Ilustrācija var atšķirties
Samsung Galaxy S26+ 256GB
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Operētājsistēma: Google Android 16
- Iekšējā atmiņa: 256 GB
- Displeja izmērs: 16,91 cm (6,7")
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Jā
- Procesors: Samsung
- Procesora modeļa numurs: Exynos 2600
- Kodolu skaits: 10
Cenas vēsture
1M 3M
Samsung Galaxy S26+ 256GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB
no 1 089,92€

Apple iPhone 17 256GB
no 829,53€

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 200,00€

Apple iPhone 17e 256GB
no 623,22€

Apple iPhone 17 Pro Max 256GB
no 1 300,00€

Apple iPhone 17 Pro 512GB
no 1 307,62€

Apple iPhone 16e 128GB
no 439,00€

Xiaomi 15T Pro 512GB
no 584,54€

Apple iPhone 16 128GB
no 587,00€

Apple iPhone 17 Pro 1TB
no 1 685,26€
183 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung Galaxy S26+ S947 DS 12gbram 256gb - Cobalt Violet

729,93€
729,93€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S26+ S947 DS 12gbram 256gb - White

729,93€
729,93€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S26+ S947 5G Dual Sim 12GB RAM 256GB - Cobalt Violet Viedtālrunis | 00000145 | 8806097828266

769,95€
769,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung SM-S947B Galaxy S26+ 5G 12GB RAM 256GB White EU - ONLY BOX DAMAGE | SM-S947BZWDEUEDMG | 8806097828150-D

783,85€
783,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung SM-S947B Galaxy S26+ 5G 12GB RAM 256GB White EU - TIK TĀRPAKAS IESPĒJAMS IEPAKOJUMA BOJĀJUMS | SM-S947BZWDEUEDMG | 8806097828150-D

792,35€
792,35€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung SM-S947B Galaxy S26+ 5G 12GB RAM 256GB White EU - ONLY BOX DAMAGE | SM-S947BZWDEUEDMG | 8806097828150-D

794,65€
794,65€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S26+ Plus 5G 12/256GB Dual Sim Black | 8806097828358 | 8806097828358

800,30€
800,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S26+ 17 cm (6.7") Divas SIM kartes Android 16.0 5G USB Veids-C 12 GB 256 GB 4900 mAh Melns SM-S947BZKDEUE

835,97€
835,97€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S26+ 17 cm (6.7") Divas SIM kartes Android 16.0 5G USB Veids-C 12 GB 256 GB 4900 mAh Violets SM-S947BZVDEUE

835,97€
835,97€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S26+ Viedtālrunis 12GB / 256GB Cobalt Violet | PHT19077 | 8806097828259

843,00€
849,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Samsung Galaxy S26+ Viedtālrunis 12GB / 256GB Sky Blue | PHT19095 | 8806097828471

843,00€
849,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
product Samsung S947 Galaxy S26+ 5G 12/256GB DS White 8806097828150 (8806097828150) ( JOINEDIT87366781 ) Mobilais Telefons

845,00€
845,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
product Samsung S947 Galaxy S26+ 5G 12/256GB DS Cobalt Violet 8806097828259 (8806097828259) ( JOINEDIT87366782 ) Mobilais Telefons

845,00€
845,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S26+ 256GB White | SM-S947BZWDEUB | 8806097828198

849,20€
849,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S26+ Viedtālrunis 12GB / 256GB Cobalt Violet (SM-S947BZVDEUE)

862,95€
862,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S26+ Viedtālrunis 12GB / 256GB Sky Blue (SM-S947BLBDEUB)

862,95€
862,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MOBILE PHONE GALAXY S26+/256GB BLACK SM-S947B SAMSUNG SM-S947BZKDEUE

873,20€
873,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MOBILE PHONE GALAXY S26+/256GB BLUE SM-S947B SAMSUNG SM-S947BLBDEUE

873,20€
873,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S26+ 17 cm (6.7") Divas SIM kartes Android 16.0 5G USB Veids-C 12 GB 256 GB 4900 mAh Violets SM-S947BZVDEUE

884,74€
884,74€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S26+ 17 cm (6.7") Divas SIM kartes Android 16.0 5G USB Veids-C 12 GB 256 GB 4900 mAh Balts SM-S947BZWDEUE

884,74€
884,74€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MOBILE PHONE GALAXY S26+/256GB BLUE SM-S947B SAMSUNG SM-S947BLBDEUE

885,98€
892,98€
Piegāde: 7,00€
ar piegādi: 7,00€
MOBILE PHONE GALAXY S26+/256GB BLACK SM-S947B SAMSUNG SM-S947BZKDEUE

