Ilustrācija var atšķirties
Samsung RF65A967ESR
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Ledusskapis ar saldētavu
- Veids: Brīvi stāvošs
- Energoefektivitātes klase (jaunā): E (Skala A-G)
- Enerģijas patēriņš (jauns): 368 kWh/gadā
- Aukstuma kameras tilpums: 397 l
- Saldētavas tilpums: 250 l
- Bez sala - Automātika: Jā
- Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: Jā
Cenas vēsture
1M 3M
Samsung RF65A967ESR
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Samsung RF50C530ES9
no 975,00€

Gorenje RK4182PS4
no 285,00€

Gorenje RF4142PW4
no 205,87€

Bosch Serie 2 KGN33NWEB
no 420,72€

Hisense RF540N4BI2
no 985,00€

Bomann KG 320.2
no 250,00€

Gorenje NRK 418 ECW4
no 320,00€

Siemens iQ500 KG39NAIAU
no 1 400,00€

Gorenje NRK418DCS4
no 465,00€

Gorenje RF414EPS4
no 209,86€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung RF65A967ESR/EO Ledusskapis side-by-side French door RF65A967ESR/EO

2 599,00€
2 599,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Kreisais, Pa labi |
| Franču durvis: | Jā |
|---|---|
| EPREL: | 446844 |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | E (Skala A-G) |
| Klimatiskā klase: | SN-T |
| Enerģijas patēriņš (jauns): | 368 kWh/gadā |
| Saldēšanas jauda (jauns): | 6 kg/24 h |
| Saldētavas nodalījums: | 4 zvaigznes |
| Displejs pieejams: | Jā |
|---|---|
| Smaku neitralizētājs: | Nē |
| Elektroniskā temperatūras regulēšana: | Jā |
| Cirkulējošā gaisa dzesēšana: | Jā |
| Salona apgaismojums: | Jā |
| Durvju brīdinātājs: | Jā |
| Bez sala - Automātika: | Jā |
| Ātrā sasaldēšana: | Jā |
| Ātrās dzesēšanas funkcija: | Jā |
| Papildu ledusskapis: | Ledus drupinātājs, Ledus veidotājs, Ūdens dzesētājs |
| Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: | Jā |
| Atvaļinājuma režīms: | Nē |
| Bērnu drošība: | Nē |
| WLAN: | Jā |
| Pastāvīgais ūdens pieslēgums: | Jā |
| Gaisa trokšņa emisijas: | 37 dB |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | C (Skala A-D) |
| Aukstuma kameras tilpums: | 397 l |
|---|---|
| Saldētavas tilpums: | 250 l |
| Novietošanas virsmas: | 3x |
| Pudeļu plaukts: | Nē |
| Svaiguma atvilktņu skaits: | 2 |
| Saldētavas atvilktnes: | 6 |
| Dārzeņu trauks: | Jā |
| Ledus gabaliņu trauks: | Nē |
| Izmēri: | P91,20 cm x A182,50 cm x D72,30 cm |
|---|---|
| Svars: | 152 kg |
| RF65A967ESR |
| Brīvi stāvošs |
Cenas vēsture
1M 3M
Samsung RF65A967ESR
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung S20 128GbSamsung S20 adapterisSamsung S20 FE MaciņšSamsung S20 MaciņšSamsung S20 VāciņšSamsung S21 256GbSamsung S21 FeSamsung S9 MaciņšSamsung Smart 42Samsung Televizors 2021Macbook SamsungSamsung 60Samsung SDHCSamsung SyncMasterSamsung 48Samsung savienotājsSamsung NeoSamsung 7092Samsung 58Samsung Cepeškrāsns
















