Ilustrācija var atšķirties
Samsung 75" Neo QLED QN90F 4K Vision AI Smart TV (2025) QE75QN90FAT
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Mini-LED TV
- Ekrāna diagonāle: 189 cm (75")
- Izšķirtspēja: 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi
- HDR: Jā
- Attēla atsvaidzināšanas frekvence: 120 Hz
- Tuneru veids: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
- Skaļruņu izejas jauda: 60 W
- WiFi iespējots: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung 75" Neo QLED QN90F 4K Vision AI Smart TV (2025) QE75QN90FAT
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Hisense 65" U8Q ULED MiniLED Smart TV 65U8Q
no 1 049,00€

TCL 75" TV C9K Premium QD-MiniLED 75C9K
no 1 699,00€

LG 86\" QNED AI 4K Smart TV 86QNED80A6A
no 1 605,00€
16 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung QN90F 75'' 4K UHD Neo QLED Mini LED melna - Televizors ( QE75QN90FATXXH )

1 595,00€
1 595,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung QE75QN90FATXXH 4K Neo QLED Mini LED ART#1382735

1 647,39€
1 647,39€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung QE75QN90FATXXH

1 680,00€
1 680,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung NEO QLED televizors (2025) QE75QN90FATXXH QE75QN90FATXXH

1 710,20€
1 710,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung QE75QN90BATXXH TV 190.5 cm (75quot;) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 8806094039757 ( QE75QN90 251090274 QE75QN90FATXXH ) LED Televizors

1 760,00€
1 760,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung QLED TV QE75QN90FAT|QE75QN90FATXXH
Samsung QLED TV QE75QN90FAT

1 760,47€
1 760,47€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung QN90F QE75QN90FAT 190,5 cm (75") 4K Ultra HD Viedtelevizors Wi-Fi Melns, Titāns QE75QN90FATXXH

1 791,89€
1 791,89€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung QE75QN90FATXXH televizors QE75QN90FATXXH

1 799,00€
1 799,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung QE75QN90FATXXH televizors

1 799,00€
1 799,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
SAMSUNG TV 75 QN90F Neo QLED 4K AI 2025 QE75QN90FATXXH

1 810,54€
1 810,54€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung QE75QN90FATXXH Neo QLED WiFi 2025 / 2291922

1 825,00€
1 825,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung 75" 4K NeoQLED N90F Smart TV QE75QN90FATXXH Melns
75" 4K NeoQLED N90F Smart TV QE75QN90FATXXH Melns

1 849,00€
1 849,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
75 Neo QLED QN90F 4K Samsung Vision AI Smart TV (2025)

1 949,00€
1 949,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung QE75QN90FATXXH 4K Neo QLED Mini LED | 251090274 | 8806095995830

1 957,30€
1 957,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung QE75QN90FATXXH

1 999,00€
1 999,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung QN90F QE75QN90FAT 190.5 cm (75) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black, Titanium QE75QN90FATXXH

2 005,58€
2 010,57€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Ekrāna formāts: | 16:9 |
|---|---|
| Ekrāna diagonāle: | 189 cm (75") |
| Izšķirtspēja: | 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi |
| 4K (UHD): | Jā |
| HDR: | Jā |
| HDR: | HDR, HDR10+, HLG |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Attēla atjaunošanas frekvence (aprēķināta): | 165 Hz |
| Divkāršais uztvērējs integrēts: | Jā |
| Trīskāršs uztvērējs integrēts: | Jā |
| Tuneru veids: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Skaņa: | Dolby Atmos, Dolby Digital |
|---|---|
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
| Iebūvēts zemfrekvences skaļrunis: | Jā |
| Skaļruņu izejas jauda: | 60 W |
| EPREL: | 2205024 |
|---|---|
| MPN: | QE75QN90FAT |
| Energoefektivitātes klase SDR: | F (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase HDR: | G (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 89 kWh/1000h |
| HDR enerģijas patēriņš: | 231 kWh/1000h |
| Elektroniskais programmu ceļvedis (EPG): | Jā |
|---|---|
| HbbTV (SmartTV): | Jā |
| WiFi iespējots: | Jā |
| Interneta TV: | Jā |
| Balss vadība: | Jā |
| Videoteksts: | Jā |
| Personīgais video ierakstītājs (PVR): | Jā |
| Miega taimeris: | Jā |
| Integrēts USB multivides atskaņotājs: | Jā |
| Savienojumi: | AirPlay, CI Plus, HDMI ieeja, HDMI-eARC, S/PDIF optiskā, USB-A, Ethernet RJ45 (10/100 Mbit) |
| HDMI standarts: | 2.1 |
| HDMI ieeju skaits: | 4 |
| Bluetooth: | Jā |
| Miracast: | Jā |
| Ekrāna spoguļošana: | Jā |
| DLNA klients: | Jā |
| Izmēri: | P167 cm x A95,70 cm x D2,80 cm |
|---|---|
| Izmēri ar statīvu: | P167 cm x A101,70 cm x D30,10 cm |
| Svars: | 34,10 kg |
| Svars ar statīvu: | 39,70 kg |
| Sienas stiprinājums: | Neobligāts |
|---|---|
| Stends: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung 75" Neo QLED QN90F 4K Vision AI Smart TV (2025) QE75QN90FAT
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Populāri produkti no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung 75QSamsung 75Q70Samsung 75Q80Samsung 77Samsung 8. SērijaSamsung 80 cm Smart TVSamsung 85Samsung 8K Neo QLEDSamsung A35 5GSamsung Buds ProSamsung 75 Neo QLED TVSamsung TV Neo QLED 4KNeo QLED Smart TVSamsung Neo QLED 75QLED 4K Smart TVSamsung QLED 75 4KNeo QLED 75Samsung Neo QLED TVSamsung QLED 65 4K Smart TVNeo QLED 4K







