885,98€
892,98€
Piegāde: 7,00€
ar piegādi: 7,00€
SAMSUNG MOBILE PHONE GALAXY S26+/256GB BLACK SM-S947B SAMSUNG SM-S947BZKDEUE
890,49€
893,39€
Piegāde: 2,90€
ar piegādi: 2,90€
SAMSUNG MOBILE PHONE GALAXY S26+/256GB VIOLET SM-S947B SAMSUNG SM-S947BZVDEUE
890,49€
893,39€
Piegāde: 2,90€
ar piegādi: 2,90€
MOBILE PHONE GALAXY S26+/256GB BLACK SM-S947B SAMSUNG

895,00€
895,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MOBILE PHONE GALAXY S26+/256GB VIOLET SM-S947B SAMSUNG

895,00€
895,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy S26+ Plus SM-S947B 12/256GB Cobal Violet SM-S947BZVDEUE

903,40€
903,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung MOBILE PHONE GALAXY S26+/256GB VIOLET SM-S947B SAMSUNG

907,77€
907,77€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung MOBILE PHONE GALAXY S26+/256GB BLUE SM-S947B SAMSUNG

907,77€
907,77€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MOBILE PHONE GALAXY S26+/256GB VIOLET SM-S947B SAMSUNG|SM-S947BZVDEUE

908,15€
908,15€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Operatīvā atmiņa (RAM): | 12 GB |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 256 GB |
| Atmiņas karšu nodalījums: | Nē |
| Ūdensizturīgs: | Jā |
|---|---|
| Putekļdrošs: | Jā |
| EPREL: | 2 532 406 |
| MPN: | SM-S947B/DS |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | A (Skala A-G) |
|---|---|
| Uzticamības klase pēc atkārtota brīvā kritiena: | A (Skala A-E) |
| Akumulatora darbības ilgums ciklos: | 1 200 |
| Remontējamības klase, pamatojoties uz indeksu: | C (Skala A-E) |
| Akumulatora darbības ilgums vienā ciklā: | 55h 0min |
| Aizsardzības klase: | IP 68 |
| Mobilais sakaru standarts: | 5G |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
| Paātrinājuma sensors: | Jā |
| Saskarnes TK: | Bezvadu LAN, Bluetooth, NFC, USB 3.1 Gen 1, USB-C |
| Bluetooth versija: | 6.0 |
| Stereo skaļruņi: | Jā |
| Atrašanās vietas noteikšana: | Beidou, Galileo, Glonass, GPS, QZSS |
| Balss vadība: | Jā |
| Sejas atpazīšana: | Jā |
| Akumulatora kapacitāte: | 4 900 mAh |
| Uzlādes jauda: | 45 W |
| Bezvadu uzlādes jauda: | 15 W |
| Izmēri: | P75,8 mm x A158,4 mm x D7,3 mm |
|---|---|
| Svars: | 190 g |
| Galvenā kamera 1: | 50 MP |
|---|---|
| Galvenā kamera 1 objektīvs: | Plašleņķa objektīvs, F1.8 diafragma |
| Galvenā kamera 2: | 10 MP |
| Galvenā kamera 2 objektīvs: | Ultra platleņķa objektīvs, F2.4 diafragma |
| Galvenā kamera 3: | 12 MP |
| Galvenā kamera 3 objektīvs: | Teleobjektīvs, F2.2 diafragma |
| Tuvinājums: | 30x digitālā, 3x optiskā |
| Video izšķirtspēja: | 7 680 pikseļi x 4 320 Pikseļi |
| Priekšējā kamera 1: | 12 MP |
| Priekšējā kamera 1 objektīvs: | F2.2 Diafragma |
| Videoieraksts: | Jā |
| Google Android 16 |
| Procesors: | Samsung |
|---|---|
| Procesora modeļa numurs: | Exynos 2600 |
| Kodolu skaits: | 10 |
| Procesora takts maksimāli: | 3,8 GHz |
| Displeja izmērs: | 16,91 cm (6,7") |
|---|---|
| Displeja tips: | Dynamic AMOLED 2X, Gorilla Glass Victus 2 |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 1 440 Pikseļi x 3 120 pikseļi |
| Pikseļu blīvums: | 516 ppi |
| SIM tehnoloģija: | Nano-SIM + eSIM |
|---|---|
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M
Samsung Galaxy S26+ 256GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung Galaxy S7 MaciņšSamsung Galaxy S8 MaciņšSamsung Galaxy Watch SportSamsung Galaxy Xcover 4 MaciņšSamsung Galaxy Xcover 5 MaciņšSamsung Galaxy Xcover 6Samsung HD TVSamsung LED 48Samsung M7 monitorsSamsung Odyssey 144HzGalaxy S23 256GbSamsung SD 256GBSamsung S22 256GbSamsung A54 256GbSamsung S21 256GbMacBook 256 GBMac 256GB256GB microSDSDHC 256GBSDSDUNR 256 GB



































