Ilustrācija var atšķirties
Samsung OM55N
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Publiskais displejs
- Ekrāna izmērs: 55
- Skārienekrāns: Nē
- Izšķirtspēja: 1.920 Pikseļi x 1.080 pikseļi
- Reakcijas laiks: 6 ms
- Integrētie skaļruņi: Nē
- Pivotfunkcija: Nē
- Ekrāna diagonāle: 139,70 cm
Cenas vēsture
1M 3M
Samsung OM55N
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

LG 49XS4P-B
no 1 828,72€

LG 55XS4P-B
no 1 880,28€

LG 43UH5Q-E
no 581,50€

Philips D-Line 55BDL5050D
no 1 193,89€

iiyama ProLite LH5064UHS-B1AG
no 750,70€

iiyama ProLite LH6541UHS-B1AG
no 875,22€

iiyama ProLite LH5564UHS-B1AG
no 840,00€

iiyama ProLite LH5541UHS-B2
no 639,54€

ViewSonic ViewBoard CDE5014-2C
no 571,83€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
SAMSUNG 55" OM55N FHD 4000 NITS 24/7 HIGH BRIGHTNESS SOC WIFI LH55OMNESGBXEN

2 310,20€
2 310,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| EPREL: | 360431 |
|---|---|
| Elektroenerģijas patēriņš: | Darbība 450 W |
| Izmēri: | P125,30 cm x A72,40 cm x D5,50 cm |
|---|---|
| Svars: | 23,10 kg |
| OM55N |
| Ekrāna diagonāle: | 139,70 cm |
|---|---|
| Ekrāna izmērs: | 55 |
| Skārienekrāns: | Nē |
| Izšķirtspēja: | 1.920 Pikseļi x 1.080 pikseļi |
| Reakcijas laiks: | 6 ms |
| Kontrasts: | Statisks |
| Kontrasts: | 4.000:1 |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Spilgtums (kandela): | 4.000 cd/m² |
| Skata leņķis: | 178° / 178° |
| HDCP atbalsts: | Jā |
| Gaismas sensora automātika: | Jā |
| Cietā diska ietilpība: | 8 GB |
| Savienojumi: | 3,5 mm ligzdas savienojums, DisplayPort, HDMI ieeja, RS232 9-pin, USB 2.0, Ethernet RJ45 (10/100 Mbit) |
| Integrētie skaļruņi: | Nē |
| Pivotfunkcija: | Nē |
Cenas vēsture
1M 3M
Samsung OM55N
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti





















