Ilustrācija var atšķirties
Samsung QM55R
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Publiskais displejs
- Ekrāna izmērs: 55
- Skārienekrāns: Nē
- Izšķirtspēja: 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi
- Reakcijas laiks: 8 ms
- Integrētie skaļruņi: Jā
- Pivotfunkcija: Jā
- Ekrāna diagonāle: 139,70 cm
Cenas vēsture
1M
Samsung QM55R
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Philips D-Line 55BDL5050D
no 1 193,89€

iiyama ProLite LH5064UHS-B1AG
no 750,70€

LG 32SM5J
no 440,00€

iiyama ProLite LH6541UHS-B1AG
no 875,22€

iiyama ProLite LH5564UHS-B1AG
no 840,00€

iiyama ProLite LH5541UHS-B2
no 639,54€

LG 55XS4P-B
no 1 880,28€

ViewSonic ViewBoard CDE5014-2C
no 571,83€

iiyama ProLite LE4341S-B2
no 389,99€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung QM55R - 138 cm (55) Diagonalklasse QMR Series LCD-Display mit LED-Hintergrundbeleuchtung - Digital Signage - Tizen OS - 4K UHD (2160p) LH55QMREBGCXEN

1 109,56€
1 114,55€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
HI-ND Floorstand portrait for Samsung QM55R, FS5512-5001-01

1 204,23€
1 209,22€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Energoefektivitātes klase SDR: | G (Skala A-G) |
|---|---|
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 108 kWh/1000h |
| Izmēri: | P123,57 cm x A70,70 cm x D4,63 cm |
|---|---|
| Svars: | 18,10 kg |
| Ekrāna diagonāle: | 139,70 cm |
|---|---|
| Ekrāna izmērs: | 55 |
| Paneļa tehnoloģija: | VA |
| Skārienekrāns: | Nē |
| Izšķirtspēja: | 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi |
| Reakcijas laiks: | 8 ms |
| Kontrasts: | Statisks |
| Kontrasts: | 4.000:1 |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Spilgtums (kandela): | 500 cd/m² |
| Skata leņķis: | 178° / 178° |
| Bluetooth: | Jā |
| Savienojumi: | Audio ieeja (3,5 mm), Audio izeja (3,5 mm), DisplayPort, DVI, HDMI ieeja, HDMI izeja, RS232C Din 8 Pin, USB 2.0, WLAN, Ethernet RJ45 (10/100 Mbit) |
| Integrētie skaļruņi: | Jā |
| Pivotfunkcija: | Jā |
Cenas vēsture
1M
Samsung QM55R
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung QN85BSamsung S20 128GbSamsung S20 adapterisSamsung S20 FE MaciņšSamsung S20 MaciņšSamsung S20 VāciņšSamsung S21 5G 256GbSamsung S9 AizsargstiklsSamsung Smart 40Samsung Televizora ApgaismojumsMacbook SamsungSamsung 60Samsung SDHCSamsung SyncMasterSamsung 48Samsung savienotājsSamsung NeoSamsung 7092Samsung 58Samsung Cepeškrāsns





















