Ilustrācija var atšķirties
Samsung SGH-X910
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Triband tālrunis
- Komforta funkcijas: Adrešu datu saglabāšana, Atpakaļskaitīšanas funkcija, Darāmo darbu saraksts, Hronometrs, Kalendārs, Kalkulators, Modinātājs, Pasaules laika pulkstenis, Piezīmju grāmatiņa, Plānotājs, Vairāki numuri vienam kontaktam, Valūtas kalkulators, Zvanītāju grupas, Zvanu bloķēšana, Zvanu saraksts
- Tālruņa tips: Saliekamais tālrunis
- Siksnas veids: Trīsjoslu, 800, 1800, 1900
- Displeja tips: Krāsa
- Skārienekrāns: Nē
- Izšķirtspēja: 128 Pikseļi x 160 pikseļi
- Krāsu skaits: 262.144
Cenas vēsture
1M 3M
Samsung SGH-X910
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Samsung C3520
no 73,33€

Emporia JOY-LTE
no 134,00€

Emporia SimplicityGlam 4G V3
no 81,31€

Emporia JOY
no 80,68€

Nokia 2660 Flip
no 69,00€

Panasonic KX-TU550
no 70,00€

Olympia Vitus 4G
no 51,00€

Maxcom MM828 4G
no 38,00€

HMD Barbie tālrunis
no 11,00€

Gigaset GL795
no 67,65€
9 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Compulocks Galaxy Tab S9 Ultra 14.6'' Apex Enclosure Core Stand Black, 37.1 cm (14.6''), Samsung, Galaxy Tab S9 Ultra | 14.6'' | 2023 | SM-X910, SM-X916B Galaxy Tab S10 Ultra | 14.6''| 2024 |... 111B146GUAPXB

221,26€
221,26€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Uchwyt Compulocks Compulocks Galaxy Tab S9 Ultra 14.6" Apex Enclosure Core Stand Black, 37.1 cm (14.6"), Samsung, Galaxy Tab S9 Ultra | 14.6" | 2023 | SM-X910, SM-X916B Galaxy Tab S10 Ultra | 14.6"| 2024 |... | 111B146GUAPXB | 810157340900

245,60€
245,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Compulocks 341B146GUAPXB - 37,1 cm (14.6) - Samsung - Galaxy Tab S9 Ultra | 14.6 | 2023 | SM-X910 - SM-X916B Galaxy Tab S10 Ultra | 14.6| 2024 |... (341B146GUAPXB)

250,56€
255,55€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Compulocks Galaxy Tab S9 Ultra 14.6" Apex korpusa statīvs Black, 37.1 cm (14.6"), Samsung, Galaxy Tab S9 Ultra | 14.6" | 2023 | SM-X910, SM-X916B Galaxy Tab S10 Ultra | 14.6" | 2024 | | 111B146GUAPXB | 810157340900

253,45€
253,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Compulocks Galaxy Tab S9 Ultra 14.6'' Apex Enclosure AV Conference Capsule Black, 37.1 cm (14.6''), Samsung, Galaxy Tab S9 Ultra | 14.6'' | 2023 | SM-X910, SM-X916B Galaxy Tab S10 Ultra | 14.6''| 2024 |... 341B146GUAPXB

264,52€
264,52€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Uchwyt Compulocks Compulocks Galaxy Tab S9 Ultra 14.6" Apex Enclosure AV Conference Capsule Black, 37.1 cm (14.6"), Samsung, Galaxy Tab S9 Ultra | 14.6" | 2023 | SM-X910, SM-X916B Galaxy Tab S10 Ultra | 14.6"| 2024 |... | 341B146GUAPXB | 810157340955

294,75€
294,75€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Compulocks Galaxy Tab S9 Ultra 14.6" Apex korpuss AV konferences kapsula Black, 37.1 cm (14.6"), Samsung, Galaxy Tab S9 Ultra | 14.6" | 2023 | SM-X910, SM-X916B Galaxy Tab S10 Ultra | 14.6" | 2024 | | 341B146GUAPXB | 810157340955

302,75€
302,75€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Uchwyt Compulocks Compulocks Galaxy Tab S9 Ultra 14.6" Apex Enclosure Core Stand Black, 37.1 cm (14.6"), Samsung, Galaxy Tab S9 Ultra | 14.6" | 2023 | SM-X910, SM-X916B Galaxy Tab S10 Ultra | 14.6"| 2024 |... 111B146GUAPXB

333,61€
333,61€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Uchwyt Compulocks Compulocks Galaxy Tab S9 Ultra 14.6" Apex Enclosure AV Conference Capsule Black, 37.1 cm (14.6"), Samsung, Galaxy Tab S9 Ultra | 14.6" | 2023 | SM-X910, SM-X916B Galaxy Tab S10 Ultra | 14.6"| 2024 |... 341B146GUAPXB

393,33€
393,33€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| SAR vērtība: | 0,71 W/kg |
|---|
| Atmiņas kartes ietilpība: | 1 GB |
|---|---|
| Mobilais sakaru standarts: | EMS, E-pasts, GPRS, JAVA, MMS, SMS, Teksta ievades palīdzība, WAP |
| Multivide: | AAC atskaņotājs, MP3 atskaņotājs, MP4 atskaņotājs, Polifoniskie zvana signāli, Reāltōni |
| Komforta funkcijas: | Adrešu datu saglabāšana, Atpakaļskaitīšanas funkcija, Darāmo darbu saraksts, Hronometrs, Kalendārs, Kalkulators, Modinātājs, Pasaules laika pulkstenis, Piezīmju grāmatiņa, Plānotājs, Vairāki numuri vienam kontaktam, Valūtas kalkulators, Zvanītāju grupas, Zvanu bloķēšana, Zvanu saraksts |
| Saskarnes TK: | Bezvadu LAN, IrDA |
| Brīvroku funkcija: | Nē |
| Balss vadība: | Nē |
| Valodas izvēle: | Nē |
| Ātrā izsaukšana: | Jā |
| Izslēgts skaņa: | Jā |
| Izmēri: | P48 mm x A105 mm x D24 mm |
|---|
| Kamera: | Jā |
|---|---|
| Kameras izšķirtspēja: | 640 Pikseļi x 480 Pikseļi |
| Priekšējā kamera: | Nē |
| Displeja tips: | Krāsa |
|---|---|
| Skārienekrāns: | Nē |
| Izšķirtspēja: | 128 Pikseļi x 160 pikseļi |
| Krāsu skaits: | 262.144 |
| Krāsas 2. displejs: | 65.536 |
| Saliekamais tālrunis |
| Siksnas veids: | Trīsjoslu, 800, 1800, 1900 |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M
Samsung SGH-X910
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung Side By Side LedusskapisSamsung SiltumsūknisSamsung SiltumsūkņiSamsung Smart 32Samsung Smart 40Samsung Smart 42Samsung Smart 55Samsung Smart Monitor M5Samsung TV 4K 55Macbook SamsungSamsung 60Samsung SDHCSamsung SyncMasterSamsung 48Samsung savienotājsSamsung NeoSamsung 7092Samsung 58Samsung Cepeškrāsns
























