Ilustrācija var atšķirties
Samsung Galaxy A56 5G 128GB Enterprise Edition
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Operētājsistēma: Google Android 15
- Iekšējā atmiņa: 128 GB
- Displeja izmērs: 17,01 cm (6,7")
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Jā
- Procesors: Samsung
- Procesora modeļa numurs: Exynos 1580
- Kodolu skaits: 8
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy A56 5G 128GB Enterprise Edition
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB
no 1 041,54€

Apple iPhone 17 256GB
no 819,00€

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 166,75€

Apple iPhone 17e 256GB
no 627,49€

Apple iPhone 17 Pro Max 256GB
no 1 291,97€

Apple iPhone 17 Pro 512GB
no 1 368,80€

Apple iPhone 16e 128GB
no 439,00€

Xiaomi 15T Pro 512GB
no 584,54€

Apple iPhone 16 128GB
no 552,00€

Apple iPhone 17 Pro 1TB
no 1 685,26€
23 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung Galaxy A56 17 cm (6.7") Dual SIM Android 15 5G USB Type-C 8 GB 128 GB 5000 mAh Graphite SM-A566BZKAEUE

313,54€
313,54€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Viedtālrunis Samsung Galaxy A56 5G 8/128GB Graphite | SM-A56 Graphite-128 | 8806097293323

318,00€
324,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
MOBILE PHONE GALAXY A56 5G/128GB GRAPH. SM-A566B SAMSUNG SM-A566BZKAEUE

318,50€
323,49€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Samsung Galaxy A56 EE A566 8/128GB (Awesome Graphite)

323,10€
323,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy A56 Dual Sim 8/128GB Enterprise Edition awesome graphite | SM-A566BZKAEEB | 8806097293323

326,50€
326,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy A56 5G Viedtālrunis 8GB / 128GB Awesome Graphite | 8806097293309

326,85€
326,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Telefons Samsung Galaxy A56 5G 8/128GB Graphite

329,00€
329,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
SAMSUNG Smartphone Galaxy A56 5G 8/128GB Enterprise Edition graphite SM-A566BZKAEEE

341,60€
346,59€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Samsung Galaxy A56 A566 Enterprise Edition (Graphite) Dual SIM 6.7 Super AMOLED 1080x2340/2.9GHz1.9GHz/8GB RAM/128GB/Android 15/WiFi BT 5G ( SM A56 Graphite 128 8806097293323 SM-A566BZKAEEB ) Mobilais Telefons SM-A56 Graphite-128

350,00€
350,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy A56 5G 8GB/128GB Awesome Graphite Enterprise Edition ( SM A566BZKAEEB 8806095781754 8806097293323 99936323 SM-A56 Graphite-128 SM-A566BZKAEEE ) Mobilais Telefons SM-A566BZKAEEB

350,00€
350,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
SAMSUNG ELECTRONICS POLSKA Samsung Galaxy A56 17 cm (6.7") Dual SIM Android 15 5G USB Type-C 8 GB 128 GB 5000 mAh Graphite | SM-A566BZKAEUE | 8806097293323 | TKOSA1SZA1889

371,79€
371,79€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
SAMSUNG Smartfon Galaxy A56 5G 8/128GB Enterprise Edition grafitowy SM-A566BZKAEEE

382,05€
382,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Mobilais telefons Samsung Galaxy A56 5G. 128 GB. melna

453,29€
455,19€
Piegāde: 1,90€
ar piegādi: 1,90€
Samsung Galaxy A56 17 cm (6.7") Dual SIM Android 15 5G USB Type-C 8 GB 128 GB 5000 mAh Graphite SM-A566BZKAEUE

492,50€
495,00€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Samsung Galaxy A56 17 cm (6.7") Dual SIM Android 15 5G USB Type-C 8 GB 128 GB 5000 mAh Graphite SM-A566BZKAEUE

492,68€
495,18€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Samsung Galaxy A56 5G Viedtālrunis 8GB / 128GB Awesome Graphite | SM-A566BZKAEEE | 8806097293309

353,00€
359,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Samsung Galaxy A56 - Enterprise Edition - 5G Smartphone - Dual-SIM - RAM 8 GB / Interner Speicher 128 GB - OLED-Display - 6.7 - 2340 x 1080 99936323 ( JOINEDIT71237123 ) Mobilais Telefons

390,00€
390,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vairāk piedāvājumu
Samsung Galaxy A56 5G Viedtālrunis 8GB / 128GB Graphite | SM-A566BZKAEEB | 8806097293323

398,00€
404,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Samsung A56 A566 5G ds 8/128GB graphite EE 8806097293323 (8806097293323) ( JOINEDIT88745614 )

400,00€
400,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy A56 5G Viedtālrunis 8GB / 128GB Graphite | SM-A566BZKAEEB | 8806097293323

401,21€
401,21€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy A56 5G Viedtālrunis 8GB / 128GB Graphite

494,19€
496,69€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Operatīvā atmiņa (RAM): | 8 GB |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 128 GB |
| Atmiņas karšu nodalījums: | Nē |
| Aizsardzības klase: | IP 67 |
|---|
| Mobilais sakaru standarts: | 5G |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
| Saskarnes TK: | Bezvadu LAN, Bluetooth, USB-C |
| Bluetooth versija: | 5.3 |
| Stereo skaļruņi: | Jā |
| Atrašanās vietas noteikšana: | Beidou, Galileo, Glonass, GPS, QZSS |
| Akumulatora kapacitāte: | 5 000 mAh |
| Izmēri: | P77,5 mm x A162,2 mm x D7,4 mm |
|---|---|
| Svars: | 198 g |
| Galvenā kamera 1: | 50 MP |
|---|---|
| Galvenā kamera 1 objektīvs: | Plaša leņķa kamera, f/1.8 diafragma |
| Galvenā kamera 2: | 8 MP |
| Galvenā kamera 2 objektīvs: | Ultra platleņķa kamera, f/2.2 diafragma |
| Galvenā kamera 3: | 2 MP |
| Galvenā kamera 3 objektīvs: | Makrokamera, f/2.4 diafragma |
| Tuvinājums: | 10x digitālā |
| Video izšķirtspēja: | 3 840 pikseļi x 2 160 Pikseļi |
| Priekšējā kamera 1: | 13 MP |
| Priekšējā kamera 1 objektīvs: | f/2.2 diafragmas atvērums |
| Google Android 15 |
| Procesors: | Samsung |
|---|---|
| Procesora modeļa numurs: | Exynos 1580 |
| Kodolu skaits: | 8 |
| Procesora takts maksimāli: | 2,9 GHz |
| Displeja izmērs: | 17,01 cm (6,7") |
|---|---|
| Displeja tips: | Super-AMOLED |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Izšķirtspēja: | 1 080 Pikseļi x 2 340 pikseļi |
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Jā |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy A56 5G 128GB Enterprise Edition
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung Galaxy A70 MaciņšSamsung Galaxy A8 A530FSamsung Galaxy A8 MaciņšSamsung Galaxy austiņasSamsung Galaxy BudsSamsung Galaxy Buds austiņasSamsung Galaxy HDMISamsung LED 40 Smart TVSamsung NeoGalaxy A54 5G 128GbSamsung Galaxy S23 128GbA33 5G 128GbSamsung Galaxy A23 5GSamsung Sdxc 128GBSamsung SD 128 GBSamsung Galaxy S21Fe 5GSamsung Micro Sdxc 128GBSamsung A15 128GbSamsung S20 128Gb






























