Ilustrācija var atšķirties
Samsung Odyssey G3 S24AG304NR
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- LED monitors
- Ekrāna izmērs: 24
- Skārienekrāns: Nē
- Izšķirtspēja: 1.920 Pikseļi x 1.080 pikseļi
- Reakcijas laiks: 1 ms
- Integrētie skaļruņi: Nē
- Pivotfunkcija: Jā
- Elektroenerģijas patēriņš SDR: 17 kWh/1000h
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Odyssey G3 S24AG304NR
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Samsung Odyssey Neo G7 S43CG700NU
no 622,03€

Lenovo ThinkVision M15 (62CAUAT1WL)
no 177,99€

Dell UltraSharp U2724DE
no 449,99€

Dell 27 Plus 4K USB-C Monitors S2725QC
no 344,67€

LG 24BA550-B
no 115,25€

Dell 27 Plus 4K Monitors S2725QS
no 296,23€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung (DEMO) Samsung Odyssey G3 S24AG304NR s LS24AG304NRXEN-DEMO

118,95€
123,94€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| EPREL: | 1350872 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase SDR: | E (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 17 kWh/1000h |
| Elektroenerģijas patēriņš: | Gaidīšanas režīmā 0,30 W |
| Izmēri ar statīvu: | P54,40 cm x A49,84 cm x D21,89 cm |
|---|---|
| Svars ar statīvu: | 4,10 kg |
| S24AG304NR |
| Ekrāna diagonāle: | 61 cm |
|---|---|
| Ekrāna izmērs: | 24 |
| Paneļa tehnoloģija: | VA |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 144 Hz |
| Skārienekrāns: | Nē |
| Izšķirtspēja: | 1.920 Pikseļi x 1.080 pikseļi |
| Reakcijas laiks: | 1 ms |
| Kontrasts: | Statisks |
| Kontrasts: | 3.000:1 |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Spilgtums (kandela): | 250 cd/m² |
| Skata leņķis: | 178° / 178° |
| Savienojumi: | Audio izeja (3,5 mm), DC ieeja, DisplayPort, HDMI ieeja |
|---|
| AMD FreeSync Premium: | Jā |
|---|---|
| Adaptīvā sinhronizācija: | Jā |
| Integrētie skaļruņi: | Nē |
| Augstuma regulēšana: | Jā |
| Noliecšanas funkcija: | Jā |
| Pagriešanas funkcija: | Jā |
| Pivotfunkcija: | Jā |
| VESA: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Odyssey G3 S24AG304NR
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung odyssey g4Samsung odyssey g5Samsung Odyssey G5 165HzSamsung Odyssey G5 27Samsung Odyssey G5 32Samsung Odyssey G5 34Samsung Odyssey G6Samsung Odyssey G9 NeoSamsung Q LED 55Samsung QE 75Samsung Odyssey G3G3 OdysseySamsung Odyssey G3 24Samsung Odyssey G3 32Samsung Odyssey G3 27Odyssey G3 27Samsung odysseySamsung Odyssey GSamsung Odyssey 49Samsung Odyssey 24
























