Ilustrācija var atšķirties
Samsung Galaxy Fit3
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Fitnesa trekeris
- Mērījuma veids: Rokas locītavas mērīšana
- Mērījumi no: Ātrums, Attālums, Kaloriju patēriņš, Laiks, Miega uzraudzība, Pulss, Sirdsdarbības frekvence, Soļu skaits
- Komforta funkcijas: Atpakaļskaitīšanas funkcija, Augstuma mērītājs, Barometrs, Hronometrs, Kalendārs, Laika prognoze, Modinātājs, Mūzikas vadība, Viedtālruņa paziņojumi, Žiroskops
- Paātrinājuma sensors: Jā
- Iekšējā atmiņa: 256 MB
- Ūdensnecaurlaidīgs: Jā
- Ūdensizturīgs: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy Fit3
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Huawei Band 8
no 57,00€

Garmin Vivosmart 5
no 118,99€

Xiaomi Smart Band 8 Active
no 10,93€

Garmin Forerunner 55
no 125,10€

Garmin vívofit 4 L
no 64,91€

Polar Grit X Pro Titan
no 290,93€

Xiaomi Smart Band 9
no 38,99€

Xiaomi Smart Band 9 Pro
no 55,27€

Garmin vívomove Sport
no 174,30€
109 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Fitnesa aproce Samsung Galaxy Fit 3 viedtālrunis - Elegants un efektīvs fitnesa uzraudzības rīks - Melns

47,81€
47,81€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
SMART WATCH SAMSUNG GALAXY FIT3 SILVER 7184864 (8806095369488) ( JOINEDIT80677811 )

49,00€
49,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy Fit 3 R390 Viedpulkstenis | SM-R390NIDAEUE | 8806095362151

49,30€
56,20€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Viedpulksteni Samsung SMARTWATCH GALAXY FIT3/PINK GOLD SM-R390 SM-R390NIDAEUE

50,52€
53,02€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Viedpulksteni Samsung SMARTWATCH GALAXY FIT3/GREY SM-R390 SM-R390NZAAEUE

52,03€
54,53€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Samsung Galaxy Fit3 Viedpulkstenis 40mm SM-R390NZAAEUB

53,60€
53,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy Fit 3 R390 Viedpulkstenis

54,22€
56,72€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Samsung Galaxy Fit 3 R390 Viedpulkstenis

54,22€
56,72€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Samsung Galaxy Fit 3 R390 Viedpulkstenis

54,22€
56,72€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Samsung Galaxy Fit3 SM-R390NZSAEUE fitnesa aproce AMOLED displejs 1.6" 256×402 Bluetooth 5.3 100+ treniņu miega un aktivitāšu izsekošana 5ATM IP68 Sudrabs (SM-R390NZSAEUE)

54,59€
54,59€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung SM-R390NIDAEUE smartwatch / sport watch 4.06 cm (1.6") AMOLED Digital 256 x 402 pixels Touchscreen Pink gold

58,53€
61,03€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Samsung Galaxy Fit3/40mm/Pink Gold/Sporta siksniņa/Pink Gold | 95SGH21 | 8806095362151

62,15€
62,15€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy Fit3 SM-R390, Pink Gold Beschleunigungssensor, Lagesensor, Barometer, Optischer Herzfrequenz Sensor, Lichtsensor, Blutsauerstoffmessung SM-R390NIDAEUB

62,81€
67,80€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Samsung Galaxy Fit 3 R390 40mm BT - Black

65,45€
65,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy Fit3 SM-R390NIDAEUE

68,99€
68,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Viedpulkstenis Samsung Galaxy Fit3 Gray

74,00€
74,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
SAMSUNG WATCH GALAXY FIT3 COLOR PINK SM-R390NIDAXEF

118,31€
123,30€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
SAMSUNG WATCH GALAXY FIT3 DARK GREY COLOR SM-R390NZAAXEF

118,31€
123,30€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
SAMSUNG WATCH GALAXY FIT3 SILVER SM-R390NZSAXEF

118,31€
123,30€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Izmēri: | P28,8 mm x A42,9 mm x D9,9 mm |
|---|---|
| Svars: | 36,8 g |
| Mērījuma veids: | Rokas locītavas mērīšana |
|---|---|
| Mērījumi no: | Ātrums, Attālums, Kaloriju patēriņš, Laiks, Miega uzraudzība, Pulss, Sirdsdarbības frekvence, Soļu skaits |
| Komforta funkcijas: | Atpakaļskaitīšanas funkcija, Augstuma mērītājs, Barometrs, Hronometrs, Kalendārs, Laika prognoze, Modinātājs, Mūzikas vadība, Viedtālruņa paziņojumi, Žiroskops |
| Paātrinājuma sensors: | Jā |
| Iekšējā atmiņa: | 256 MB |
| Ūdensnecaurlaidīgs: | Jā |
| Ūdensizturīgs: | Jā |
| Ūdensizturīgs līdz: | 50 m |
| Aizsardzības klase: | IP X8 |
| Vibrācijas trauksme: | Jā |
| Bluetooth: | Jā |
| Bluetooth versija: | 5.3 |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Displeja izmērs: | 1,6" |
| Displeja izmērs: | 4,06 cm |
| Displeja tips: | AMOLED |
| Izšķirtspēja: | 256 Pikseļi x 402 pikseļi |
| Atrašanās vietas noteikšana: | Bez |
| Gaidīšanas/Sarunu laiks: | 15 h |
| Strāvas padeve: | Akumulators |
| Akumulatora kapacitāte: | 208 mAh |
| Rokassprādze nomaināma |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy Fit3
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung Galaxy Flip 5Samsung Galaxy Note 9 MaciņšSamsung Galaxy S10 Plus MaciņšSamsung Galaxy S10E G970FSamsung Galaxy S21 FE VāciņšSamsung Galaxy Xcover 5 MaciņšSamsung LED32Samsung Neo QLED 65 4KSamsung Galaxy PlanšeteSamsung Galaxy HDMISamsung Galaxy austiņasSamsung Galaxy BudsSamsung Galaxy 25Samsung Galaxy Watch SportSamsung Galaxy Buds austiņasSamsung Galaxy A53Samsung Galaxy Xcover 6Samsung Galaxy A33





























