Ilustrācija var atšķirties
Samsung QB43R
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Publiskais displejs
- Ekrāna izmērs: 43
- Skārienekrāns: Nē
- Izšķirtspēja: 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi
- Reakcijas laiks: 8 ms
- Integrētie skaļruņi: Jā
- Pivotfunkcija: Jā
- Ekrāna diagonāle: 109,20 cm
Cenas vēsture
1M
Samsung QB43R
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

LG 49XS4P-B
no 1 828,72€

LG 55XS4P-B
no 1 880,28€

LG 43UH7J-H
no 904,00€

LG 43UH5Q-E
no 584,65€

Philips D-Line 55BDL5050D
no 1 193,89€

iiyama ProLite LH5064UHS-B1AG
no 750,70€

iiyama ProLite LH6541UHS-B1AG
no 875,22€

iiyama ProLite LH5564UHS-B1AG
no 837,25€

iiyama ProLite LH5541UHS-B2
no 639,54€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung QB43R - 108 cm (43) Diagonalklasse QBR Series LCD-Display mit LED-Hintergrundbeleuchtung - Digital Signage - Tizen OS 4.0 - 4K UHD (2160p) LH43QBREBGCXEN

522,54€
527,53€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| EPREL: | 355479 |
|---|---|
| MPN: | QB43R |
| Energoefektivitātes klase SDR: | G (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 67 kWh/1000h |
| Izmēri: | P96,70 cm x A55,70 cm x D4,83 cm |
|---|---|
| Svars: | 10 kg |
| Ekrāna diagonāle: | 109,20 cm |
|---|---|
| Ekrāna izmērs: | 43 |
| Paneļa tehnoloģija: | VA |
| Skārienekrāns: | Nē |
| Izšķirtspēja: | 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi |
| Reakcijas laiks: | 8 ms |
| Kontrasts: | Statisks |
| Kontrasts: | 4.000:1 |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Spilgtums (kandela): | 350 cd/m² |
| Skata leņķis: | 178° / 178° |
| Bluetooth: | Jā |
| Savienojumi: | Audio ieeja (3,5 mm), Audio izeja (3,5 mm), DVI, HDMI ieeja, Sērijveida, USB 2.0, USB-A, WLAN, Ethernet RJ45 (10/100 Mbit) |
| Integrētie skaļruņi: | Jā |
| Pivotfunkcija: | Jā |
Cenas vēsture
1M
Samsung QB43R
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti





















