Ilustrācija var atšķirties
Bosch Serie 8 KFF96PIEP
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Ledusskapis ar saldētavu
- Veids: Brīvi stāvošs
- Energoefektivitātes klase (jaunā): E (Skala A-G)
- Enerģijas patēriņš (jauns): 333 kWh/gadā
- Aukstuma kameras tilpums: 402 l
- Saldētavas tilpums: 171 l
- Bez sala - Automātika: Jā
- Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 8 KFF96PIEP
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch Hausgeräte Serie 4 KGN392LAG
no 965,00€

Gorenje RF4142PW4
no 208,05€

Hisense RF540N4BI2
no 1 452,58€

Bomann KG 320.2
no 280,01€

Gorenje RK4182PS4
no 285,00€

Gorenje NRK 418 ECW4
no 320,00€

Siemens iQ500 KG39NAIAU
no 1 400,00€

Gorenje NRK418DCS4
no 465,00€

Gorenje RF414EPS4
no 213,65€

Siemens iQ700 KF96RSBEA
no 2 743,06€
7 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch KFF96PIEP Side by side No Frost 183cm / 2291793

2 340,00€
2 340,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Dviduris šaldytuvas Bosch KFF96PIEP | KFF96PIEP | 4242005265039

2 365,35€
2 365,35€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Dviduris šaldytuvas Bosch KFF96PIEP

2 380,43€
2 380,43€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch KFF96PIEP ledusskapis KFF96PIEP

2 407,60€
2 407,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch KFF96PIEP ledusskapis

2 407,60€
2 407,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch KFF96PIEP Serie8 NoFrost Inox Ledusskapis trīs durvis KFF96PIEP

2 499,00€
2 499,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Ledusskapis ar saldētavu Bosch Serie | 8 French Door 183×90.5cm, Inox Ner. tērauda, KFF96PIEP

2 540,00€
2 540,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Kreisais, Pa labi |
| Franču durvis: | Jā |
|---|---|
| EPREL: | 380058 |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | E (Skala A-G) |
| Klimatiskā klase: | SN-T |
| Enerģijas patēriņš (jauns): | 333 kWh/gadā |
| Saldēšanas jauda (jauns): | 15 kg/24 h |
| Uzglabāšanas laiks kļūmes gadījumā: | 18,50 h |
| Saldētavas nodalījums: | 4 zvaigznes |
| Displejs pieejams: | Jā |
|---|---|
| Elektroniskā temperatūras regulēšana: | Jā |
| Cirkulējošā gaisa dzesēšana: | Jā |
| Salona apgaismojums: | Jā |
| Durvju brīdinātājs: | Jā |
| Temperatūras trauksme: | Jā |
| Bez sala - Automātika: | Jā |
| Ātrā sasaldēšana: | Jā |
| Ātrās dzesēšanas funkcija: | Jā |
| Papildu ledusskapis: | Ledus veidotājs, Ūdens dzesētājs |
| Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: | Jā |
| Atvaļinājuma režīms: | Jā |
| Bērnu drošība: | Nē |
| WLAN: | Jā |
| Gaisa trokšņa emisijas: | 39 dB |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | C (Skala A-D) |
| Aukstuma kameras tilpums: | 402 l |
|---|---|
| Saldētavas tilpums: | 171 l |
| Novietošanas virsmas: | 4x |
| Pudeļu plaukts: | Jā |
| Svaiguma atvilktņu skaits: | 2 |
| Saldētavas atvilktnes: | 3 |
| Dārzeņu trauks: | Jā |
| Izmēri: | P90,50 cm x A183 cm x D70,60 cm |
|---|---|
| Svars: | 158,30 kg |
| KFF96PIEP |
| Brīvi stāvošs |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 8 KFF96PIEP
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch SmalcinātājsBosch Sulas SpiedeBosch Tassimo Kafijas AutomātsBosch Tassimo kafijas kapsulasBosch Tassimo kapsulasBosch Trauku MašīnaBosch Veļas Mašīna Ar ŽāvētājuBrand Workout ClothesBrit Premium ChickenBosch Multitalent 8Bosch Unlimited 8Bosch 10.8 VBosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch Fleksis























