Ilustrācija var atšķirties
Samsung Galaxy S24 Ultra 256GB Enterprise Edition
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Operētājsistēma: Google Android 14
- Iekšējā atmiņa: 256 GB
- Displeja izmērs: 17,25 cm (6,8")
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Jā
- Procesors: Qualcomm
- Procesora modeļa numurs: Snapdragon 8 Gen 3
- Kodolu skaits: 8
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy S24 Ultra 256GB Enterprise Edition
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB
no 1 078,16€

Apple iPhone 17 256GB
no 819,00€

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 173,87€

Apple iPhone 17e 256GB
no 627,49€

Apple iPhone 17 Pro Max 256GB
no 1 297,66€

Apple iPhone 17 Pro 512GB
no 1 373,07€

Apple iPhone 16e 128GB
no 439,00€

Xiaomi 15T Pro 512GB
no 584,54€

Apple iPhone 16 128GB
no 613,41€

Apple iPhone 17 Pro 1TB
no 1 685,26€
10 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung Galaxy S24 Ultra S928 DS 12gbram 256gb Enterprise Edition - Titanium Black

839,49€
839,49€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung GALAXY S24 ULT 12+256GB Black Viedtālrunis | SM-S928BZKGEEE | 8806095525754

866,10€
866,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S24 Ultra 5G 12/256GB Dual SIM tytan Black (S928) | SM-S928BZKGEUE | 8806095525747 | GS-T-SAM-2070

893,35€
893,35€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S24 Ultra S928 5G Dual Sim 12GB RAM 256GB Enterprise Edition - Titanium Black | SM-S928BZKGEEE | 8806095525754

898,70€
898,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S24 Ultra Enterprise Edition 5G 12/256GB Black (SM-S928BZKGEEE) | SM-S928BZKGEEE | 8806095525747

953,00€
953,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S24 Ultra 17.3 cm (6.8) Dual SIM 5G USB Type-C 12 GB 256 GB 5000 mAh Black SM-S928BZKGEUE

964,55€
969,54€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Samsung Smartfon Samsung Galaxy S24 Ultra Enterprise Edition 5G 12/256GB Czarny (SM-S928BZKGEEE)

1 003,75€
1 003,75€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung SM-S928B Galaxy S24 Ultra Dual SIM 5G 12GB RAM 256GB Enterprise Edition Titanium Black EU SM-S928BZKGEE

1 011,60€
1 011,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S24 Ultra 5G 12GB/256GB Titanium Black (Enterprise Edition) ( SM S928BZKGEEE 8806095525754 SM-S9288ZKGEE SM-S928BZKGEEB ) Mobilais Telefons SM-S928BZKGEEE

1 015,00€
1 015,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Smartfon Samsung Galaxy S24 Ultra Enterprise Edition 5G 12/256GB Czarny (SM-S928BZKGEEE) SM-S928BZKGEEE

1 041,53€
1 041,53€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Operatīvā atmiņa (RAM): | 12 GB |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 256 GB |
| Aizsardzības klase: | IP 68 |
|---|
| Mobilais sakaru standarts: | 5G |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
| Saskarnes TK: | Bezvadu LAN, Bluetooth, NFC, USB-C |
| Bluetooth versija: | 5.3 |
| Stereo skaļruņi: | Jā |
| Atrašanās vietas noteikšana: | Beidou, Galileo, Glonass, GPS, QZSS |
| Saderība ar dzirdes aparātiem: | Jā |
| Akumulatora kapacitāte: | 5 000 mAh |
| Uzlādes jauda: | 45 W |
| Izmēri: | P79 mm x A162,3 mm x D8,6 mm |
|---|---|
| Svars: | 232 g |
| Galvenā kamera 1: | 200 MP |
|---|---|
| Galvenā kamera 2: | 50 MP |
| Galvenā kamera 3: | 12 MP |
| Galvenā kamera 4: | 10 MP |
| Tuvinājums: | 5x optiskā |
| Video izšķirtspēja: | 7 680 pikseļi x 4 320 Pikseļi |
| Priekšējā kamera 1: | 12 MP |
| Google Android 14 |
| Procesors: | Qualcomm |
|---|---|
| Procesora modeļa numurs: | Snapdragon 8 Gen 3 |
| Kodolu skaits: | 8 |
| Procesora takts maksimāli: | 3,39 GHz |
| Displeja izmērs: | 17,25 cm (6,8") |
|---|---|
| Displeja tips: | Dynamic AMOLED 2X |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Izšķirtspēja: | 1 440 Pikseļi x 3 120 pikseļi |
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Jā |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy S24 Ultra 256GB Enterprise Edition
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung Galaxy S7 MaciņšSamsung Galaxy S8 MaciņšSamsung Galaxy Watch SportSamsung Galaxy Xcover 4 MaciņšSamsung Galaxy Xcover 5 MaciņšSamsung Galaxy Xcover 6Samsung HD TVSamsung LED 48Samsung M7 monitorsSamsung Odyssey 144HzGalaxy S 24 UltraSamsung S23 Ultra 256GbGalaxy S23 256GbSamsung SD 256GBSamsung S22 256GbSamsung S21 256GbGalaxy S22 UltraMacBook 256 GBMac 256GB256GB microSD



























