Ilustrācija var atšķirties
Samsung 75" The Frame Pro LS03HW 4K Vision AI Smart TV (2026) QE75LS03HWU
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Ekrāna diagonāle: 189 cm (75")
- Izšķirtspēja: 3 840 Pikseļi x 2 160 pikseļi
- HDR: Jā
- Attēla atsvaidzināšanas frekvence: 100 Hz
- Tuneru veids: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
- Skaļruņu izejas jauda: 40 W
- WiFi iespējots: Jā
- Ekrāna formāts: 16:9
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

LG 65" 4K QNED evo AI 65QNED93A6A
no 762,66€

Hisense 65" U8Q ULED MiniLED Smart TV 65U8Q
no 1 051,73€

TCL 75" TV C9K Premium QD-MiniLED 75C9K
no 1 599,99€

LG 55\" 4K QNED evo AI 55QNED93A6A
no 605,00€

Hisense 75" U8Q ULED MiniLED Smart TV 75U8Q
no 1 321,08€

LG 86\" QNED AI 4K Smart TV 86QNED80A6A
no 1 590,00€
5 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung QE75LS03HWUXXH televizors

1 920,05€
1 920,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Televizorius Samsung QE75LS03HWUXXH 2026m. modelis QE75LS03HWUXXH (8806099009366) ( JOINEDIT88533473 ) LED Televizors

2 050,00€
2 050,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung The Frame Pro 75'' 4K UHD Neo QLED Mini LED melna - Televizors QE75LS03HWUXXH (8806099009366) ( JOINEDIT89482618 )

3 195,00€
3 195,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung The Frame Pro, 75'', 4K UHD, Neo QLED Mini LED, black - TV QE75LS03HWUXXH

3 236,90€
3 236,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
The Frame Pro LS03HW 4K Samsung Vision AI Smart TV (2026) QE75LS03HWUXXH

3 499,01€
3 499,01€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Ekrāna formāts: | 16:9 |
|---|---|
| Ekrāna diagonāle: | 189 cm (75") |
| Izšķirtspēja: | 3 840 Pikseļi x 2 160 pikseļi |
| 4K (UHD): | Jā |
| HDR: | Jā |
| HDR: | HDR, HDR10+, HLG |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 100 Hz |
| Attēla atjaunošanas frekvence (aprēķināta): | 144 Hz |
| Reakcijas laiks: | 6 ms |
| Skata leņķis: | 178° / 178° |
| Trīskāršs uztvērējs integrēts: | Jā |
| Tuneru veids: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Skaņa: | Dolby Atmos, Dolby Digital |
|---|---|
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
| Skaļruņu izejas jauda: | 40 W |
| EPREL: | 2 571 484 |
|---|---|
| MPN: | QE75LS03HWU |
| Energoefektivitātes klase SDR: | F (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase HDR: | G (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 129 kWh/1000h |
| HDR enerģijas patēriņš: | 252 kWh/1000h |
| Elektroniskais programmu ceļvedis (EPG): | Jā |
|---|---|
| HbbTV (SmartTV): | Jā |
| WiFi iespējots: | Jā |
| NFC: | Jā |
| Interneta TV: | Jā |
| Balss vadība: | Jā |
| Videoteksts: | Jā |
| Personīgais video ierakstītājs (PVR): | Jā |
| Miega taimeris: | Jā |
| Integrēts USB multivides atskaņotājs: | Jā |
| Savienojumi: | AirPlay, CI Plus, HDMI ieeja, HDMI-eARC, S/PDIF optiskā, USB-A, USB-C, Ethernet RJ45 (10/100 Mbit) |
| HDMI standarts: | 2.1 |
| HDMI ieeju skaits: | 5 |
| Bluetooth: | Jā |
| Miracast: | Jā |
| Ekrāna spoguļošana: | Jā |
| Izmēri: | P168,2 cm x A96,5 cm x D2,7 cm |
|---|---|
| Izmēri ar statīvu: | P168,2 cm x A99,9 cm x D32 cm |
| Svars: | 30,7 kg |
| Svars ar statīvu: | 31,2 kg |
| Sienas stiprinājums: | Neobligāts |
|---|---|
| Stends: | Jā |
Populāri produkti
Vairāk no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung 75QSamsung 75Q70Samsung 75Q80Samsung 77Samsung 8. SērijaSamsung 80 cm Smart TVSamsung 85Samsung 8K Neo QLEDSamsung A35 5GSamsung C27Samsung The Frame 75The Frame TVSamsung TV The Frame 55Samsung Frame 75Samsung The Frame 43Samsung The Frame 55Samsung The Frame 50Samsung The Frame 32Samsung The Frame TelevizorsSamsung The Frame 85



























