Ilustrācija var atšķirties
Samsung E1080
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Mobilais telefons
- Displeja izmērs: (1,43)
- Komforta funkcijas: Hronometrs, Kalendārs, Kalkulators, Modinātājs, uTrack
- Gaidīšanas/Sarunu laiks: 560 h / 9 h
- Tālruņa tips: Barren-Handy
- Siksnas veids: Divjoslu
- Izšķirtspēja: 128 Pikseļi x 128 pikseļi
- Krāsu skaits: 65.536
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung E1080
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Samsung E1070
no 30,55€

Nokia 105 4G 2nd Edition
no 37,57€

Nokia 8210 4G
no 69,00€

Emporia Simplicity 4G
no 90,06€

Nokia 6310 (2024)
no 67,00€

Gigaset GL695
no 47,00€

Nokia 3210 (2024)
no 63,45€

Nokia 106
no 16,40€

Panasonic KX-TU155
no 40,00€

Nokia 225 4G (2024)
no 52,65€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bateria MAXXIMUS Bateria maxximus SAMSUNG E250/E1070/E1080/X200/E500/D720 AB463446BU 1000 mAh 21276-uniw

8,87€
8,87€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| SAR vērtība: | 0,64 W/kg |
|---|
| Iekšējā atmiņa: | 32 MB |
|---|---|
| Mobilais sakaru standarts: | SMS, Teksta ievades palīdzība |
| Multivide: | Polifoniskie zvana signāli |
| Komforta funkcijas: | Hronometrs, Kalendārs, Kalkulators, Modinātājs, uTrack |
| Brīvroku funkcija: | Jā |
| Gaidīšanas/Sarunu laiks: | 560 h / 9 h |
| Izmēri: | P107 mm x A46 mm x D14 mm |
|---|---|
| Svars: | 65 g |
| Displeja izmērs: | (1,43) |
|---|---|
| Izšķirtspēja: | 128 Pikseļi x 128 pikseļi |
| Krāsu skaits: | 65.536 |
| Barren-Handy |
| Siksnas veids: | Divjoslu |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung E1080
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung Ep-P2400BbegeuSamsung Ep-Ta800 25WSamsung Evo Plus SdxcSamsung Flip 3Samsung Flip 4Samsung Flip 4 MaciņšSamsung Frame 32Samsung Frame TV 65Samsung Galaxy A05Samsung Galaxy S23 UltraMacbook SamsungSamsung 60Samsung SDHCSamsung SyncMasterSamsung 48Samsung savienotājsSamsung NeoSamsung 7092Samsung 58Samsung Cepeškrāsns














