierakstītājs (PVR): | Jā |
| Laika nobīde: | Jā |
| Miega taimeris: | Jā |
| Integrēts USB multivides atskaņotājs: | Jā |
| Savienojumi: | CI Plus, HDMI ieeja, S/PDIF optiskā, USB-A, USB-C, Ethernet RJ45 (10/100 Mbit) |
| HDMI standarts: | 2.1 |
| HDMI ieeju skaits: | 4 |
| Bluetooth: | Jā |
| Miracast: | Jā |
| Ekrāna spoguļošana: | Jā |
| DLNA klients: | Jā |
| Izmēri: | P166,80 cm x A95,60 cm x D1,80 cm |
|---|---|
| Izmēri ar statīvu: | P166,80 cm x A102,30 cm x D28,60 cm |
| Svars: | 31,90 kg |
| Svars ar statīvu: | 43,70 kg |
| Sienas stiprinājums: | Neobligāts |
|---|---|
| Stends: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung 75" Neo QLED 8K QN800D QE75QN800DT
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
































