Ilustrācija var atšķirties
Samsung Galaxy S25 Ultra 512GB
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Operētājsistēma: Google Android 15
- Iekšējā atmiņa: 512 GB
- Displeja izmērs: 17,42 cm (6,90)
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Jā
- Procesors: Qualcomm
- Procesora modeļa numurs: Snapdragon 8 Elite
- Kodolu skaits: 8
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy S25 Ultra 512GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Samsung Galaxy S25 256GB
no 577,69€

Apple iPhone 17 256GB
no 819,00€

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 189,16€

Apple iPhone 17 Pro Max 256GB
no 1 300,00€

Xiaomi Redmi Note 14 Pro+ 5G 256GB
no 275,00€

Apple iPhone 16e 128GB
no 439,00€

Apple iPhone 17e 256GB
no 630,33€

Apple iPhone 17 Pro 512GB
no 1 383,03€

Motorola Edge 60 Fusion
no 237,10€

Apple iPhone 16 128GB
no 588,80€
196 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung Galaxy S25 Ultra 5G 12/512GB Pink (SM-S938BZDGEUE) | SM-S938BZDGEUE | 8806097075912

1 577,25€
1 577,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Telefons SAMSUNG Galaxy S25 Ultra AI viedtālrunis 512 Go Titanium zils

1 579,00€
1 579,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Telefons Samsung Galaxy S25 Ultra 5G 12/512GB Titanium Grey

1 579,00€
1 579,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Telefons Samsung Galaxy S25 Ultra 5G 12/512GB Titanium Black, Must SM-S928B

1 579,00€
1 579,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung S938B Galaxy S25 Ultra Navy 5G 512GB | SM-S938BZBGEUE | 8806095862095

1 579,00€
1 585,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Samsung S938B Galaxy S25 Ultra Black 5G 512GB | SM-S938BZKGEUE | 8806095815695

1 579,00€
1 585,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Viedtālrunis Samsung Galaxy S25 Ultra 5G 12/512GB Pink (SM-S938BZDGEUE) | SM-S938BZDGEUE | 8806097075912

1 591,30€
1 591,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Smartfon Samsung Galaxy S25 Ultra 5G 12/512GB Czarny (Galaxy S25 Ultra Sm-S938B/Ds) Galaxy S25 Ultra Sm-S938B/Ds (5715328207196) ( JOINEDIT85500933 ) Mobilais Telefons

1 600,00€
1 600,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S25 Ultra 17.5 cm (6.9") Dual SIM Android 15 5G USB Type-C 12 GB 512 GB 5000 mAh Grey, Titanium SM-S938BZTGEUE

1 601,91€
1 604,41€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Samsung Galaxy S25 Ultra 17.5 cm (6.9") Dual SIM Android 15 5G USB Type-C 12 GB 512 GB 5000 mAh Black, Titanium SM-S938BZKGEU

1 609,31€
1 611,81€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Samsung Galaxy S25 Ultra 17.5 cm (6.9") Dual SIM Android 15 5G USB Type-C 12 GB 512 GB 5000 mAh Blue, Silver, Titanium SM-S938BZBGEUE

1 613,00€
1 615,50€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Samsung Galaxy S25 Ultra 17.5 cm (6.9") Dual SIM Android 15 5G USB Type-C 12 GB 512 GB 5000 mAh Black, Titanium SM-S938BZKGEUB

1 614,89€
1 617,39€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Samsung Galaxy S25 Ultra SM-S938B/DS 17.5 cm (6.9") Dual SIM Android 15 5G USB Type-C 12 GB 512 GB 5000 mAh Pink gold SM-S938BZDGEUE

1 676,40€
1 676,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S25 Ultra 5G 12GB/512GB Pink gold ( SM S938BZDGEUE 8806097075912 ) Mobilais Telefons SM-S938BZDGEUE

1 690,00€
1 690,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S25 Ultra SM-S938B/DS 17.5 cm (6.9") Dual SIM Android 15 5G USB Type-C 12 GB 512 GB 5000 mAh Green ( SM S938BZGGEUE ) Mobilais Telefons SM-S938BZGGEUE

1 690,00€
1 690,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Smartfon Samsung Galaxy S25 Ultra 5G 12/512GB Róowy (SM-S938BZDGEUE) SM-S938BZDGEUE

1 721,59€
1 721,59€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Operatīvā atmiņa (RAM): | 12 GB |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 512 GB |
| Aizsardzības klase: | IP 68 |
|---|
| Mobilais sakaru standarts: | 5G |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
| Saskarnes TK: | Bezvadu LAN, Bluetooth, NFC, USB-C, UWB (Ultra Wideband) |
| Bluetooth versija: | 5.4 |
| Stereo skaļruņi: | Jā |
| Atrašanās vietas noteikšana: | Beidou, Galileo, Glonass, GPS, QZSS |
| Akumulatora kapacitāte: | 5.000 mAh |
| Uzlādes jauda: | 45 W |
| Izmēri: | P77,60 mm x A162,80 mm x D8,20 mm |
|---|---|
| Svars: | 218 g |
| Galvenā kamera 1: | 200 MP |
|---|---|
| Galvenā kamera 2: | 50 MP |
| Galvenā kamera 3: | 50 MP |
| Galvenā kamera 4: | 10 MP |
| Tuvinājums: | 100x digitālā, 5x optiskā |
| Video izšķirtspēja: | 7.680 pikseļi x 4.320 Pikseļi |
| Priekšējā kamera 1: | 12 MP |
| Google Android 15 |
| Procesors: | Qualcomm |
|---|---|
| Procesora modeļa numurs: | Snapdragon 8 Elite |
| Kodolu skaits: | 8 |
| Procesora takts maksimāli: | 4,47 GHz |
| Displeja izmērs: | 17,42 cm (6,90) |
|---|---|
| Displeja tips: | Dynamic AMOLED 2X, Gorilla Glass Victus 2 |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Izšķirtspēja: | 1.440 Pikseļi x 3.120 pikseļi |
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Jā |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy S25 Ultra 512GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung Galaxy S7 MaciņšSamsung Galaxy S8 MaciņšSamsung Galaxy Watch SportSamsung Galaxy Xcover 4 MaciņšSamsung Galaxy Xcover 5 MaciņšSamsung Galaxy Xcover 6Samsung HD TVSamsung LED 48Samsung M7 monitorsSamsung Odyssey 24Samsung Micro Sdxc 512GBGalaxy S22 UltraGalaxy S 24 UltraSDHC 512GBSDXC 512 GBSDSDUNC 512 GBLexar 512GBKingston 512GbMicrosd 512GbSamsung Galaxy Planšete



























