Ilustrācija var atšķirties
Samsung SGH-F330
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Triband tālrunis
- Displeja izmērs: (2,10)
- Efektīvie pikseļi: 2 MP
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Nē
- Komforta funkcijas: Adrešu datu saglabāšana, Darāmo darbu saraksts, Hronometrs, Kalendārs, Kalkulators, Lidmašīnas režīms, Modinātājs, Pasaules laika pulkstenis, Piezīmju grāmatiņa, Plānotājs, Profils, uTrack, Vairāki numuri vienam kontaktam, Valodas atmiņa, Valūtas kalkulators, Zvanītāju grupas
- Tālruņa tips: Slider-tālrunis
- Siksnas veids: Trīsjoslu, 900, 1800, 1900
- Operētājsistēma: Pašizstrāde
Cenas vēsture
1M 3M
Samsung SGH-F330
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Samsung B3410
no 139,44€

Nokia 2220 slide
no 40,96€
12 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
LCD Monitor SAMSUNG 24 " 1920 x 1080 pixels Full HD Native aspect ratio 16:9 LCD Flat LS24F330EAUXEN

64,77€
64,77€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LCD Monitor|SAMSUNG|24 "|1920 x 1080 pixels|Full HD|Native aspect ratio 16:9|LCD|Flat|LS24F330EAUXEN

66,87€
66,87€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung LS24F330EAUXEN computer monitor 61 cm (24") 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black ( LS24F330EAUXEN 15603781 ) monitors

69,00€
69,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Essential Monitor S3 LS24F330EAUXEN 24" VA 16:9 monitors

69,00€
69,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung LCD Monitor|SAMSUNG|24 "|1920 x 1080 pixels|Full HD|Native aspect ratio 16:9|LCD|Flat|LS24F330EAUXEN

69,90€
69,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Essential Monitor S3 LS24F330EAUXEN 24" VA 16:9 monitors LS24F330EAUXEN

69,99€
69,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung LS24F330EAUXEN computer monitor 61 cm (24") 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black LS24F330EAUXEN

70,20€
70,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LCD Monitor|SAMSUNG|24 "|1920 x 1080 pixels|Full HD|Native aspect ratio 16:9|LCD|Flat|LS24F330EAUXEN | LS24F330EAUXEN | 8806097683377

71,00€
77,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
LCD Monitor|SAMSUNG|24 "|1920 x 1080 pixels|Full HD|Native aspect ratio 16:9|LCD|Flat|LS24F330EAUXEN LS24F330EAUXEN

74,96€
74,96€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LCD Monitor | SAMSUNG | 24 " | 1920 x 1080 pixels | Full HD | Native aspect ratio 16:9 | LCD | Flat | LS24F330EAUXEN

75,90€
75,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LCD Monitor|SAMSUNG|24 "|1920 x 1080 pixels|Full HD|Native aspect ratio 16:9|LCD|Flat|LS24F330EAUXEN

76,77€
79,27€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Samsung LS24F330EAUXEN - 100Hz | Full HD | VA | 24" | LS24F330EAUXEN | 8806097683377

77,30€
77,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| SAR vērtība: | 0,75 W/kg |
|---|
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Nē |
|---|
| Iekšējā atmiņa: | 20 MB |
|---|---|
| Atmiņas kartes slots: | Micro-SD |
| Mobilais sakaru standarts: | E-pasts, GPRS, HSDPA, JAVA, MMS, SMS, Teksta ievades palīdzība, WAP |
| Multivide: | MP3 atskaņotājs, Polifoniskie zvana signāli |
| Komforta funkcijas: | Adrešu datu saglabāšana, Darāmo darbu saraksts, Hronometrs, Kalendārs, Kalkulators, Lidmašīnas režīms, Modinātājs, Pasaules laika pulkstenis, Piezīmju grāmatiņa, Plānotājs, Profils, uTrack, Vairāki numuri vienam kontaktam, Valodas atmiņa, Valūtas kalkulators, Zvanītāju grupas |
| Bluetooth versija: | 2.0 |
| Burtu lielumu var mainīt: | Jā |
| Brīvroku funkcija: | Jā |
| Gaidīšanas/Sarunu laiks: | 300 h / 3 h |
| Izmēri: | P48 mm x A104 mm x D14 mm |
|---|---|
| Svars: | 97 g |
| Kamera: | Jā |
|---|---|
| Efektīvie pikseļi: | 2 MP |
| Kameras izšķirtspēja: | 1.600 Pikseļi x 1.200 Pikseļi |
| Displeja izmērs: | (2,10) |
|---|---|
| Skārienekrāns: | Nē |
| Izšķirtspēja: | 240 Pikseļi x 320 pikseļi |
| Krāsu skaits: | 262.144 |
| Slider-tālrunis |
| Siksnas veids: | Trīsjoslu, 900, 1800, 1900 |
|---|---|
| Operētājsistēma: | Pašizstrāde |
Cenas vēsture
1M 3M
Samsung SGH-F330
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Vairāk no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung Side By Side LedusskapisSamsung SiltumsūknisSamsung SiltumsūkņiSamsung Smart 32Samsung Smart 40Samsung Smart 42Samsung Smart 55Samsung Smart Monitor M5Samsung TV 48Macbook SamsungSamsung 60Samsung SDHCSamsung SyncMasterSamsung 48Samsung savienotājsSamsung NeoSamsung 7092Samsung 58Samsung Cepeškrāsns






























