Ilustrācija var atšķirties
Samsung 85" QLED Q7F2 4K Vision AI Smart TV (2025) GQ85Q7F2AU
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- QLED TV
- Ekrāna diagonāle: 214 cm (85")
- Izšķirtspēja: 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi
- HDR: Jā
- Attēla atsvaidzināšanas frekvence: 50 Hz
- Tuneru veids: DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
- Skaļruņu izejas jauda: 20 W
- WiFi iespējots: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung 85" QLED Q7F2 4K Vision AI Smart TV (2025) GQ85Q7F2AU
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Hisense 55" QLED Smart TV 55E7Q
no 294,97€

Hisense 55" QLED Smart TV 55E7Q PRO
no 383,18€

Hisense 43\" QLED Smart TV 43E7Q PRO
no 379,99€

TCL 55" NXTFrame QLED televizors 55A300W
no 620,00€

Xiaomi TV A Pro 65 2026 L65MB-APEU
no 486,98€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
SAMSUNG GQ85Q7F2AUXZG QLED TV - 85 - black UltraHD/4K Wi-Fi Bluetooth triple tuner ( GQ85Q7F2AUXZG ) LED Televizors

1 860,00€
1 860,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung GQ85Q7F2AUXZG, QLED-Fernseher - (214 cm (85 Zoll), schwarz, UltraHD/4K, WLAN, Bluetooth, Triple Tuner) [Energieklasse G] (GQ85Q7F2AUXZG)

2 087,79€
2 092,78€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
SAMSUNG GQ85Q7F2AUXZG, QLED TV - 85 - black, UltraHD/4K, Wi-Fi, Bluetooth, triple tuner GQ85Q7F2AUXZG

2 159,70€
2 159,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Ekrāna formāts: | 16:9 |
|---|---|
| Ekrāna diagonāle: | 214 cm (85") |
| Izšķirtspēja: | 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi |
| 4K (UHD): | Jā |
| HDR: | Jā |
| HDR: | HDR, HDR10+, HLG |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 50 Hz |
| Trīskāršs uztvērējs integrēts: | Jā |
| Tuneru veids: | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| Skaņa: | Dolby Surround |
|---|---|
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
| Skaļruņu izejas jauda: | 20 W |
| EPREL: | 2248616 |
|---|---|
| MPN: | GQ85Q7F2AU |
| Energoefektivitātes klase SDR: | G (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase HDR: | G (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 162 kWh/1000h |
| HDR enerģijas patēriņš: | 279 kWh/1000h |
| Elektroenerģijas patēriņš: | Gaidīšanas režīmā 0,50 W |
| Elektroniskais programmu ceļvedis (EPG): | Jā |
|---|---|
| HbbTV (SmartTV): | Jā |
| WiFi iespējots: | Jā |
| Interneta TV: | Jā |
| Balss vadība: | Jā |
| Videoteksts: | Jā |
| Personīgais video ierakstītājs (PVR): | Jā |
| Laika nobīde: | Jā |
| Miega taimeris: | Jā |
| Ekrāna izvēlne: | Jā |
| Integrēts USB multivides atskaņotājs: | Jā |
| Savienojumi: | AirPlay, CI Plus, HDMI ieeja, HDMI-eARC, S/PDIF optiskā, USB, Ethernet RJ45 (10/100 Mbit) |
| HDMI ieeju skaits: | 3 |
| Bluetooth: | Jā |
| Miracast: | Jā |
| Ekrāna spoguļošana: | Jā |
| DLNA klients: | Jā |
| Izmēri: | P190,10 cm x A108,80 cm x D6,10 cm |
|---|---|
| Izmēri ar statīvu: | P190,10 cm x A113,20 cm x D35,90 cm |
| Svars: | 32,50 kg |
| Svars ar statīvu: | 33,10 kg |
| Viedtelevizora tālvadības pults: | Premium saules gudrā tālvadība |
|---|---|
| Vadāms ar viedtālruni: | Jā |
| Sienas stiprinājums: | Neobligāts |
| Stends: | Jā |
| Piederumi: | Baterijas, Tālvadības pults |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung 85" QLED Q7F2 4K Vision AI Smart TV (2025) GQ85Q7F2AU
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung 85BSamsung 85QSamsung 85Q70Samsung 8KSamsung 8K 2020Samsung 8K 65Samsung 8K TVSamsung A13 MaciņšSamsung A53 MaciņšSamsung Crystal TV 55Samsung QLED 85 4KQLED 4K Smart TVSamsung Smart TV 85Samsung QLED 65 4K Smart TVSmart TV 85Samsung 4K 85Samsung QLED 85Neo QLED 4K 85Samsung TV Neo QLED 4KSamsung TV 55 QLED 4K



























