Samsung QE43LS03T
Ražotājs: Samsung
- QLED TV
- Ekrāna diagonāle: 108 cm (43")
- Izšķirtspēja: 3 840 Pikseļi x 2 160 pikseļi
- 4K (UHD): Jā
- HDR: Jā
- Attēla atsvaidzināšanas frekvence: 3100 Hz
- Tuneru veids: DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 HD
- Skaļruņu izejas jauda: 40 W
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Panasonic TV-40S55AEZ
no 391,49€

TCL 55" V6C 4K HDR TV 55V6C
no 268,72€

Reflexion LDDX24IBT
no 365,00€

LG 75" 4K UHD AI Smart TV 75UA75006LA
no 507,05€

LG 55" 4K UHD Smart TV 55UR781C
no 299,00€

Sony Bravia KD-55X85L
no 938,04€

Hisense 65E6NT
no 429,64€

LG 43" UHD UR78 43UR78006LK
no 271,47€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung televizors QE43LS03FAUXXH 43" 4K Ultra HD QLED, 3840 x 2160, DVB-C, DVB-S2, DVB-T2, Wi-Fi, Bluetooth, Smart TV (QE43LS03FAUXXH)

730,30€
730,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Ekrāna formāts: | 16:9 |
|---|---|
| Ekrāna diagonāle: | 108 cm (43") |
| Izšķirtspēja: | 3 840 Pikseļi x 2 160 pikseļi |
| 4K (UHD): | Jā |
| HDR: | Jā |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 3100 Hz |
| Ražotāja tehnoloģija: | PQI |
| Trīskāršs uztvērējs integrēts: | Jā |
| Tuneru veids: | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 HD |
| Skaņa: | Dolby Digital Plus |
|---|---|
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
| Skaļruņu izejas jauda: | 40 W |
| Energoefektivitātes klase SDR: | G (Skala A-G) |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase HDR: | G (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 98 kWh/1000h |
| HDR enerģijas patēriņš: | 112 kWh/1000h |
| Elektroniskais programmu ceļvedis (EPG): | Jā |
|---|---|
| HbbTV (SmartTV): | Jā |
| WiFi iespējots: | Jā |
| Interneta TV: | Jā |
| Balss vadība: | Jā |
| Videoteksts: | Jā |
| Personīgais video ierakstītājs (PVR): | Jā |
| Ekrāna izvēlne: | Jā |
| Integrēts USB multivides atskaņotājs: | Jā |
| Savienojumi: | Antena, CI Plus, HDMI ieeja, S/PDIF optiskā, USB, Ethernet RJ45 (10/100 Mbit) |
| HDMI ieeju skaits: | 4 |
| Bluetooth: | Jā |
| Miracast: | Jā |
| DLNA klients: | Jā |
| Izmēri: | P96,7 cm x A55,5 cm x D4,6 cm |
|---|---|
| Izmēri ar statīvu: | P96,7 cm x A60,2 cm x D21,4 cm |
| Svars: | 11 kg |
| Svars ar statīvu: | 11,2 kg |
| Sienas stiprinājums: | Neobligāts |
|---|---|
| Stends: | Jā |
Populāri produkti






















