Ilustrācija var atšķirties
Siemens iQ700 KF96RSBEA
Ražotājs: Siemens
Ilustrācija var atšķirties
- Ledusskapis ar saldētavu
- Veids: Brīvi stāvošs
- Energoefektivitātes klase (jaunā): E (Skala A-G)
- Enerģijas patēriņš (jauns): 320 kWh/gadā
- Aukstuma kameras tilpums: 401 l
- Saldētavas tilpums: 171 l
- Bez sala - Automātika: Jā
- Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens iQ700 KF96RSBEA
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Siemens
Populāri produkti

Siemens iQ500 KG39NAIAU
no 1 150,00€

Siemens iQ700 KG49NSBBF
no 1 350,00€

Siemens Hausgeräte iQ500 KG49N4XAF
no 1 380,00€

Siemens iQ100 KI86VNSE0
no 651,22€

Gorenje RK4182PS4
no 279,50€

Gorenje RF4142PW4
no 205,87€

Bosch Serie 2 KGN33NWEB
no 418,82€

Hisense RF540N4BI2
no 985,00€

Bomann KG 320.2
no 250,00€

Gorenje NRK 418 ECW4
no 320,00€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Siemens KF96RSBEA iQ700, with Wein Drawer KF96RSBEA

2 743,06€
2 743,06€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens KF96RSBEA iQ700, with Wein Drawer

3 820,99€
3 825,98€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Kreisais, Pa labi |
| Franču durvis: | Jā |
|---|---|
| EPREL: | 788807 |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | E (Skala A-G) |
| Klimatiskā klase: | SN-T |
| Enerģijas patēriņš (jauns): | 320 kWh/gadā |
| Saldēšanas jauda (jauns): | 14 kg/24 h |
| Uzglabāšanas laiks kļūmes gadījumā: | 17,50 h |
| Saldētavas nodalījums: | 4 zvaigznes |
| Displejs pieejams: | Jā |
|---|---|
| Skārienvadība: | Jā |
| Elektroniskā temperatūras regulēšana: | Jā |
| Cirkulējošā gaisa dzesēšana: | Jā |
| Salona apgaismojums: | Jā |
| Durvju brīdinātājs: | Jā |
| Temperatūras trauksme: | Jā |
| Bez sala - Automātika: | Jā |
| Ātrā sasaldēšana: | Jā |
| Ātrās dzesēšanas funkcija: | Jā |
| Papildu ledusskapis: | Ledus veidotājs |
| Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: | Jā |
| Atvaļinājuma režīms: | Jā |
| Bērnu drošība: | Nē |
| WLAN: | Jā |
| Gaisa trokšņa emisijas: | 39 dB |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | C (Skala A-D) |
| Svaiguma zona: | Jā |
|---|---|
| Aukstuma kameras tilpums: | 401 l |
| Saldētavas tilpums: | 171 l |
| Novietošanas virsmas: | 3x |
| Svaiguma atvilktņu skaits: | 1 |
| Saldētavas atvilktnes: | 3 |
| Dārzeņu trauks: | Jā |
| Izmēri: | P90,60 cm x A183 cm x D73,60 cm |
|---|---|
| Svars: | 185,80 kg |
| KF96RSBEA |
| Brīvi stāvošs |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens iQ700 KF96RSBEA
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Populāri produkti no Siemens Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Sienas Apdares PaneļiSienas Drēbju PakaramieSienas Drēbju SkapisSienas Gultas MehānismsSienas Lampa Ar SlēdziSienas pulkstenis bērniemSiera gatavošanaSieviešu DūraiņiSieviešu Slēpošanas BiksesSiemens CepeškrāsnsSiemens AnalogsSiemens LedusskapisSiemens Control StationCoffee Maker SiemensSiemens 6es7232 4hd32 0xb0Siemens 6es7232 4hb32 0xb0
















